Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

Mi gałka cały czas lata w góre bo kilka razy padl zje.bał się na glebe ale nic w nim lata. Też nie mogłem zarejestrować go przez stronę ale w sumie mam jeszcze pól roku gwarancji na konsole ale z tego co pamietam to na akcesoria jest 3 miesiące więc myślcie, że coś da się z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Chyba na jakiegoś intelektualnego eunucha trafiłem w tym je.banym supporcie - wczoraj mi pier.dolił że nr seryjny pada ma same cyfry (bez literek), a dziś mam mu wysłać maila o takiej samej treści jak wczoraj...

Dostałem wczoraj maila zaczepnego, na którego miałem odpowiedzieć - podać swoje dane, nr seryjny pada i konsoli, i zobaczą co się da zrobić. Dziś dostałem maila o takiej samej treści, mam podać dokładnie takie same dane jak wczoraj, z tym że zdjęcie z serialem pada (zdjęcie komory baterii) mam wysłać w PDF bo ku.rwa JPG z wczoraj to ni ch.uja nie ogarną.

 

edit

Dostałem etykietę UPS do naklejenia na paczkę, więc zlecenie naprawy zostało przyjęte. Koleżka mimo wszystko się postarał...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dodam jeszcze jeden komentarz w kwestii serwisu i awaryjności Xbox one vel skorpion. Otóż po dwukrotnym odesłaniu z(pipi)anej konsoli na serwis otrzymałem "nowy" egzemplarz. No i co? Ano (pipi). Konsola również z(pipi)ana. Tym razem coś s(pipi)one z zasilaniem lub ewentualnie chłodzeniem tj. konsola się wyłącza kiedy chce. Przy pierwszym odpaleniu zajmuje jej to jakieś 40 min. po czym czarny ekran i wyjmowanie kabla zasilającego żeby się włączyła. Przy kolejnych podejściach czas się skraca. Ale oni te konsole tam mają z(pipi)ane to głowa mała. Ręce opadają. Ave.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam, a ja się tak zapytam o Xbox One S. Generalnie konsola mi pasi, podczas gry czy netflixa jest cicha wszystko ładnie pięknie. Jednak po wyłączeniu (ustawiona opcja oszczędzania energii, nie "instant on"), cały czas świeci mi się podłączony dysk zewnętrzny, a na dodatek z okolic zasilacza wydaje się taki cichy chrobotliwy dźwięk (co prawda usłyszałem go dopiero po 3 miesiącach użytkowania sprzętu, jak nieopatrznie w ciszy wyłączałem konsolę z uchem przy otworach wentylacyjnych). Czytałem o tym na necie, że "wszyscy tak mają", no ale ja to nie wszyscy, chociaż też tak mam. Pytanie - ktoś to zgłaszała na reklamację i dostał konsolę naprawioną/nową bez tego defektu, czy po prostu jak z ps3 - kupić przejściówkę do kabla u chińczyka z wyłącznikiem zasilania i mieć to w dupie? Pytam, bo mam zadbaną konsolę, a nie chciałbym dostać porysowanego czyjegoś szajsu z tą samą dolegliwością z serwisu.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z konsolą, wyłącza się i po ponownym włączeniu pokazuje się komunikat, że wyłączyła się automatycznie w celu ochrony przed przegrzaniem. Wczoraj 3 razy tak zrobiła po odpaleniu filmu na Netflixie, pomyślałem, że to przez apkę świruje, ale jak chciałem odinstalować w menu to też się wyłączyła. W pokoju nie jest ciepło, może kurzy trochę przy konsoli było. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

360 przez ROD oddawalem 7 razy na naprawe. Xbox one 2gb niebieska chodzila jak zloto przez ponad 2 lata. Project Scorpio wlasnie zglosilem do naprawy. Po czwartkowym graniu normalnie wylaczylem konsole. W pt juz no signal po hdmi. Konsola odpala normalnie , slychac dzwieki logowania przez optic , pad dziala , obrazu ni chuchu. Probowalem monitor, 2 tv , kablem od monitora , orginalnym od xoxa , i hdmi 2.1 belkina. Rozlanczalem wszystkie kable od zasilania resetowalem 5 , 10 sec powerem. Eject i connect z powerem tez robiony. W koncu -przywracanie fabrycznych usb OSU-1 nic nie dalo. Scorpio day one i do piatku nic , ale to kompletnie nic sie nie dzialo. Zadnego freza , artefaktu , errora.... 3 dni temu zapisalem sie do preview zeby sprawdzic freesync na lg27ud69p...  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gram w pubga -> zwiecha, wyrzuca do menu, okej normalne w tej grze. Czasami tak wiesza mi się konsola aż musze ją zrestartować i wtedy czasami światełko xboxa pulsuje cały czas przez co musze ją odłączyć od prądu. Włączam jeszcze raz i przy zielonym ekranie ładowania konsoli, konsola nie może się naładować, w sensie dojść do menu. Znów odłączam zna prądu no i za drugim razem działa. 

 

To wina tego obsranego pubga czy konsola ma ze sobą problem? W onnych grach nic takiego nie występuje. Tylko w pubg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...