Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ten pakiet zawiera pięć krytyków serii przez Telltale Games : - The Walking Dead: The Complete First Season - The Walking Dead: Season Two - The Wolf Among Us - Tales from the Borderlands (Odcinek 1-2 już dostępny , Epizody 3-5 być okresowo zwolniony) - Game of Thrones – A Telltale Games Series (Odcinek 1-3 już dostępny , Epizody 4-6 być okresowo zwolniony) UWAGA: Jeśli kupisz ten pakiet, nie odkupi Opowieści z Kresów Season Pass. Będziesz miał dostęp do Episodes 2-5, gdy są one uwalniane.

 

No co ty nie powiesz, ja musiałem przełączyć się na angielski oddział by coś zrozumieć.

 

btw, działa już strona:

 

http://www.xbox.com/pl-PL/ultimate-game-sale

Odnośnik do komentarza

 

A po ile to Ori na tej przecenie i do kiedy to będzie bo nie mam dośtepu do X1 narazie.

 

Bierz Titanfalla burza a nie jakies gry w 2d. Taniej wyjdzie i bedziesz mial przednia zabawe.

 

Titanfall wpadnie w EA Access jak ogram to co mam do ogarnia. Ale zastanawiam się nad Outlast. Ktoś coś jakie opinie ? Jak wygląda rozgrywka ? Tylko czysta eksploracja bez walki tak jak gdzieś czytałem ? Jakieś moment ucieczki czy coś z tych rzeczy czy nic ? DLC na długo starcza i czy lepsze od podstawki (bo widzę ,że w cenie jest jeszcze DLC) ?

Odnośnik do komentarza

Nowe promocje na ten tydzień, całkiem kuszące:

 

Tomb Raider: Definitive Edition - 33 zł

Murdered: Soul Suspect - 40 zł

 

Poza tym jest też R.B.I. Baseball 15 oraz dodatki do Battlefield 4. Więcej na stronie http://majornelson.com/2015/07/13/this-weeks-deals-with-gold-and-spotlight-sale-11/?linkId=15506492

 

Sądzę, że TR prędzej czy później wyląduje w GwG, więc wstrzymuję się z zakupem ;)

Odnośnik do komentarza

http://www.cdkeys.com/

 

Assassin's creed unity za 55-58zł i ryse za ~50zł. Dają kod, który wklepujesz na stronie xbox.com. Strona sprawdzona, wziąłem od nich AC:Unity i wszystko bez problemu. OBsługują paypala, więc w razie czego można dać chargeback. Ale strona chyba to odpowiednik naszego keye.pl, bo działa od 13 lat i ma dobre opinie, więc niepotrzebnie się obawiałem robić tam zakupy.

Odnośnik do komentarza

http://www.cdkeys.com/

 

Assassin's creed unity za 55-58zł i ryse za ~50zł. Dają kod, który wklepujesz na stronie xbox.com. Strona sprawdzona, wziąłem od nich AC:Unity i wszystko bez problemu. OBsługują paypala, więc w razie czego można dać chargeback. Ale strona chyba to odpowiednik naszego keye.pl, bo działa od 13 lat i ma dobre opinie, więc niepotrzebnie się obawiałem robić tam zakupy.

swietna stronka, zawsze od nich biore golda, hajsik i przewaznie cyfroweczki jak maja na promocji 

Odnośnik do komentarza

fakt że potencjał nieco zmarnowany. mieli ciekawy pomysł ale nie wiem czy zabrakło czasu czy $ i zrobili z tego szybkiego, lecz dobrego średniaka. na początku podchodziłem jak do crapa ale miło mnie zaskoczyli. jak tam chcesz ale 40 zeta to niewygórowana cena a ze 2 wieczory można miło z tym spędzić. za to od razu mówię że jest sporo znajdziek.

Odnośnik do komentarza

Hm... Przejrzałem recenzje na szybko i oceny 6/10 nie zachęcają. Chyba odpuszczę. Chyba że jest demo.

 

zbyt wiele ciekawych gier ominąłem takim właśnie myśleniem (które poźniej jak się okazało bardzo mi podeszły właśnie klimatem, tematyką itp. jak się przymknęło oko na niedociągnięcia fun był wielki)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...