Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

https://gearsofwar.com/en-gb/community/gears-4-trial

trial już na ostatniej prostej
MS daje wszystko co ma przed E3, lub GoW4 zaczyna po prostu umierać i każdy noob odpadł.

szkoda tylko że dali akt 1 xd
prędzej odstraszy niż znajdzie się goja, co to kupi

chyba że... włączy multi :)


z aktualizacji 24GB sprawdziłem na razie Dev Playlist - no i jest mapa legendarna mapa z lawiną z GoW2
uuurwa co tam się wtedy w 2008 działo na tych sekundowych lagach  :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanko do ludzi aktywnych online. Nie odczuwacie żadnych problemów z tym że gra posiada crossplay w trybie pvp? Ostatnio jak grałem na PC postanowiłem sprawdzić jak to lata na myszce i jednak dużo łatwiej mi się grało w stosunku do pada .

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanko do ludzi aktywnych online. Nie odczuwacie żadnych problemów z tym że gra posiada crossplay w trybie pvp? Ostatnio jak grałem na PC postanowiłem sprawdzić jak to lata na myszce i jednak dużo łatwiej mi się grało w stosunku do pada .

 

Raczej nie ma z tym większego problemu. Czasem trafi się ktoś dobry, tak samo jak z grą na padzie, czasem się trafi świr co gra od pierwszych girsów i wali blindshoty z drugiego końca mapy łukiem <ok>

Zresztą, od nowego updatu będzie można ustawić w preferencjach opcje aby nie wyszukiwało ludzi z PC, jeśli komuś to bardzo przeszkadza. 

Odnośnik do komentarza

Tryb hordy w tej grze jest zajeebisty, zwłaszcza jak masz zgraną ekipę. Szkoda tylko, że na poziom wariat potrzebujesz z 2.5h do 3h żeby ukończyć 50 fal. Trochę za długo dla mnie, aż tyle czasu na granie niestety nie mam ale kto nie próbował hordy to polecam.

Edytowane przez zagroo
Odnośnik do komentarza

7b2.jpeg

 

W świecie, którym jedna gra zżyna od drugiej, GoW 4 to perełka która dalej zachowuje charakter swoich poprzedników i w tym samym momencie usprawnia ich wydawać by się mogło idealną formułę. Z poszanowaniem dla serii. Osobiście nie widzę szans na tak radykalne zmiany, chociaż by z powodu tego, że społeczność gry jest zadowolone. GoW 5 to po prostu będzie więcej tego samego, bo głównym problemem czwórki jest brak zawartości. 

Odnośnik do komentarza

A co byście powiedzieli na hordę rozbudowaną o etapy, w których należy wykorzystywać tylko i wyłącznie dany typ broni plus przechodzenie z mapy na mapę jak w raidych z Destiny? W Gearsach coś takiego byłoby dość monotonne, ale z czasem lekkie usprawnienia i przemodelowanie mogłyby zdać egzamin.

Odnośnik do komentarza

To już jest akurat ciekawy pomysł. Zwłaszcza, że horda opiera sie zazwyczaj na obronie w jednym miejscu przez 50 fal, więc  zmuszenie graczy do np przechodzenia na inną część mapy co powiedzmy 10 fal na pewno dodałoby urozmaicenia. W hordzie mogą eksperymentować, multi pvp Girsowe niech będzie dalej takie same. 

Odnośnik do komentarza

Mnie to się marzy restart serii i wrócenie do klimatu pierwszej części. Te wyprane kolory i szare miasto robiło świetny klimat , dla mnie dalej pierwsza część jest najlepsza . Może jakiś spin off pokazujący wojnę z strony zwykłego żołnierza/cywila? Gdzie były by pokazane ataki szarańczy na miasta i mordowanie cywili . Uniwersum GOW ma duży potencjał szkoda tylko trzymać się głównej serii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...