Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

Robiłeś opcję z pominięciem i pozostaniem off-line i dopiero później podłączyć się do sieci i zrobić update?

 

Ewentualnie jeszcze hard reset.

 

Zobaczyłem poprzedni post. Jeżeli masz HDD zewnętrzny to odłącz, wyczyść pamięć podręczną.

 

Albo update offline: https://support.xbox.com/en-US/xbox-one/console/system-updates-solution

Edytowane przez Pacquiao
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, marcin33 napisał:

Od kilku dni mam problem z moim padem od edycji Scorpio. Co jakiś czas prawy analog sam rejestruje ruch w górę mimo że znajduje się w domyślnej pozycji. Ktoś spotkał się z podobnym problemem? Da radę to rozwiązać samemu?

serwis. Mi pada od skorpio z innym problemem wymienili w niecałe 2 tygodnie. Nie ma co kombinować lepiej wysłać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Padł i mi Scorpion. Ogólnie od kilku miesięcy potrafił się co jakiś czas zawiesić w FIFA. Wtedy były jaja bo nie chciał się włączyć. Pomagało kilkukrotne wyjęcie kabla od zasilania ale trzeba było też zmieniać porty HDMI bo nie dawał obrazu.

Od kilku tyg wszystko się nasiliło, a wczoraj już w FIFA wytrzymywał po 3-4 min i padał. Niestety wstawać już nie bardzo chciał. Już nawet Spotify zaczęło zwieszać konsole na amen.

W poniedziałek wyrusza do Niemiec :/

Tylko pytanie, gdzieś kiedyś czytałem, że w sumie nie mają Scorpio, i albo dostaje się jakąś używkę, albo zwykły. Prawda? Moja jest w stanie idelanym i trochę słabo dostać jakąś dojechaną po Brajanie...

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.07.2018 o 16:40, PiPoLiNiO napisał:

Tylko pytanie, gdzieś kiedyś czytałem, że w sumie nie mają Scorpio, i albo dostaje się jakąś używkę, albo zwykły. Prawda? Moja jest w stanie idelanym i trochę słabo dostać jakąś dojechaną po Brajanie...

Mi Scorpio naprawili i otrzymałem swoją konsole.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PiPoLiNiO napisał:
1 minutę temu, nemix napisał:
Mi Scorpio naprawili i otrzymałem swoją konsole.

Pp naprawie zero problemów? Co się stało u Ciebie?

Ja miałem  błąd E102 i konsola się nie uruchamiała.Tzn miałem tylko menu serwisowe i nic dalej nie szło zrobić.Konsola od 24 maja działa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...