Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

 

A Ricardo Castro ? :) Obronca który w każdej Brazyli jako napadzior grał :)

Ja twardo ustawiałem go na obronie, bo miało być realistycznie ;)

 

 

Zawsze na obronie. Ogólnie w każdym przypadku starałem się jak najwierniej grać (formacja, taktyka). Realizm ponad wszystko.

Wertowanie wiadomości piłkarskich itp. kiedyś było trudniejsze. Dobrze, że były skarby kibica i telegazeta w TV ! :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

A Ricardo Castro ? :) Obronca który w każdej Brazyli jako napadzior grał :)

Ja twardo ustawiałem go na obronie, bo miało być realistycznie ;)

 

ja też :)

 

kozak sie grało w pesa 6 online- b często jedna połowe miało sie zalagowaną ( wzalezności czt było się hostem). Jak widac Konami do dziś sie nie nauczyło robic online...miejmy nadzieję, że 15 to zmieni.

Odnośnik do komentarza

pamiętam jak grałem z koleszką z niemiec w pes6 i chciał sie ze mną założyć o stówke, ja spłukany wtedy byłem więc mu mówie że nie bo nie mam kasy, ale później wygrałem z nim i tylko sobie plułem w brode że jednak mogłem :( i ten gol Eto na 2-1 który pamiętam do dzisiaj, byłem też na wycieczce klasowej w jakimś hotelu kisiliśmy ogóra, schodze do salonu na dół i tam patrze że ziomek, a właściwie syn właścicielki hotelu sobie gra właśnie w pes6 na dużej plaźmie, spytałem czy moge też grać, no i tak graliśmy, dostawał 1-0, 2-1, 3-0 itd bo kutach zawsze chciał rewanż dopóki ze mną nie wygra :yao: i tak graliśmy do wieczora dopóki nie wygrał skromnym 1-0, pamietam ze wtedy cisnąłem realem madryt z robinho na czele, ehh dobre czasy :cool:

Odnośnik do komentarza

W PES 6 był jeszcze Zidane?

Chyba tak, ale jeszcze jako "nie-klasyk", także nie miał odpowiednich statystyk odzwierciedlających jego skillsy. 

 

Ja z braćmi od zawsze lubowaliśmy w klasykach i dlatego mocno ubolewam, bo nowe odsłony są mocno ograniczone w tej kwestii(W starych częściach oprócz kilku reprezentacji byli jeszcze pojedynczy zawodnicy). Mieliśmy swoje teamy, graliśmy turnieje o grajków(nigdy nie zapomnę jak brat stracił Pele), robiliśmy transfery itp <3 Cantona, Van Basten, Zico, Baresi, Rivelinho, Breitner, Sivori, Denis Law - gwiazdy "mojego" Interu. Nie wspominając już o reszcie - Maradona, Di Stefano, Best, Eusebio, Gulit i dziesiątki innych wymiataczy. Obiecałem sobie, że przy PES 2015 wrócę trochę do tych czasów ...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...