Skocz do zawartości

Outlast


anarom_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjmie się tak samo jak na PC. Te wszystkie horrory oparte na ucieczce, nie walce, są adresowane do naprawdę wąskiego grona odbiorców. Na PS4 tez znajdą się zainteresowani a biorąc pod uwagę, że gry niezależne na PS3, czy Vicie mają sens, to podejrzewam, że i takie horrory będą ogrywane nie rzadziej niż na PC

Odnośnik do komentarza

? Tak ale zawsze w jakimś, mniejszym lub większym stopniu walka występowała. Tutaj mamy podejście które od pewnego czasu jest związane z horrorami stricte na PC ( FPP, brak broni, walki ). Ciekawe jak na PS4 zostanie przyjęta tego typu konwencja.

Coś w tym jest. Bardzo dawno temu grałem w Clock Tower na PSX a trochę później w Haunting Ground na PS2. Tak ciągle uciekając i szukając kryjówek, człowiek w końcu miał dosyć i zaczął marzyć o jakimś karabinku lub pistolecie.  No chociaż o malutkiej gazrurce.

Jeżeli chodzi o mnie to nie wiem czy po latach zmienię podejście i w końcu polubię być zdominowany ;) .

Odnośnik do komentarza

a ja mam zupełnie inaczej..   kiedyś kumpel za mnie ogrywał pierwszego Silenta, kiedy to ja siedziałem z boku chowając sie za jego plecami w razie W - to byly piękne czasy. dziś sam nadrabiam zaległości zagranica, gdzie większość znajomych przeszła na platformę PC i nie ma nawet z kim pograć :(  poza tym z recenzji powyżej wynika, ze to będzie w porywach średnie, no chyba, ze błędy zostały usprawnione i dynamika przyspieszy. obadamy..

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Widzę mocno się sugerujesz jakimiś dziwacznymi recenzjami z yt. 3,5 h ? To już widzę jak pajac grał, bieganie na pałę bez dokładnego oglądania wnętrz i większej "wczuwki" jakbyśmy to my sami byli. No jak ktoś tak chce grać to zapewne dostrzeże pewne babole i przesprintuje przez 3h.

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...