Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Riptide GP2

Gra miała swoją premierę 23 stycznia i jest dostępna w wersji cyfrowej za 17,99.
Trochę pograłem i muszę przyznać, że jak za tą cenę to całkiem przyjemna gra warta kwoty przeznaczonej na zakup. Grafika bez fajerwerków,  razi trochę prostota wykonania tras, porównując np. do Hydro Thunder wypadają bardzo słabo. Na plus ostre tekstury oraz płynność rozgrywki. Niestety tryb dla wielu graczy to tylko podzielony ekran, brak multi online. Jak dla mnie gra zasługuje na 7/10 (mało obiektywna, po prostu lubię wyścigi na wodzie).

Odnośnik do komentarza

#Idarb - uwielbiam takie niespodzianki, fenomenalna gra, masa strategii, setupow, skilla (im dalszy strzal tym wiecej punktow), mieszania i ta MUZYKA. Najlepszy OST od daaaaaawna, a wiele gier dalo w tym aspekcie rade ostatnio.

 

Uzbieramy na 20.30 8 osob?

Bede na pewno ja i orzech.

Odnośnik do komentarza

Kupowałem coś wczoraj na marketplace przez stronkę i za pierwszym razem coś odrzuciło płatność kartą, pózniej spróbowałem drugi raz i poszło, ale teraz patrzę na wyciąg z konta i dwa raz mnie skasowali pisać do supportu?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

witam, mam problem. kupiłem kod na 70zł, zrealizowałem go i mam te pieniądze w portfelu. chcę kupić Resident Evil remake (69,99zł) na One po potwierdzeniu wyskakuje mi taki oto komunikat:

"Zakup to jutro. Na dzisiejszy dzień limit zakupów w sklepie xbox został osiągnięty".

 

połapane widzę, a ten limit to gdzieś sobie mogę ustawiać, czy tak tu jest i mam czekać do jutra ? nie ukrywam, że chętnie przekroczyłbym ten limit już dziś...

Odnośnik do komentarza

Te dwie gry w kwietniu to jednorazowa akcja czy ma byc juz na stale?

 

Edit:

 

Znalazlem takie cos:

 

And if these three amazing titles aren’t enough for you, we have one more big announcement: Since the program’s launch at E3 2013, you’ve collectively downloaded over 100,000,000 Games with Gold games! It’s definitely clear to us that Xbox Live Gold members love to game, and Games with Gold fuels that passion. To commemorate this huge milestone, Xbox is giving you more of what you love, with twice the free Games in April! Next month, you can look forward to four free games on Xbox 360, and two free games on Xbox One.

 

http://news.xbox.com/2015/02/xbox-march-games-with-gold?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

 

 

 

Brzmi jak jednorazowa akcja.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Potwierdzono gry na marzec do GwG. Rayman Legends :)

 

A w kwietniu będą dwie nowe gry na Xone.

Jakieś zródło że dwie nowe gry? Major na blogu nic nie wspomina. Rayman ekstra! :)

 

 

Xbox Wire

Te dwie gry w kwietniu to jednorazowa akcja czy ma byc juz na stale?

 

Jednorazowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...