Jump to content

Outlast


anarom_pl

Recommended Posts

Przyjmie się tak samo jak na PC. Te wszystkie horrory oparte na ucieczce, nie walce, są adresowane do naprawdę wąskiego grona odbiorców. Na PS4 tez znajdą się zainteresowani a biorąc pod uwagę, że gry niezależne na PS3, czy Vicie mają sens, to podejrzewam, że i takie horrory będą ogrywane nie rzadziej niż na PC

Link to comment

? Tak ale zawsze w jakimś, mniejszym lub większym stopniu walka występowała. Tutaj mamy podejście które od pewnego czasu jest związane z horrorami stricte na PC ( FPP, brak broni, walki ). Ciekawe jak na PS4 zostanie przyjęta tego typu konwencja.

Coś w tym jest. Bardzo dawno temu grałem w Clock Tower na PSX a trochę później w Haunting Ground na PS2. Tak ciągle uciekając i szukając kryjówek, człowiek w końcu miał dosyć i zaczął marzyć o jakimś karabinku lub pistolecie.  No chociaż o malutkiej gazrurce.

Jeżeli chodzi o mnie to nie wiem czy po latach zmienię podejście i w końcu polubię być zdominowany ;) .

Link to comment

a ja mam zupełnie inaczej..   kiedyś kumpel za mnie ogrywał pierwszego Silenta, kiedy to ja siedziałem z boku chowając sie za jego plecami w razie W - to byly piękne czasy. dziś sam nadrabiam zaległości zagranica, gdzie większość znajomych przeszła na platformę PC i nie ma nawet z kim pograć :(  poza tym z recenzji powyżej wynika, ze to będzie w porywach średnie, no chyba, ze błędy zostały usprawnione i dynamika przyspieszy. obadamy..

Edited by MEVEK
Link to comment

Widzę mocno się sugerujesz jakimiś dziwacznymi recenzjami z yt. 3,5 h ? To już widzę jak pajac grał, bieganie na pałę bez dokładnego oglądania wnętrz i większej "wczuwki" jakbyśmy to my sami byli. No jak ktoś tak chce grać to zapewne dostrzeże pewne babole i przesprintuje przez 3h.

Edited by Sibian
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...