Skocz do zawartości

The Strain - 2014 - Guillermo Del Toro - FX


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zaliczy swój pierwszy raz z zombie?

Dużo akcji w każdym epie ale taka trochę bez celu. Wcześniej stary Żyd nadawał kierunek a teraz każdy swoje i z kwiatka na kwiatek. Szczurołap ma swój cel, Doktorek raz tu raz tam, a Żyd teraz może w końcu coś zadziała (choć wygląda jakby nad grobem stał). W dodatku bezsensy doktorek nie zabija czarnej dredziary wystawiając się na zlokalizowanie przez Majstra a Żyda to ktokolwiek powinien na samym początku capnąć bo przecież Mistrz ma współdzielona jaźń...

Poza tym fajnie się ogląda.

Odnośnik do komentarza

Kurwa ten wątek miłosny Zacka  :bad:  :bad:  :bad:

 

Panie daj Pan spokój. Toż to była bida z nędzą. Miał być zaje.bisty sezon a przez młodego znowu zostanie 6/10. Tak samo jak retrospekcje od Dante wampira. Dobrze wiemy, że się naparza z mistrzem od stuleci. Pokazywali ten backstory w poprzednich sezonach po co to dalej ciągnąć? Nadal uważam, żę młody emo ch.ujek w finale ukatrupi mistrza i bedzie happy end.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziś chyba finał. Pewnie zobaczę z końcem tygodnia. Poprzedni ep był spoko ale czuję że zamiast pie.dolnięcia na koniec będzie po prostu "ufff" że historię dociągnęli do końca.

Kilka ciekawych wątków było ale ja się cieszę że to się skończy. Pewnie happy end i pewnie jednak nie będzie boom.

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem, tzn pewnie można to wytłumaczyć,no ale nonsens:

 

 

Dutch jak sie dowiedziała że Rusek zdetonuje bombe to sie rozplakala i mowila ze sie zakochala i w ogole romeo i julia a po akcji, po bombie sie rozstali i dopiero spotkali tam na deptaku

 

Ich związek potrzebował ekscytacji, która powodowała walka każdego dnia podczas apokalipsy To ich do siebie ciągnęło. Tak samo było z tą dziewczyną z farmy. W normalnym życiu są zupełnie innymi ludźmi.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

250m winda spada tunelem w dół i zamiast się roz.(pipi)ać na kawałaki kopletnie nic się nie dzieje XD albo ja czegoś nie załapałem

 

finał cienki jak woda w klozecie, z resztą jak cały sezon

 

w ogóle pier.dolenia a jakichś oxido lumenach czy jak to się zwało, chu/je muje a wszystko zaorali atomówkami xD

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Miałem rację swoim wpisem. Finał na siłę. Ze 2 epy były fajne. Reszta na siłę. Mieli to skończyć na 3 sezonie jak planowali.

W sumie i ja czuję ulgę że w końcu się skończyło.

Pierwsze 2 sezony najlepsze. Reszta to dokrętki na szybko imo a ostatnie odcinki to za dużo debilizmów...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...