Skocz do zawartości

Outlast


anarom_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Wy(pipi)ana giera gra dla psycholi grać tylko w nocy   :i_am_so_happy:

Filmiki z youtube nie oddadzą tego chorego klimatu tej gry .

http://www.youtube.com/watch?v=XzTm3ruzPGs

 

Proszę Outlast Playstation 4 będzie więcej filmów na razie skromnie bez projektora .

Przebudowa sali kinowej wciąż trwa ....

Polecam Outlast kto ma konsolę PS4 tytuł obowiązkowy na nocne granie   :i_am_so_happy:  .

Dziękuję bez (pipi)e....... dobra gra

http://www.youtube.com/watch?v=hU_-rKgR3og 

Edytowane przez autoklasyka
Odnośnik do komentarza

Zacząłem grę jak już pisałem w poście sprzed tygodnia na poziomie "Koszmar". Naprawdę mocne przeżycie, bo możesz nosić maks 2 baterie, nie ma ich wiele do zebrania po lokacjach, przeciwnicy są bardzo czujni i dosłownie "widzą" cię nawet w głębokich ciemnościach z daleka, pada się po dwóch ciosach. Gra się wtedy bardzo ostrożnie, brnie po kawałeczku, odczuwa niepokój, często ginie. Złamałem się jednak gdy utknałem w pewnym momencie i zginąłem z 15 razy. Zmieniłem na normala i jest sielanka, pełno baterii, przeciwnicy mało spostrzegawczy, można zebrać kilka sęków i jeszcze uciec. Groza uciekła. Z jednej strony nie żałuję, bo byłem już bliski rezygnacji z tej gry, a tak to przejdę ją do końca. Z drugiej jak ktoś szuka prawdziwie mocnych wrażeń to polecam wyższe poziomy trudności.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj znalazł glitcha gdzie zaoszczędza 10 min! Wskakuje na biurko, potem parapet, z parapetu na tablicę do pisania mazakami (taka wolnostojąca), a z niej na szafkę z książkami, ściana za szafką jest tylko teksturą i spada w podziemny korytarz który jest ostatnim levelem :D Co prawda ginie od tego i respi się w tym korytarzu więc nie można tego zastosować w przejściu na najwyższym poziomie, ale inne sztuczki owszem :) Miejsce gdzie jest się w kanałach i brodzi w wodzie w poszukiwaniu schodów i po okolicy kręci się boss to on to w 10 s w podskokach zrobił :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość Kasias

Whistleblower zaliczone w ok. 3,5 h, jednak zaznaczam, że nie wpadły mi trofiki za znalezione dokumenty i notatki, co oznacza, że można tutaj wycisnąć więcej. Dodatek bardzo dobry, mechanika i klimat identyczne jak w podstawce, więc musi być git. Co najważniejsze, dostajemy tutaj świra, któremu goście z pełnej wersji mogą co najwyżej czyścić buty. Za te 37 zł można łykać śmiało. A i finał tłusty.

 

 

vv20.jpg

 

hlv9.jpg

 

Edytowane przez django
Spoilery ziomeczku, spoilery.
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odpaliłem podstawkę 1szy raz jakieś 2 tyg. temu. Oczywiście na trudnym, a co :P Pierwsze wrażenie ok. Granie w nocy + słuchawy, nie inaczej. Zszedłem na dół próbować włączyć generator i ciągle bęcki. Trzy podejścia i gra w kąt (dysku). Wczoraj powróciłem w glorii i obniżyłem poziom na normal i poszło. Powiem więcej, 2h nie mogłem się oderwać i już wiem, że na bank skończę grę i za jakiś czas DLC, może pojawi się jeszcze promo to by było w ogóle super. Wykonanie gry jest ok, grafika (oświetlenie, filtry itp) spełniają swoje zadanie i są sugestywne. Udźwiękowienie to już wysoka półka. Animacja trzyma stabilny poziom, sterowania ubogie, ale czułe i wszystko to ułatwia imersję. Taki trochę masochizm integrować się z tym miejscem z nie przymuszonej woli :P Dead Space jako horror może buty czyścić Outlast, bo nie mam nic innego do porównania. Ostatni to był SH4 na starym xbox. Alana W. nie liczę jako horror. Jestem b.zadowolony, że poszedłem po rozum do głowy dając grze jeszcze jedną szansę i obniżając poziom trudności. Jestem na początku kanałów, rozumiem że będą jeszcze ciekawe akcje?

Odnośnik do komentarza

Gra znakomicie pompuje adrenalinę. Co prawda mało dotychczas zobaczyłem, gdyż jestem dopiero w drugim rozdziale, ale już wiem, że klimat jest bardzo sugestywny. A i graficznie nie jest źle. Chociaż nad modelami postaci mogliby jeszcze popracować. Niestety inne gry wygrywają aktualnie walkę o moją atencję, ale jak tylko uporam się z nimi, to wracam do Mount Asylum, bo dziwna siła mnie tam przyciąga. A teraz po apgrejdzie tv, wrażenia pewnie jeszcze lepsze będą.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś ukończył podstawkę lub Whistleblower w trybie Szaleńca? Grę trzeba przejść naraz, bez zgonu (nie ma sejwów). Mimo że jest to tytuł krótki (1,5h ponoć trzeba na speedrun) a DLC jeszcze krótsze (1h) to sorki ale nienawidzę takich wyzwań. Dlatego poległem na Max Payne 3 i Dead Space 2. Ja wiem że to nie ten sam kaliber wyzwań, ale mimo wszystko wkurza mnie fakt braku postępu w grze przy zgonie...

Odnośnik do komentarza

z tych wszystkich tytułów, które podałeś powyżej z pewnością Outlast jest najprostszy :)

trzeba poświecić po 5 minut i mniej na trudne etapy i to tyle. gra jest prosta, o ile poświecisz jej trochę wolnego czasu.

mnie z początku trudność sprawiał CH.Walker, ktory w gruncie rzeczy nie jest wymagający, bowiem nawet na poziomie Szalenca, uciekajac zostawiamy go daleko z tylu :) trzeba sie tylko trochę obyć z gra. ja juz niedługo ogarniam DLC :)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem whistleblower na premierę, leżał sobie na dysku i czekał. Wczoraj usiadłem i ukończyłem.

Dodatek duuużo lepszy od podstawki, polecam każdemu który lubi takie klimaty. Tutaj wszystko podane jest w pigułce, psychole, jump- scenki, klimat i fabuła. 

Zapłacić te 30 kilka złotych za 3-4 godzinki to czysta przyjemność. 

O ile podstawki jakoś tykać po jednorazowym przejściu już nie chce, to dodatek na pewno odpalę na szaleńcu i ukończę. 

 

Teraz czekać tylko na Outlast 2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...