Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

W co się gra najwięcej jeśli chodzi o gry rankingowe? Gdzie najwięcej graczy? Wczoraj grałem kilka meczy rankingowych w Deathmatch i wbiłem Srebro 2 ;) Nawet udało się być MVP. Miałem ciekawą akcje ale nie ogarnąłem jak zapisać powtórkę i zanim odkryłem przycisk to już było za późno  :sorry:

 

Co do Lancera to mam wrażenie, że w ogóle obrażeń nie zadaje... Tak samo z Boltockiem, mam wrażenie, że nic się nie da nim zrobić.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim na activie - już takie są Gearsy, od 1 części przeładowanie ma duże znaczenie przy dalszym 1vs1.
Lancer bez tego jest dosyć cienki :)

a co do trybów :
w Social Quickplay jest obecnie crossplatoformowa rozgrywka, 
w Core Modes - KotH, TDM - bez crossa
i mnie najczęściej wyszukiwanie tj około 20-30s

btw. Kantus - 
tak żem czuł, cała lista postawić z UE będzie w 4 :P 
fajnie : )

------
polecam:

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No bo te paczki nie dają gwarantowanych skinów. Może być tak, że będziesz musiał otworzyć duuuużo paczek żeby znaleźć oba. Trochę tego nie rozumiem (no ok, rozumiem, łowią frajerów, którzy zamiast CR będą kupować paczki za kasę i takich pewnie będzie sporo), ale mogę się założyć, że za jakiś czas wszystkie skiny dostępne za CR będą do "złożenia" za "złom". Tai Kaliso będzie np. od początku do złożenia.

 

Co do supportu to masz rację. Ewidentnie przyjęli model z Halo 5. Dwuletni nieustający support, update'y/DLC darmowe w zamian za zarabianie na opcjonalnych kosmetycznych ficzerach. Dobry przykład "game as a service" i moim zdaniem tak to powinno być wykonane w tego typu grach. Gears 4 sam w sobie jest napakowany zawartością, a za rok będzie to moloch jak Halo 5. Widać też, że słuchają uwag graczy bo kolejne TU wprowadzają wiele zmian w balansie czy sposobie zarabiania CR.

 

Co do skinów - teraz Drone i Grenadier, w kwietniu Kantus... Tylko czekam jak na E3 zapowiedzą ten update do Hordy, najlepiej "dostępny TERAZ".

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Skiny dedykowane GoW4 jakoś niespecjalnie mi się podobają, najwięcej jest rejnbołmenów dla Burgerków...wolałbym CoGów w style e-day i oczywiście Locustów.
trochę mi to utrudniają tym losowaniem... 

Liczę osobiście na Canals / Fuel Depot w następnym DLC.
nie ma nic przeciwko wrzucaniu map, które "już były", bo na UE4 jest na co popatrzeć, a przy tym balans gry jest już dobrze sprawdzony.
 

Odnośnik do komentarza

no...golda  :reggie: 

nie róbmy z The Coalition nie wiadomo kogo.
darmowo tutaj nie jest. 
Halo 5 dostarczyło to wszystko prawie friko.

tak jak napisałem wyżej : jestem zadowolony z supportu jak na GoW, bo jest b.dobrze i dev słucha głosu community
w erze (W KOŃCU) martwych CoD'ów dobre multi zapełnia czas na serwerach xbox live

comiesięczne mappacki naprawdę dają radę pod kątem zarówno balansu, jak i wizualnym - podtrzymując GoW-tradycję dalsze mapy w DLC są jeszcze ładniejsze od podstawowej gry.
za te posunięcia piąteczka.



 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Noxx: Jakich CoD'ów? Ostatni CoD jest najlepiej sprzedającą się grą ostatnich 12 miesięcy w USA :p

 

kubson: pamiętam na początku jakąś rozmowę o tych kolorowych skinach, a później dwa posty niżej zdaje się wróg wrzucał jakiś filmik gdzie biegał w multi ze skinem tęczowego Swarm'a :D Chicks dig it ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.