Skocz do zawartości

The Strain - 2014 - Guillermo Del Toro - FX


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Finał? To już? Rozumiem że historii nie zamknęli? :/ Ile min ma finał? Normalnie ok 40 min czy x2?

Będzie jeszcze jeden sezon. Odcinek trwał tyle, co każdy.

 

Finał na poziomie, jak cały trzeci sezon zresztą. Choć mimo wszystko troszkę już to przeciągają z tym masterem :/

Odnośnik do komentarza

Finał, szczególnie w końcówce, bardzo fajny. Cały sezon trzymał wysoki poziom. W sumie mogli to zakończyć, chociaż to co zobaczyłem na finiszu intryguje mnie jak to pociągną dalej? Bo w sumie sytuacja beznadziejna.

 

Btw ktoś czytał wszystkie książki? Historia chyba się zamknęła w trylogii... Ktoś potwierdzi? Jak się ma to do serialu?

Kiedyś czytałem pierwszą część bo tylko jedna była pl.

Odnośnik do komentarza

Książki były 3 i zamknęły historię całkowicie, ale nie czytałem ich tylko zerknąłem na wiki na rozwój wydarzeń.

Już po pierwszej są różnice, więc pewnie dalej się bardziej rozjechało.

Jeszcze są komiksy, sztuk równo 32, też nie czytałem.

Ja jestem dopiero przed 6 odcinkiem, ponieważ inne seriale nadrabiałem.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

 

 

spoko że ten denerwujący dzieciak się tak nie pojawia często

 

było trochę głupkowatych motywów jak akcja w central parku 

 

atomówka u trzech starożytnych XD to był klops, weszli sobie jak chcieli [super ukryci ci starożytni xd] i tak o zostawili bombę BOOM i nikt nic nie wie że nawet wybuchło ale jak już wybucha druga to oczywiście miasto rozje,bane xd

 

strigoi-żołnierze to już w ogóle xd

 

fajna sekwencja walki tuż przed wybuchem pierwszej bomby

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Odpalam odcinek i nie ogarniam o co kaman

 

 

 

poprzedni sezon się kończy wybuchem a w nowym już mamy naziwapiriadę XD

 

i kur.wa jakieś debilne sceny w stylu stodoła z pierwszego odcinka czy rabunek spiżarni z drugiego, moje oczy krwawiły.

 

Do tego motyw surogatek i mały rebel z karabinem strzelający do tygrysa. 

 

CO TU SIĘ ODPIERD.OLIŁO.

 

Mistrz  - pomarszczona kalka nosferatu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

A miałem nadzieję, że TIGER Wins.... ehhh..... czemu to emo wciąż żyje. 4ty sezon dalej synek twarzą nie potrafi grać. Doktorek dalej drażni. Fez spoko, Quinlan się nie pier... w tańcu, ale gdzie GUS gdzie Dutch? Suma sumarum synek doktorka zaniża średnią. Jest dalej w porywach 6/10. I boje się, że w ostatnim odcinku syneczek będzie miał na muszce ojca oraz mistrza. I dylemat kogo rozwalić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...