Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra wygląda gorzej na PC niż PES14 imo,a tekstury to porażka.SweetFX już wyszedł na szczęście i sporo to poprawia.Nie ma scenek(jak piłkarze wychodzą na boisko,czy przy CL),nie ma nawet hymnu ligi mistrzów na PC,ja pier.dole,to już nawet nie jest lenistwo,to jawne w ch.uja granie.

Mnie strasznie ciekawi czy gameplay jest identyczny jak na PS4 i Xone, ale tego się chyba nie dowiemy :( Grafikę na PC pewnie szybko poprawią różnymi modami i może nawet będzie przewyższać tą z konsol :) 

 

Mam dwa lamerskie pytania :P 

 

- co to są "jockeye z R2"? bo już dwie osoby tutaj o tym pisały

- o co dokładnie chodzi w tym trybie My Club? 

 

Odnośnik do komentarza

No jeszcze trzeba potestowac, ale to co bylo zyebane, tak jest zyebane.

Podanie przechodza troche mniej, ale flipper 5 razy wiekszy: raz ty masz pilke, raz przeciwnik, raz ty, raz przeciwnik i tak 8 razy w 5 sekund. No troche slabo.

Jesli sprzedam pro evo, to razem z PS4 ;]

Odnośnik do komentarza

Mam i gram, ale jakim ku.rwa prawem wykastrowano wersję na stare konsole ze sceny wejścia na boisko, która była przecież obecna w zeszłym roku. Nie mogę tego przeboleć, zwłaszcza, że inne cut-scenki zostały. No cóż, w tym sezonie jeszcze trzeba pobawić się na starym sprzęcie, tym bardziej, że na boisku jest istna magia, gram Serie A ogranym w demo Juventusem i wszelkie pozytywne wrażenia z demo podtrzymuję. Mimo nieco (no raczej bardzo, bo to scena wejścia na boisko buduje atmosferę) okrojonej wersji warto było wydać na to hajs. Noc zarwana.

Odnośnik do komentarza

ja dzis gralem z kolesiem po sieci co sadzac po profilu sporo gra w pro evo i gral ze mna schematem z pes2013 czyli pilmkami na trojkaty bitymi od polowy boiska, duzo zatrzymywalem ale i tak masakrycznie duzo przechodzilo, no kurcze niepodoba mi sie to, w demku obrana grala nad wyraz lepiej. Do tego czesto mam wrazenie ze sa spalone przy tych podaniach, pinball w srodku obecny i jeszcze czesto na wide kamera mi sie gubi i nie nadaza za akcja

 

ehhh chyba juz jestem za stary i za nerwowy na sportowki

Odnośnik do komentarza

Grafika na pc to naprawdę jest jakiś podły żart. Wszystko wygląda tanio, budżetowo, sterylnie... no nie wiem jak to opisać, era ps2. Przedmeczowe wstawki z ps4/xo nie zgrywają się z naszą "hybrydą" to nie róbmy ich w ogóle! :sorcerer:

Co za leniwe, bezczelne skur.wysyny...

 

W tamtym roku skupiali się podobno na wyglądzie gry i gameplay był tragiczny, teraz zrobili dobry gameplay to grafika chuyowa,

jakby nie dało się tych dwóch rzeczy połączyć.

 

Gołym okiem widać, że gra (przynajmniej szkielet rozgrywki) zrobiona jest na silniku 2013, nie 2014. Fajnie, że wrócili na właściwe tory, ale hej, jest 2014 rok, ta gra nie może dostawać 9/10. Za co? Za powrót do silnika pamiętającego czasy ps2?

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

Grafika na pc to naprawdę jest jakiś podły żart. Wszystko wygląda tanio, budżetowo, sterylnie... no nie wiem jak to opisać, era ps2. Przedmeczowe wstawki z ps4/xo nie zgrywają się z naszą "hybrydą" to nie róbmy ich w ogóle! :sorcerer:

Co za leniwe, bezczelne skur.wysyny...

 

W tamtym roku skupiali się podobno na wyglądzie gry i gameplay był tragiczny, teraz zrobili dobry gameplay to grafika chuyowa,

jakby nie dało się tych dwóch rzeczy połączyć.

 

Gołym okiem widać, że gra (przynajmniej szkielet rozgrywki) zrobiona jest na silniku 2013, nie 2014. Fajnie, że wrócili na właściwe tory, ale hej, jest 2014 rok, ta gra nie może dostawać 9/10. Za co? Za powrót do silnika pamiętającego czasy ps2?

 

 

Mi to w zupełności wystarczy. Ostatio gralem w PESa 6  :wub: i powiem tylko tyle ze grafika nikogo jak jest taka przyjemność z rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

ja dzis gralem z kolesiem po sieci co sadzac po profilu sporo gra w pro evo i gral ze mna schematem z pes2013 czyli pilmkami na trojkaty bitymi od polowy boiska, duzo zatrzymywalem ale i tak masakrycznie duzo przechodzilo, no kurcze niepodoba mi sie to, w demku obrana grala nad wyraz lepiej. Do tego czesto mam wrazenie ze sa spalone przy tych podaniach, pinball w srodku obecny i jeszcze czesto na wide kamera mi sie gubi i nie nadaza za akcja

 

ehhh chyba juz jestem za stary i za nerwowy na sportowki

defensive line 0 i defensive style (jakos tak) full defence
Odnośnik do komentarza

Pierwsze mecze on-line już za mną, na szczęście wyszukuje po pass assistance, więc nie było dużych różnic typu ja manual, przeciwnik 4 paski.  Wrażenia dobre podtrzymuję, w dodatku kolejne fajne mecze z CPU: 

Marsylia (ja) - PSG i bramka na 1:0 strzelona w 90 minucie przez Gigniaca,  mecz w którym Paryżanie dominowali(43:57 w posiadaniu piłki) 

Kolejny to Roma(ja) vs. Juventus. Totalna kontrola w środkowej części boiska, wszystko pod dyktando Pjanica. Buffon dobrze broni, ale karny w drugiej części spotkania po faulu na Gervinho ustala wynik spotkania i mecz kończy się wynikiem 1:0 (tym razem 64:36 w posiadaniu piłki)

Ostatni to FC Porto(ja) vs. Atletico Madrid. Wyrównane spotkanie, mało strzałów, gra toczy się w środku boiska. Druga połowa rozstrzyga mecz. Pierwsza bramka pada, po dobrej kontrze i zgraniu głową Brahimiego do wbiegającego Herrery, który z woleja pokonuje Moyę. Pod koniec meczu Brahimi z 4 metrów trafia do bramki i ustala wynik na 2:0 (posiadanie piłki 47:53)

Pierwszy wieczór z PES uważam za udany :)

Odnośnik do komentarza

Widze, ze tym razem juz 1 dnia opinie mocno podzielone. Dzisiaj w grupie sporo osob gralo w nowego PESa, w zasadzie tylko z Majorem tluklismy jeszcze w FIFE. Chyba najlepiej bedzie kupic i sprawdzic na wlasnej skorze, FIFA w tym roku to takze mocny arkejd. Czy w PES mecze rankingowe maja w koncu jakis filtr, czy nadal Real vs Barca? W pokojach da sie jakos ustawic strzalki form, czy zawsze wszystkie sa zielone? fajnie, ze po prawie 10 latach chociaz online dziala!

Odnośnik do komentarza

jak grasz quick match w multi to masz elegancko filtry zarowno co do druzyn jak i asyst

 

mecze rankingowe w tej edycji to mecze w dywizjach i tutaj juz filtra nie ma na druzyny, tylko na asysty, swoja druzyne wybieramy zanim jeszcze zacznie nam szukac przeciwnika, im slabsza wybierzemy tym wiecej punktow dostaniemy za zwyciestwo co w dalszych dewizjach bedzie pewnie mialo znaczenie przy awansie czy spadku

Odnośnik do komentarza

Czyli, że w porównaniu do demka zmieinli gameplay? W demko grało mi się wybornie, ale ta seria zawsze cierpiała w kwestii gry w obronie. Ok w PES 5, obrońcy byli przekokszeni, ale to była tania zagrywka, tak jak w demku obecnej części rozśmieszało mnie ukrucenie prostopadłych piłek wrzucanych za kołnierz obrońców. Zrobili to w PESowym stylu, czyli... bramkarze zdejmowali większość takich zagrań, co wyglądało kuriozalnie, no arcadeowo wręcz ;).

Nie przypominam sobie PESa z dobrym SI (tutaj będę bronił FIFA rękami i nogami), no dzięki demku znowu sobie przypomniałem, że to nie ma takiego znaczenia (no i zawsze można sobie ponarzekać po straconej bramce), że dzięki temu trudniej o schematy.

Odnośnik do komentarza

 

ja dzis gralem z kolesiem po sieci co sadzac po profilu sporo gra w pro evo i gral ze mna schematem z pes2013 czyli pilmkami na trojkaty bitymi od polowy boiska, duzo zatrzymywalem ale i tak masakrycznie duzo przechodzilo, no kurcze niepodoba mi sie to, w demku obrana grala nad wyraz lepiej. Do tego czesto mam wrazenie ze sa spalone przy tych podaniach, pinball w srodku obecny i jeszcze czesto na wide kamera mi sie gubi i nie nadaza za akcja

 

ehhh chyba juz jestem za stary i za nerwowy na sportowki

defensive line 0 i defensive style (jakos tak) full defence

 

tak tez ustawilem teraz obrone i jest troche lepiej ale to znowu powrot do czasow pes2013, w demie takich cyrkow nie trzeba bylo ustawiac i obrona defaultowo ie grala wcale tak wysoko z takimi lukami

Odnośnik do komentarza

O to to. Dziś po 3 meczu musiałem wyłączyć konsolę. Szkoda mi było pada. Strasznie ciężko mi się gra w tego pesa może dlatego, że dawno nie grałem  i rzuciłem się na głęboką wodę? Co prawda poziom trudności to regular ale staram się mieć wyłączone asysty i szlag mnie trafia. Co ta fifa ze ną zrobiła, nie umiem grać już w pro:(

Odnośnik do komentarza

Jeszcze się waham. Nie ma takiego "wow" jak przy demie, pozmieniali sporo, ale jak wspominaliście "syndrom jeszcze jeden mecz" zalicza obecność. Najbardziej cieszy mnie to, że zmiany w taktyce realnie przenoszą się na boisko i już kilka razy(z SI) "taktycznie" wygrałem mecz. Np. ostatnio Holandią przesunąłem obronę do przodu(1:2 dla Danii na Top Player w 70 minucie) i zacząłem elegancko przejmować piłkę w środku pola. Oczywiście obrońca asystował przy bramce. A dogrywka i moja sukcesywna gra bez R1 zrobiła swoje. 

 

Trzeba pograć online, DUŻO z kumplem i wtedy ocenić. Póki co wrażenia o niebo lepsze niż w poprzedniej odsłonie.

Odnośnik do komentarza

 

Ta gra wygląda gorzej na PC niż PES14 imo,a tekstury to porażka.SweetFX już wyszedł na szczęście i sporo to poprawia.Nie ma scenek(jak piłkarze wychodzą na boisko,czy przy CL),nie ma nawet hymnu ligi mistrzów na PC,ja pier.dole,to już nawet nie jest lenistwo,to jawne w ch.uja granie.

Mnie strasznie ciekawi czy gameplay jest identyczny jak na PS4 i Xone, ale tego się chyba nie dowiemy :( Grafikę na PC pewnie szybko poprawią różnymi modami i może nawet będzie przewyższać tą z konsol :) 

 

Mam dwa lamerskie pytania :P 

 

- co to są "jockeye z R2"? bo już dwie osoby tutaj o tym pisały

- o co dokładnie chodzi w tym trybie My Club? 

 

 

Ponawiam pytania i dorzucam dwa kolejne: 

 

- jak się w tej grze robi tricki? oprócz analogów trzeba wciskać jeszcze jakiś przycisk? 

- czy da radę ustawić strzał pod [] a sprint pod R2? bo widziałem, że można to lub to (czyli jak sprint pod R2 to wtedy strzał (), a jak sprint pod R1 to wtedy strzał []), a żeby było te ustawienie razem w jednej kombinacji to nie wiem jak to ustawić :( 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...