Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie rozumiem o co Ci chodzi, ale właśnie...bez spiny, nerwów i ciśnienia. To wypisz wymaluj przepis na bezjajeczne Multi. W Halo 5 grasz siedząc na brzeżku krzesła z emocji (negatywnych bądź pozytywnych).A w Doomie co? Wygrasz, zero emocji, przegrasz...spoko...gdzie strzelisz tam trafisz, także tego...

 

Wiem o co Ci chodzi ale, ja już nie mam ochoty na rywalizacje i grę o medal ziemniaka w zabawce jaką jest gra video. Chce sobie wieczorem, siorbiąc piwo ponapieprzać do gimbów z usa i meksyku. Emocje w Doomie na multi są, ale nie jest to poziom rozżarzonego pręta w d...jak to ma często w Halo, które dla mnie się niestety wyczerpało. Nie mam siły. Nazwijcie mnie januszem, proszę bardzo.

 

A co do samego singla jeszcze, skończyłem na Hurt me plenty i chyba nie będę się na razie brał za kolejny poziom trudności. HMP był idealnie wyważony, frustracji miałem z jeden moment ale obawiam się, że poprzeczka na kolejnym idzie ostro w górę. Ciekaw jestem cyborgów, którzy wezmą się za ten ostatni poziom z resetowaniem postępu po zgonie.

Odnośnik do komentarza

Po ukończeniu gry można wracać do poszczególnych czapterow żeby zebrać brakujące znajdzki i zaliczy nam pucharek/aczika za upgrade wszystkiego w jednym przejściu?

 

Tak. 

 

Właśnie skończyłem singla i powiem tylko że piękna gierka, więcej takich fpsów poproszę. Gra na nightmare jest czasami a szczególnie pod koniec kure.wsko uciążliwa i przy niektórych momentach myślałem już żeby zejść poziom niżej ale po taktycznym wyborze run ;-) ze wszystkim szło sobie poradzić. Teraz zostaje dozbierać parę znajdziek, porobić challenge i sprawdzam multi. 

Odnośnik do komentarza

Też chwilę szukałem BFG na padzie ;) 13 misji. Z jednej strony chciałem już zobaczyć jak się kończyć z drugiej chciałem, żeby to trwało jak najdłużej ;) Na szczęście jest jeszcze kupa sekretów do odkrycia. Ja nie wiem ile dokładnie mi zajął singiel bo w game hubie ilość godzin z singla połączyło z ilością godzin z bety (tak myślę) i wychodzi mi grubo ponad doba gry łącznie.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co najbardziej podoba mi się w tej grze (pomijając 60FPS, muzykę i rozwałkę): mnogość wszystkiego! Opcje konfiguracji sprzętu, runy, sekrety, opisy przeciwników, lokacji itp. Widać, że ktoś się zdrowo nad tym napracował. Efekt jest taki, że cała gra dosłownie puchnie od zawartości. A nie marne story na 5-6h vide COD i odfajkowane. Nie ma opcji by zobaczyć wszystko przy pierwszym podejściu, więc można tutaj dłubać godzinami.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wiecie co najbardziej podoba mi się w tej grze (pomijając 60FPS, muzykę i rozwałkę): mnogość wszystkiego! Opcje konfiguracji sprzętu, runy, sekrety, opisy przeciwników, lokacji itp. Widać, że ktoś się zdrowo nad tym napracował. Efekt jest taki, że cała gra dosłownie puchnie od zawartości. A nie marne story na 5-6h vide COD i odfajkowane. Nie ma opcji by zobaczyć wszystko przy pierwszym podejściu, więc można tutaj dłubać godzinami.

 

Dokladnie. Dwa rodzaje upgradow na kazda bron, challenge za ktore dostajemy rune ktore tez potem rozwijamy, same challenge w poszczegolnej misji, masa znajdziek, rozwijanie naszego bohatera, caly spij roznego rodzaju demonow, no jest tego od zayebania. Czuje ze bedzie moja pierwsza platyna.

Odnośnik do komentarza

A co z tymi poziomami z Doom 1 i 2 do odblokowania ?

Dają nam możliwość pogrania w pełne wersje tych gier ? (Tak jak to było w edycji BFG przy Doom 3 na Ps3) ?

I tak i nie... jak odblokujesz te poziomy to mozesz je po prostu zagrac, ale nie ma po ich przejsciu statystyk itp. po prostu gra w raca do menu :P

Do tego sa w wersji nowego Dooma - caly design jest stary, ale demony (i ty sam - bronie i skakanie) juz z nowego.

Wiec nie jest to 1:1.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

 

A co z tymi poziomami z Doom 1 i 2 do odblokowania ?

Dają nam możliwość pogrania w pełne wersje tych gier ? (Tak jak to było w edycji BFG przy Doom 3 na Ps3) ?

I tak i nie... jak odblokujesz te poziomy to mozesz je po prostu zagrac, ale nie ma po ich przejsciu statystyk itp. po prostu gra w raca do menu :P

Do tego sa w wersji nowego Dooma - caly design jest stary, ale demony (i ty sam - bronie i skakanie) juz z nowego.

Wiec nie jest to 1:1.

 

 

Dzięki wielkie, o taką informację  mi chodziło! :)

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

No ale to jest to. Jest jakieś wyzwanie wreszcie w singlowych FPS. Jedno życie i jazda, zginiesz, od nowa. :)

Coś czuje że będę się świetnie bawił. Ostatnio wyzwaniem w singlu FPS był cudowny BLACK na PS2. Ale kiedy to było ...

Odnośnik do komentarza

Kufir weź już kup i zagraj w tego Dooma bo serce się kraja jak czytam te Twoje pytania.

 

No i peklo! Najwyzszy poziom trudnosci zaliczony przez ZeroMaster (warto spojrzec ile fakapow mial podczas cwiczenia - miejsca zgonow).

Dlugo czekac nie bylo trzeba ;)

Uwaga, ponizszy filmik to cala gra, wiec kto nie gral - spoilery itp.

 

Jezusie, przecież to tylko tydzień po premierze jutro mija.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...