Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, bo czytałem na innych forach, że błąd pojawia się kiedy ostatnią bronią do upgrade'u zostaje rocket launcher w trybie remote. U mnie było tak samo. Dobra, dziś zaczynam od nowa, ta gra jest tak piekielnie dobra, że z miłą chęcią jeszcze raz zaliczę i wymiotę ;)

Odnośnik do komentarza

No właśnie, bo czytałem na innych forach, że błąd pojawia się kiedy ostatnią bronią do upgrade'u zostaje rocket launcher w trybie remote. U mnie było tak samo. Dobra, dziś zaczynam od nowa, ta gra jest tak piekielnie dobra, że z miłą chęcią jeszcze raz zaliczę i wymiotę ;)

Ja zrobiłem dwa razy i nie dostałem trofika :P 

Odnośnik do komentarza

Pograłem nieco w nową wersje Doom. Wybornie odświeżony tytuł. Podobnie jak w przypadku bardzo dobrego Wolfestein ukłon w stronę starej szkoły sprawdził się tu niemal wzorowo.
Oprawa A/V jest fantastyczna. Graficznie jest szansa na top 4 najpiękniejszych gier bieżącego roku (sprawdzana wersja na MR). Audio dopełnia całości. Rozwałka - pierwsza klasa, podobnie jak klimat. Doom podobnie jak TR tudzież MK wyśmienicie o sobie przypomniał, godnie wpisując się w bieżącą generację. Średnia światowa zasłużona w pełni. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Do wersji PS4 przyebau się NR Geek. Ja rozumiem, że w porównaniu z jakimś kosmicznym PieCem to pewnie szału nie ma, ale gram na PS4 i uważam, że jest prześlicznie, a efekty cząsteczkowe i oświetlenie dopełniają obrazu gry co najmniej bardzo ładnej.

I tak - przeszedłem niedawno Uncharted 4, a mimo to uważam, że Doom w wersji na PS4 jest śliczny.

Odnośnik do komentarza

Tez ostatnio oglądałem recka Nrgeeka i jak powiedział ze grafa jest słaba to przetarłem oczy i zastanowiłem sie co on gada :P ale poki co nie moge wydać werdyktu dopóki na żywo nie zobaczę bo narazie to tylko cos na yt widziałem i w becie multi. Kupie w niedalekiej przyszłości i sam sie przekonam ale wydaje mi sie ze to bardzo ładnie wyglada

Odnośnik do komentarza

Kupiłem, zagrałem, ukończyłem. na liczniku bite 20 godzin, w tym może ze 3 mecze w multi i dosłownie chwilka zabawy w snapmapie. I cóż, przede wszystkim nie mam sentymentu do klasycznych Doomów i grałem kompletnie bez żadnych oczekiwań, skuszony głównie bardzo pozytywnym feedbackiem z forumka. Dostałem kawał krwistego, mięsistego i staroszkolnego shootera w nowoczesnej oprawie. Owej "staroszkolności" trochę się obawiałem, jednak niepotrzebnie. To nie jest nowy Painkiller czy inny Serious Sam. Gracz nawykły do współczesnych strzelanek odnajdzie się tu raczej bez większego trudu, jeśli tylko potrafi przestawić się na ciągłe bycie w ruchu i odpowiednie dobieranie oręża do przeciwnika, bo wydaje mi się, że te dwie rzeczy są tu kluczowe. :)  Śliczne finishery i mocarny soundtrack :banderas: 

Tym niemniej nie widzę tu goty, mesjasza, czy jak to tam jeszcze zwać. Kawał porządnego strzelania, to i owszem. Tym niemniej ponad 8.5/10 bym nie dał. Może to przez brak sentymentu do marki. Typ multi zdecydowanie nie dla mnie, wolę R6: Siege, dubbing (w singlu) mi nie wadził, a wersja pcmr faktycznie lubi się wykrzaczyć do pulpitu. Z tego co zauważyłem - im dalej w grę, tym częściej. :(

Odnośnik do komentarza

zblizam sie ku koncowi, swietna produkcja ktora jednak troche zaczyna meczyc schematem killromow ;/ szkoda ze wszystko sprowadza sie do;

 

puste pomiesczenie -> killroom -> puste pomieszczenie -> killroom i tak w kolko ;/

 

mogli sie bardziej postarac 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

puste pomiesczenie -> killroom -> puste pomieszczenie -> killroom i tak w kolko ;/

mogli sie bardziej postarac 

 

 Pominąłeś całkiem ważną eksplorację poziomów. Poza tym musi być schematycznie, to szkielet Dooma właśnie. Czego byś chciał więcej? Misje latane, pływane, skradankowe ? ;) To nie byłby już Doom. Samo zabijanie, taniec wokół zabijania jest przyjemnością. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...