Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos juz gdzies wrzucal jak graja recenzenci tych wielkich serwisuff growych: http://imgur.com/BXoHRVF

(widac rowniez, ze na najnizszym poziomie trudnosci)

 

Gość wygląda bardzo niepewnie....jakby pierwszy raz kazano grać mu na padzie :P

 

Cóż, ja tam nigdy nie czytam recenzji. Czasem rzucę okiem na Metacritic jak się coś przyjęło wśród branży, poczytam opinie, aczkolwiek zawsze lubię tytuł sprawdzić sam. Dlatego też żadne EMBARGA mnie nie bolą, tak samo wysłane na ostatnią chwile kopie....co też jest embargiem :P

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Nawet Cliff się wypowiada pozytywnie na temat DOOM :exact:

 

http://www.ppe.pl/news/43629/cliff-bleszinski-wypowiada-sie-na-temat-nowego-dooma.html

Niech się uczy jak się powinno robić dynamiczne gry akcji :D

 

Gram powoli na defaultowym poziomie trudnosci. Czasem ginę kiedy jakis hellknight mnie zaskoczy. Na razie przeszedłem tylko 4 etapy. Usmiech nie znika z mojej gęby, ta gra jest fenomenalna. Na takiego FPSa czekałem.

 

edit:

@suteq ja zginąłem dwa razy w lawie i ani razu cos takiego mi się nie pojawiło. Może to nie była TA lawa ;)

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Bo tam się gra w grafikę wciskając trójkącik a tutaj się MORDUJE :D !

 

edit: żeby nie było, że hejtuję. Uncharted zmęczył mnie po siedmiu etapach przecinanych równie długimi filmikami dlatego gram w Dooma. Bo ja chcę grać do cholery!

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jakie są poziomy trudności, gracie na tym co po śmierci zaczyna się grę od nowa?

Są 3 dostępne czyli typowo easy, normal, hard, a dwa kolejne są zablokowane. Ja gram na normalu i jest jak na razie bardzo dobrze zbalansowany poziom trudności. Nie za łatwo, nie za trudno. 

Odnośnik do komentarza

Dobra, mini przerwa i z przyjemnością złożę (jako jedyny tutaj) kolejny raport z multi:

 

- demon "Łowca" jest przegięty :) (to jest ten ostatni do odblokowania)

- trochę za szybko wbijają się rangi (mam chyba już 30, albo 29)

- bardzo fajne są pancerze wraz z postępem (templariusza i demona wariacje prezentują się najlepiej)

- pamiętacie na jednej z map w becie gdzie był BFG, gdzie trzeba było skakać po takich kolumnach? Teraz jest tam piła mechaniczna. To jest dopiero PRZEGIĘTA broń :fsg:

- nowe moduły wzmacniające (w becie był quad-dmg i speedboost) z nowych jest niewidzialność i coś czego jeszcze nie obczaiłem (jasno niebieska kula)

- nowe granaty/dodatki (pamiętacie teleport?) Jest teraz coś lepszego - hologram. Rzucasz go i przeciwnik widzi jak biegnie sobie twój sobowtór...tymczasem ty mu pakujesz ołów w plecy z dubeltówki :banderas:  Z innych rzeczy jest średnio (fajny granat tesli + granat robiący ścianę, której przeciwnik nie może pokonać)

- obecnie zamieniłem karabin na miotacz błyskawic i gra mi się nim świetnie, jako secondary weapon oczywiście niezawodna dubeltówka (mimo ogroooomnego znerfienia).

- każda nowa mapa jest ŚWIETNA!! Wielkie oklaski dla autorów.

- dobieranie graczy zostało znacząco poprawione w stosunku do bety. Obecnie na każdy tryb można w kilkanaście sekund się dostać.

 

Nie wiem co jeszcze wymienić, jak coś to pytajcie. Ja robię z godzinkę przerwy (w końcu wypadałoby coś dziś zjeść :D ) i wracam dalej do multi. 

Odnośnik do komentarza

 

Jest mi wstyd bo stary już jestem ale chyba kupię to ps4 bo Doom i Uncharted już mi spać nie dają. A dopiero na grudzień mam zamiar. To jak tortura. o_O Zazdrość mnie zżera.

Teraz to faktycznie można mieć dylemat. Kupować juz teraz czy czekać na NEO? ;)

 

Ja bym czekal. Albo ostro zwykle PS4 stanieje wtedy albo za podobne pieniadze co teraz 'lepsze' ps4 kupic.

Sam Doom tez ostro stanieje (jak i U4). Mysle, ze warto poczekac.

 

 

Runa na armor przy egzekucjach :banderas:

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem co jeszcze wymienić, jak coś to pytajcie.

Combat shotgun jak się sprawuje w multi?

 

Nie bardzo wiem o którą broń Ci chodzi, ponieważ gram w tandetnej polskiej wersji. A są tutaj 3 bronie, które domyślam się, że w angielskiej wersji mają w nazwie shotgun.

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

 

 

Ja dotarłem już do

 

 

piekła

 

 

 

i na razie przerwa na coś do jedzenia, W KOŃCU

Ja myslalem, ze tam bedzie jakis boss battle na samym poczatku. Rowniez jestem w tym miejscu (w polowie), ale nie mam czasu na razie grac dalej :(

 

 

Tu chyba nie ma w ogóle bossów

 

Są. Właśnie pierwszego pokonałem(aczkolwiek dopiero w 9 misji), nie wiem czy to jedyny ale obstawiam, że jednak na koniec coś dowalą. ;)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...