Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

ocb w Hordzie że na początku kolesie zawsze wysadzają się i rozstawiają kukły? Patent na kasę czy inny glitch.

 

 

Z innej beczki w GOW5 mogliby pójść śladami H5. Obok klasycznych trybów na normalnych mapach, chętnie bym zobaczył coś w stylu Warzone, duże mapy, pojazdy, więcej graczy i SI.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wysadzanie, to jest to związane ze zwiadowcą i jego bonusem przy wrzucaniu kasy do fabrykatora. Na start masz 1000. Żołnierz i ciężki zabijają się. Na ziemi są 2000. Zwiadowca zbiera i oddaje do fabryktora. W zależności od bonusu na karcie wrzuca odpowiednio więcej na dzień dobry. Dobry myk aby na start mieć działko. Co do kukieł... nie wiem. Mogę się tylko domyślać że ma to związek z tym że duża cześć przeciwników poleci na kukły i zwiadowca nie będzie musiał zbyt daleko latać po kasę.

Edytowane przez JeDaj
Odnośnik do komentarza

ocb w Hordzie że na początku kolesie zawsze wysadzają się i rozstawiają kukły? Patent na kasę czy inny glitch.

 

 

Z innej beczki w GOW5 mogliby pójść śladami H5. Obok klasycznych trybów na normalnych mapach, chętnie bym zobaczył coś w stylu Warzone, duże mapy, pojazdy, więcej graczy i SI.

 

wysadzają się po to, by scout mógł zebrać kasę po nich i oddać do fabrykatora z bonusem

 

strategia z kukłami pozwala szybciej upgradeować fabrykator

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

 

 

Back in November, we announced we were working on a new feature based on fan feedback – a pre-game lobby system for Core and Competitive playlists to improve the ranked experience in Gears of War 4. Today, we are excited to share that Core and Competitive lobbies will arrive next month in the March update! We will share more details, news and first looks at this new system closer to release.

Late last week, we sent out our latest ‘Gears Feedback Program’ survey to fans which included questions related to playlists and weapon tuning.  We will be sorting through the feedback in the coming weeks and reporting on any changes that we may implement to help streamline and improve the in-game Gears of War 4 experience.

Following on the heels of Dizzy, we are hard at work bringing back more Legacy Characters by updating their voice work and character fidelity to make them right at home in Gears 4. Beginning next month, this work will turn into a steady flow of Legacy Characters for our fans – from iconic heroes of the past to the hotly demanded return of Locust Characters!

We also have some huge updates coming this summer to Horde!

  • New “Inconceivable” Difficulty (Campaign & Horde)
  • IronMan Mode (Campaign & Horde)
  • Level 6 skills for all class skills
  • More skills for existing classes
  • New achievements
  • And much more!

Read more at http://news.xbox.com/2017/02/07/gears-4-celebrates-valentines-day/#Q5QdD2bMtIwSZv1w.99

Jeżeli do multi mają wrzucić skiny Locust'ów to czuję w kościach, że ten wakacyjny update Hordy będzie też zawierał Locusty :)  

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

chyba coraz mniej osob jest w multi bo np nie ma opcji zeby mi znalazlo gre w trybie warzone. jedynie gdzie w miare szybko szuka ale i tak troche schodzi to TDM i KOTH

 

w sumie teraz probuje tdm i mam juz ponad 3minuty szukania gry i lipa ;/

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

chyba coraz mniej osob jest w multi bo np nie ma opcji zeby mi znalazlo gre w trybie warzone. jedynie gdzie w miare szybko szuka ale i tak troche schodzi to TDM i KOTH

 

w sumie teraz probuje tdm i mam juz ponad 3minuty szukania gry i lipa ;/

Warzone / Execution to nisza, od zawsze i raczej tak już pozostanie. 

-wszystko ze względu na oczekiwane na resp.

 

:banderas:  grałem, jest dobrze, wyjątkowo ładnie

 

takie update'y to ja rozumiem.

GoW4 żyje i ma się dobrze :)

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Widoczki zacne! Grałem ostatnio troche i nie udało mi się trafić na nowe mapki :/ Będzie Fuel Depot? Biere!

 

Pograłem trochę na multi testując różne ustawienia kontrolera i w końcu zaczynam coś trafiać :) pojawia się kd radio powyżej 1 i to motywuje :)

 

Obracanie (postaci) na 25, ale nie dawaj max, bo nie trafisz z gnashera w pojedynki 1 vs 1 :)

 

skołpy ustaw około 20/25, wkręcisz się w moment :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...