Skocz do zawartości

The Strain - 2014 - Guillermo Del Toro - FX


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

I jak sezon nie będzie na tym samym poziomie co trailer to LIPA ostra. Mają mega trudne zadanie by po dobrym 1szym i lipnym 2gim zrobić coś mega. Ja był chciał wkońcu serial z akcją. Takie Walking dead tylko bez tej całej dramy a zombie są tylko tłem. Tu jest podobnie. Drama drama drama i wampiry. No i synek. Niech go skasują w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

No wkoncu ktoś coś napisał bo nie chciałem posta pod postem sadzić. Więc tak ..... 1szy ep daje nadzieje, że ten sezon będzie znacznie lepszy od średniej 2ki. Trochę się działo, dość przyjemnie czas mi zleciał. Tylko ten synek .... ehhh jak już pisałem po Walking Dead mam awersję do dzieciaków w tego typu serialach, a Zack tutaj będzie jednym z przewodnich motywów tegoż sezonu. OSTATNIEGO SEZONU. Litości.

Odnośnik do komentarza

Już myślałem ze się skonczy na 3cim odcinku. Koncóweczka dała rade. Można pominąć 2gi odcinek gdzie praktycznie synek grał pierwsze skrzypce. No i hipsterzy okradający mieszkania. 2gi odcinek średni mocno ale 3ci daje rade szczegolnie że jest backstory Quinlana, jest Angel i Gus. Dzieje się trochę.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jednak to jeszcze nie koniec - stacja FX zamówiła czwarty i ostatni sezon na przyszły rok. Muszę przyznać, że mam nieco mieszane odczucia - niby obecny sezon ogląda się okej, ale ileż można ciągnąć wątek mastera i zarazy? :/ Bo nie wierzę, że nagle wymyślą coś nowego...

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie pamiętam żeby coś było obcięte, wydaje mi się, że było standardowe 41-42 minuty. :dunno: 

 

Chociaż...

możliwe, że relek od FLEET był skopany, bo wyszedł jakiś proper

 

 

nie pamiętam.

 

Co do aktualnych wydarzeń w serialu to zaskakująco długo trzymają w tajemnicy

 

 

tożsamość nowego mastera. Oby się nie okazało, że to Zack, albo mamusia  :pawel:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...