Skocz do zawartości

Don't Starve


blantman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam Wendy (ta blondyna ) psycha spada bardzo powoli także jeden problem z głowy, no i jak zginie to pojawia się duch jej zmarłej siostry :) podchodzę do zwierząt a ona je zabija :).

 

Co z tym bumerangiem ? Pomoże ktoś

NIe stosowałem, ale na wiki piszą że musisz go złapać, obstawiam ze tym samym klawiszem co rzucasz ;)

 

link (ale juz pewno tu byłeś )

http://pl.dontstarve.wikia.com/wiki/Bumerang

Odnośnik do komentarza

Ja mam teraz zgryz, szykuje się ostra walka. Przygotowuje się do zniszczenia dwóch posągów Maxwella :-) będą się spawnić roboty. Czy to znaczy, że znalazłem Wesa?

robie stream jak ktoś jest ciekawy co będzie to wbijać http://www.twitch.tv/colonelramirezpc

 

comment_XxArMrjuPYkDB44m00upl1SlL6ZoeYP4

Edytowane przez ramirez19pl
Odnośnik do komentarza

Jako że konsolki jeszcze nie mam to kupiłem sobie wersje na pc,kurde ale mnie wciągneło :D

Mam 12 dzień,raz już umarłem ale znalazłem ten ołtarz,jestem jeszcze zagubiony w ciul.Jak zrobiłem sobie mini baze to ożyło drzewo i musiałem go rozyebać bo inaczej by mnie do ogniska nie dopuścił :P

Aa jest jakiś sposób żeby podwyższyć stan zdrowia psychicznego?

Odnośnik do komentarza

Nie polecam chodzić spać bo robisz się wtedy bardzo głodny, a jedzenie jest ciężej zdobyć niż poprawić stan psychiczny - dla mnie najłatwiej poprawia się go poprzez zbieranie kwiatków, a jeśli jesteś Wilsonem to golenie brody pomaga + wymyślanie nowych przedmiotów w Scince/Alchemy Machine :)

Odnośnik do komentarza

Ja dzis dzielnie rozpocząłem po raz n-ty i musze przyznać.. ze jest 18 dzień i mam wszystko na max :) i 10 królików w kieszeni. W ogóle nieopodal jest MEEEEGA pole trwano-królikowe, takiego jeszcze nie miałem, zajmuje 1/3 odsłoniętej dotycznas mapy!. No i biozny, wiec jest dobrze so far. Z 2giej strony mam teleport do gestego lasu i pokaźnych złóż skał + pająki, więc jak jest potrzeba to smigam w teleport na wycinke.

Z racji tego że już 18ty to zaczynam szykować się do zimy. No włanie, nie bardzo wiem jak sie przygotować. Mam kilka farm, i niewiele poza tym.

 

Są jakieś drzwi/brama do ogrodzenia? (BTW: nie palcie ogniska w pobliżu drewnianego płotu...) i czy jaest opcja tak sie zabudować zeby odeprzeć, chociaż raz, najazd psów bez podejmowania walki? Odkryłem że nie da sie postawić płotu tuż przy brzegu, tzn. mozna sie przeslizgnąc miedzy płotem a wodą.. swoją drogą próba zaoszczędzenia na opłotwaniu osiedlając sie przy lini brzegowej podejrzewam, że skonzyłaby się wlotem pingwinów zimą..

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Walczyłem ostro, aby zdobyć te yebane przekładnie xD (Gears), Znalazłem te szachownice całą no i zwerbowałem dwie swinie, dając im mięso. Tak zostałem ich kumplem, podążały za mną oraz pomagały mi we wszystkim. Udało mi się ubić z nimi skoczka i na tym się atak skończył, bo mi świnie pozabijali a ja sam też deko oberwałem. Nie ma szans z trzema gońcami które strzelają, można ich zabić szybko jak się doskoczy w odpowiednim czasie i zacznie bić. No to mniejsza o to, później wymyśliłem ze pobiegnę pod ule czerwonych pszczół i to był strzał w 10-kę, pszczoły atakują te mechaniczne moby.

OUkeuqH.jpg

 

 

PfHvJV3.jpg


Pszczoły zrobiły swoje wporwadziły mega zament, a do tego wkurzyły tego wielkiego mobka i stratował wszystkich :D a na koniec go pszczółki zaciukały. Ja pozbierałem sobie te gearsy ładnie i poszedłem zmontować maszynę. Długo nie trwało wbijanie trofika z jakieś 4 minuty. Wystarczy trzymać X i to wszystko, ale w międzyczasie mogą przybiec pieski, je też można zaciągnąć pod ule czerwonych pszczół. Gorzej jak noc jest to już przeyebane totalnie. Teraz wbiłem do portalu Maxwella i jest zima a przede mną pięć plansz jak to ogarnąć :D jak ja cudem ogarnąłem poprzednią akcję.

ZWp6wn2.jpg

 

J7O3YFU.jpg

Odnośnik do komentarza

Bawiłem się wczoraj z tym całym boomerangiem i dalej mam problemy z łapaniem go. Trzeba nacisnąć X, gdy boomerang już do nas wraca, ale i tak wychodzi mi to w 50-60% przypadków.

Zima wcale taka straszna nie jest, żadne rośliny nie odrastają, ale jak ma się w pobliżu królicze nory to nie ma się czego obawiać, raz nawet trafiłem na opuszczone gniazdo pingwinów i skroiłem im 14 jajek :D 

Odnośnik do komentarza

gra jest wciagajaca i sam sobie sie dziwie ze tyle przy niej czasu spedzilem tym bardziej ze to ''nie moj rodzaj'' gry ja w takie tytuly raczej nie gram i omijam z daleka;P

niestety daje sobie spokoj...o ile w survival moge do upadlego zyc (zazwyczaj sie zabijalem specjalnie bo mi sie nudzilo)....to trybu story nieogarniam i dla mnie za trudny;) tym bardziej jak pisalem takie gry to nie moja broszka;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...