Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, 20inchDT napisał:

@blantman wow, to musze liczyc na tak samo wspaniałomyślną panią xD. Wysyłają je w kartoniku? Gdzies czytalem, ze w jakims woreczku :/ Tez chce im odesłać po nowym roku konsolę, zeby tego świerszcza zlikwidowali. Tyle sie pisze jak cicha jest ta konsola, a tu ps3 tak nie hałasuje.

zagadaj na czacie z supportem. Ja tak zrobiłem przed wysyłką pada to mi dali wybór jaki pad. Nie wiem czy jak zrobisz przez strone zgłoszenie będzie tak samo. Pad przyszedł w kartonie i w folii bąbelkowej. Z konsolą jest więcej (pipi)ania bo i trzeba odpowiedni karton znaleźć i zabezpieczyć. W przypadku pada ja wziąłem jakiś mały kartonik po czymś i owinałem raz w folie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, 20inchDT napisał:

Kiepsko, że oba pady w zestawie tak samo sie zachowuja. A i X czasem nie odbijaja i pozostaja wcisnięte na chwilę :/

Masz XOX? Mój ma z B taki problem. Syf nad syfami jeśli chodzi o jakość tych padów, w sensie konstrukcja jest bardzo ok, wygodne gra się na nim świetnie ale często się coś psuje. 

Odnośnik do komentarza

@_Be_Nope, ja mam S. No tragiczne są, jeszcze żadne pady mi tak źle nie działały. Te facebuttony to katastrofa, ale triggery i bumbery chodzą elegancko. Mogliby sie przyłożyć do zapewnienia dobrego jakosciowo produktu, to i nie musieliby wysylac nowych ludziom. Najbardziej zenujace jest to, ze sa ludzie ktorym elite za 600 sie rozkładał i nie chcieli naprawic :/

Odnośnik do komentarza

Jedyną osobą tutaj która byłaby zdolna spełnić prośbę Kolosa jest równie gęsty świr czyli Fanek, ale niestety on kocha Playstation a jedynego xboxa jakiego widział to tego którego kiedyś złożył sobie z kartonów. 

 

Więc przykro mi Kolos ale wygląda na to że nigdy nie dowiesz się co strzeliło tego dnia w twojej konsoli i będziesz musiał z tym żyć. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

Panowie,
Dziś przy włączeniu XOX usłyszałem dziwny dźwięk, byl krótki i przypominał dźwięk jakby pukniecia. Podobno każdy Xbox tak ma ale ja wcześniej tego nie słyszałem. Możecie sprawdzić czy macie podobny dźwięk jak na filmiku poniżej, znalazłem go na yt.

https://www.youtube.com/embed/kD3k5DHEetM?feature=oembed 

Jest to dźwięk napędu BR. Konsola przy starcie sprawdza czy jest płyta w napędzie, nie masz się co martwić.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
1 godzinę temu, 20inchDT napisał:

Jak wy znaleźliście czat z polskim konsultantem? Całą stronę dokładnie przestudiowałem i tylko w języku angielskim mogę ;/

Wyłącz adblocka, okno z konsultantem to pop-up

 

Godzinę temu, krupek napisał:

A mi dziś wróciła konsola z serwisu, bo się grzała i wyłączała i napisali mi tylko w liście, że przywrócili ustawienia fabryczne, nic o usterce. Dodatkowo, wysłałem w oryginalnym kartonie, a dostałem zapakowane w folię powietrzną.

Warto czytać instrukcje, dwa razy wspominają o nie używaniu kartonu po konsoli bo dostaniesz zastępczy.

 

34 minuty temu, Kolos28 napisał:

Dzięki za konkretną odpowiedź.
To samo wyczytałem na jakiś innych forach ale wiesz, wolałem się upewnić emoji4.pngemoji106.png

Idiota 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cześć , wiem że temat ma ponad rok , ale problem tu opisany nie został rozwiązany :)

Prosiłbym autora tematu Janush o informację w jaki sposób poradził sobie z problemem :)

Napisałem również Priv , lecz fajjnie gdyby jakieś info byłoby tutaj :)

Z tego co widze to dosyć specyficzny przypadek gdzie zasilacz nie zglasza zadnego błedu, i uruchamia sięna pół sekundy wraz z konsolą , która również działa tylko do dzwięku z głośniczka :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Te nowe konsole to chyba z gunvolitu robią, One miałem fabrycznie uwalony (mechanizm ładowania BR), One X po miesiącu używania zaczął sypać E105, w miarę upływu czasu coraz bardziej, aż do momentu gdzie reset wszystkich ustawień i instalacja firmware z pena nie stawia konsoli na nogi. (pewnie HDD zdechł)

 

No nic - czeka ją podróż do Frankfurtu. Ciekawe czy po naprawie wróci moja sztuka czy też dostanę objechaną sztukę po kimś - tak jak miałem w przypadku One.

 

W ogóle to odnośnie błędu E105 wyczytałem na reddit, że niektórym dopiero po 2-3 naprawie zaczęła działać konsola normalnie :-)

Edytowane przez Wieslaw
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...