Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

skusilem sie

 

Mazz bierz metro za tyle warto 

 

 

ja zastanawiam sie na the evil within ale te pasy to jakis niesmaczny zart ;/

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Przyznam że na mobilu nie chce mi się wczytywać w opis, ale to jest po 1 stole czy wiecej? W końcu w każdym jest napisane że Pack. Ten za 8 zł pewnie wpadnie ale czy warto? Jeszcze nie ma opisanych DwG ale na X360 jest dużo ze Star Wars związanych - Lego, TFU, stoły.

E: Dobra wiem - 3,3 i 4 stoły. Czyli 10 stołów za ok 45 zł. Nieźle, może się skuszę. Które wziąłeś??

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

O co chodzi z tym packiem Star Wars dla Pinballa, zajmuje tylko ok 10 mega. To są jakies stoły? Powiedzcie czy warto brac pierwszy przeceniony epizod do Re Revelations 2 ? Co miesiac beda obnizki na epizody?

 

Tak, to są stoły do Pinballa, w opisie jest wszystko napisane. Są w sumie 3 zestawy stołów ze Star Wars do Pinball FX2: jeden z 4 stołami i dwa z trzema.

Tak to sa stoły, nie miałem czasu jeszcze na nich pograć ale wygladaja za(pipi)iscie,

 

Wszystkie są świetne :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Deals With Gold Xbox One 6/9 - 6-15

Sunset Overdrive Deluxe Edition - $40.19 (33% off)
Sunset Overdrive - $26.79 (33% off)
Sunset Overdrive Season Pass - $13.39 (33% off)
NHL 15 Full Game - $19.80 (67% off)
Madden 15 - $19.80 (67% off)
FIFA 15 Deluxe Edition - $24.00 (60% off)
NBA Live 15 - $9.00 (70% off)
EA Sports UFC - $9.90 (67% off)
Pneuma: Breath of Life - $10.00 (50% off)
Zombie Driver Ultimate Edition - $3.75 (75% off)
Rogue Legacy - $11.99 (20% off)
Sparkle Unleashed - $6.39 (20% off)

Odnośnik do komentarza

Od 9  do 15 czerwca posiadacze Golda mogą ściągnąć i pograć za darmo do 3 godzin w Sunset Overdrive.

"We ran a trial period a while back and got a great response, so we’re going to do another trial through Xbox Live Xbox’s Trial and Deals with Gold! Running from June 9th through June 15th, Xbox Live gold members can download the full game and play it for up to three hours."
http://www.insomniacgames.com/sunset-overdrive-trial-and-deals-with-gold/
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...