Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przy tym demku zmarnowałem razem z kumplem z kilkadziesiąt godzin swojego nienajmłodszego już życia. Graliśmy od 20 do 3 nad ranem jak za szczeniaka. Nie ma bata,ten rok należy PESa!

 

Co roku czytam w internetach "to będzie to!" po czym odpalam demko i "eeeee... nieeee?" . Tradycyjnie sceptyczne podejście do wszystkiego gwarantuje mi 100% wiarygodności, więc tym razem bez ściemy "to jest to!"

Gierka ma swoje wady, śmieszne łaty nałożone na słabe SI itp., nadal sporo archaizmów, ale kurde ten gameplay urywa suty i nie grało mi się tak dobrze w PESa gdzieś od 8-9 lat. Z tym, że to nie jest "stary, dobry PES", to jest nowy król piłeczki z feelingiem starego, dobrego PESa!

 

 

Acha. W 4 literach mam te licencje, mordki, cieszynki itd. GRYWALNOŚĆ MIECIU, GRYWALNOŚĆ!

Odnośnik do komentarza

Myślę, że taki filtr będzie. Pajgi, Ficuś też chętnie pogram. Może to i dziwne, że to będzie moja pierwsza gra na ps4, ale może być najlepsza piłkarka w historii gier. Kupuję w dzień premiery jeśli tylko ktoś będzie łaskaw dać mi shareplay na jeden meczyk by sprawdzić czy nie spieprzyli pełnej wersji. Albo po prostu napiszcie jak wrażenia. Ktoś złożył preorder ?

Odnośnik do komentarza

no wypada zrobić preorder żeby dostać DLC bo dostaje się jednego piłkarzyka z team of the year a myślę że oni są sporo warci i bardzo przydatni

 

filmik poniżej przypomniał mi co mnie najbardziej zgrzało w demie - każdym piłkarzykiem z np Realu gra się totalnie inaczej, Kroosem poszukujesz podania do przodu (on nigdy nie podaje wszerz irl) albo konkretnego przerzutu, Jamesem szukasz kombinacyjnych akcji, Karimem możesz przytrzymać i zgrywać do wchodzących, Bale i CR są motorkami ze strzałem z każdej pozycji - generalnie to jest gra w której możesz kopiować akcje podpatrzone w TV co jest po prostu szalone, i to po prostu wychodzi

 

 

Kroosem rzeczywiście gra się genialnie, potrzebuję taką pass maszynkę do myClub :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...