Skocz do zawartości

Outlast


anarom_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Czytajac te wasze teksty powyzej, mam ochote wylac na was kubel pomyji. Nie doceniacie konsztu tworcow, ktorzy skupili sie na jednym, istotnym elemencie gry, towarzyszacym w kazdej minucie gameplay'u... Klimat! Ostatni gra, ktora tak mnie wcignela, i straszyla, to byl Silent Hill oraz pierwsze Residenty. Polecam fanom dobrego horroru, mozna naprawde sie przestraszyc.  :)

Odnośnik do komentarza

Czytajac te wasze teksty powyzej, mam ochote wylac na was kubel pomyji. Nie doceniacie konsztu tworcow, ktorzy skupili sie na jednym, istotnym elemencie gry, towarzyszacym w kazdej minucie gameplay'u... Klimat! Ostatni gra, ktora tak mnie wcignela, i straszyla, to byl Silent Hill oraz pierwsze Residenty. Polecam fanom dobrego horroru, mozna naprawde sie przestraszyc.   :)

Hmmm...ale przecież każdy pisze,ze jest klimat.A że gra graficznie nie robi to nie mozna wspomnieć?

Odnośnik do komentarza

Full Hd jest, postacie nie wygladają źle a że czasami biednie to i tak tragedii nie ma.
Mimo, że do stachliwych nie należę, słuchawki na uszach, ciemność i Outlast nie wpływają na mnie poytywnie. Gra straszy, pryznajmniej przez 1h i w sumie strach grać dalej :)

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Czytajac te wasze teksty powyzej, mam ochote wylac na was kubel pomyji. Nie doceniacie konsztu tworcow, ktorzy skupili sie na jednym, istotnym elemencie gry, towarzyszacym w kazdej minucie gameplay'u... Klimat! Ostatni gra, ktora tak mnie wcignela, i straszyla, to byl Silent Hill oraz pierwsze Residenty. Polecam fanom dobrego horroru, mozna naprawde sie przestraszyc.   :)

 

No jak Ciebie pierwsze residenty straszyły...sorry one nigdy nie były straszne, co innego oczywiście pierwsze trzy silent hille. 

 

Czytam te opinie graczy o Outlast, jak to grać nie mogą itd. Ja nie wiem chyba już jestem jakiś aspołeczny bo przy dobrych horrorach czy grach tego gatunku, nie zdarza mi się nawet oka zmrużyć czy delikatnie podskoczyć. Pewnie to już po prostu nie ten wiek czy cuś. Jakbym miał 15 lat, to zapewne też bym w portki robił przy Outlascie. Chociaż nie, tyle lat miałem kiedy grałem w pierwszego SH, i jakoś też konsoli nie wyłączałem, kurcze to było 15 lat temu :cray:

Odnośnik do komentarza

Niesamowite po prostu. Outlast, Amnesia, Hotline Miami i Super Meat Boy, te gry łączy jedno. Są robione przez niezależne studia, liczące małe ilości osób, za niewielkie pieniądze wydawane tylko za pośrednictwem dystrybucji cyfrowej. Takie gry nigdy nie charakteryzowały się oczo(pipi)ną grafiką. One nadrabiają czym innym. Outlast i tak jako gra niezależna, prezentuje się przepięknie. Modele postaci i ich animacja są słabe to fakt, ale niektórych rzeczy to małe studio nie było w stanie przeskoczyć. SOMA, nowy projekt twórców oryginalnej Amnesii, już po pierwszym trailerze prezentuje się ciut gorzej niż gra Red Barrels. A premierę ma dopiero w 2015. Te gry nadrabiają czym innym i nikt niesamowitej grafy po nich nie oczekuje. Niektórzy na forum piszą rzeczy typu: " TLoU tak wyglądające na sprzęcie z 256 MB na grafikę? Niemożliwe?". To tez spójrzcie na gry niezależne pod kątem tego, ze są robione bardzo często przez zespoły liczące po 10 osób. O pieniądzach przeznaczonych na produkcję nie wspominając.

Odnośnik do komentarza

Fajna gra na jeden wieczór.Wczoraj około 1 w nocy skończyłem tytuł( około 4h) i początek był zdecydowanie najlepszy.Kilka razy na początku o mało nie dostałem zawału by po około godzinie grania już niczego się nie bać.Gra zupełnie nie straszyła mnie klimatem jak to co niektórzy piszą a raczej momentami gdy nagle coś wyskakuje.Gra jak i współczesne horrory raczej nie straszyła a po prostu był to moment zaskoczenia .

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Chodzi mi o to, czy potem to jest coś warte czy strata czasu ? :)

 

Bądź szczery i po prostu zapytaj: będzie potem strzelanie z gunów? Nie, nie będzie. Amator.

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No i po co w ten sposób ? coś ci dziś nie poszło ? 

Źle interpretujesz moje pytanie. Pytałem czy pojawią się klimaty zbliżone lub podobne Silent Hill. 

Jeśli szukasz zaczepki to mnie nie sprowokujesz. Tyle.

Kilka momentów jest podobnych do Silenta + jakieś drobne zagadki ale typu odkręć coś i wróć z kluczem.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pyerdole tą grę, o mało się nie zesrałem :( wywalam grę z dysku i wypieram ją z mózgu. jestem za stary na straszenie typu "jump"

Czyli gra swoje zadanie spełniła, miała staszyć i robi to skutecznie. A że w tak perfidny sposób, to swoją drogą. W Amnesii gameplay był bardzo podobny, bardziej rozwinięty, ale podobny. Straszenie typu "jump" jest najbardziej efektywne. Obojętnie, czy poprzez dźwięk, czy obraz.

Odnośnik do komentarza

pyerdole tą grę, o mało się nie zesrałem :( wywalam grę z dysku i wypieram ją z mózgu. jestem za stary na straszenie typu "jump"

To samo tyle, że jeszcze nie wywalam, będę próbował. Na razie jedno podejście 3 dni temu, w nocy, po ciemku, z odpalonym kinem domowym. Od wtedy zbieram się na kolejne odpalenie. Grało się fajnie ale to było za bardzo straszne :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.