Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Ten kto gra w 30 fpsach i uparcie pierdzieli o cinematic experience jest hipsterskim pajacem. W tą grę nie da się grać w 30 jak już raz się odpaliło 60, po prostu się nie da. I nie ma żadnego smużenia (przy 60), za to szarpany obraz i smużenie jest w 30 fpsach.

 

Serio, Ci co grają w 30 niech się lepiej zastanowią, czy chcą być hipsterami czy mieć przyjemność z gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wielka wojna co lepsze - 30 czy 60. Każdy gra jak chce - zawsze może ukończyć 2 razy - problem? Dla mnie nie.

A cienie są gorsze - nie te główne (postacie i obiekty 1 planowe), a bardziej 2 i 3 planowe. Ci co nie wierzą - w menu głównym zmieńcie 30 k/s na 60 k/s i zobaczcie, że cień padający na firankę jest gorszej jakości :)

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Można grac w 30 klatkach i mieć przyjemność z gry:D

W przypadku tej produkcji nie, nie wiem czy oni coś popsuli bo grając w NFS i AC nie miałem nic przeciwko 30 fpsów, to samo W_D, ale TLoU to padaczka. Gdyby było tylko w 30 w takim wydaniu to bym najzwyczajniej w świecie oddał tą grę.

 

Wysłane z G2.

Odnośnik do komentarza

 

Można grac w 30 klatkach i mieć przyjemność z gry:D

W przypadku tej produkcji nie, nie wiem czy oni coś popsuli bo grając w NFS i AC nie miałem nic przeciwko 30 fpsów, to samo W_D, ale TLoU to padaczka. Gdyby było tylko w 30 w takim wydaniu to bym najzwyczajniej w świecie oddał tą grę.

 

Wysłane z G2.

 

 

Bez jaj. Rok temu wszyscy grę ogłosili The Last of Us grą roku/grą generacji i nagle nie da się grać w 30 klatkach? :teehee:

Odnośnik do komentarza

Zagrasz to zobaczysz, coś jest nie tak, bo ac i NFS które są w 30 fpsach grało się normalnie, uncharted 3 które ostatnio odpaliłem tez było normalne, ale TLoU jest nie do przyjęcia w takiej formie (30 fps).

 

Nie mówię, że 30 fps to źle (ogolnie), ale w tej grze wyjątkowo coś nie działa i gra się nieprzyjemnie. Coś jest nie tak, konkretnie w tej wersji (remastered) w trybie 30 fps. W_D, AC:Bf, NFS, infamous I kz z ogranicznikami są ok, ale w TLoU jest coś nie tak.

 

Wysłane z G2.

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza

Niech sobie graja w 30 zeby miec troszke ladniejsze cienie, szczegolnie na multi, niech graja, lepiej dla mnie :teehee:.

 

Skleilem krotki montaz z ostatniego meczu dzisiaj (niestety Share nie nagral poczatku), to dopiero pierwszy dzien wiec jest jeszcze sporo miejsca na poprawe :P (w pewnym momencie nie wskrzesilem typa bo mnie moj team wkurzal,caly mecz fragi kradli, na koncu filmiku widac zreszta wynik i to kto pociagnal caly mecz ku wygranej)

 

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zagrasz to zobaczysz, coś jest nie tak, bo ac i NFS które są w 30 fpsach grało się normalnie, uncharted 3 które ostatnio odpaliłem tez było normalne, ale TLoU jest nie do przyjęcia w takiej formie (30 fps).

 

Nie mówię, że 30 fps to źle (ogolnie), ale w tej grze wyjątkowo coś nie działa i gra się nieprzyjemnie. Coś jest nie tak, konkretnie w tej wersji (remastered) w trybie 30 fps. W_D, AC:Bf, NFS, infamous I kz z ogranicznikami są ok, ale w TLoU jest coś nie tak.

 

Wysłane z G2.

 

G.ówno prawda za przeproszeniem. Wydaje się tak, bo gracz  przełącza się pomiędzy 30 a 60 klatkami. Po przełączeniu na 30 klatek widzi mega różnicę, ale to samo byś odczuł w NFS, Watch Dogs i AC, gdybyś miał opcję wyboru klatek.

 

The Last of Us to nie Battlefield czy Tekken, gdzie 60 klatek rzeczywiście jest potrzebne.

 

Gdyby było tak jak mówisz, to nikt by nie grał w wersję na PS3 rok temu.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Naucz się czytać, napisałem ze chodzi o wersję remastered, a nie ogólnie 30 fpsowe gry, i przełączając w infamous z nieograniczonych do 30 nie było takiego słabego efektu jak w remastered.

 

Napiszę jeszcze raz, coś jest nie tak z remastered, a nie ze wszystkimi grami w 30 fpsach, ale tak jak kolega nad Tobą napisal, grajcie sobie w 30,lepiej dla nas w multi będzie :-P

 

Wysłane z G2.

Edytowane przez NewNickPL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Co niby jest nie tak w Remastered? Klatka to klatka. W wersji na PS3 niejednokrotnie były 22 klatki i nikt nie narzekał, a wręcz przeciwnie. Efekt o którym piszesz wynika tylko z nagłego przełączania się pomiędzy 30 a 60. Gdy po długiej sesji z Forzą 4 włączyłem GTA V, czułem jakby gra się cieła. Po 10 minutach ten efekt znika. Z The Last of Us jest to samo.

 

PS. Nikt nie mówił, że w multi będzie grać przy 30 klatkach. To już inna para kaloszy, bo gracz staje przeciwko graczowi.

 

PS. 2 Infamous: Second Son po odblokowaniu nie działa w 60 klatkach, tylko głównie w przedziale 30-40. Czasami dobija do 45.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ten kto gra w 30 fpsach i uparcie pierdzieli o cinematic experience jest hipsterskim pajacem. W tą grę nie da się grać w 30 jak już raz się odpaliło 60, po prostu się nie da. I nie ma żadnego smużenia (przy 60), za to szarpany obraz i smużenie jest w 30 fpsach.

 

Serio, Ci co grają w 30 niech się lepiej zastanowią, czy chcą być hipsterami czy mieć przyjemność z gry.

 

 

Hipsterski pajac... idź lepiej na rowerku się przejedź czy coś żeby się odstresować a nie robisz tutaj spinę.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ten kto gra w 30 fpsach i uparcie pierdzieli o cinematic experience jest hipsterskim pajacem. W tą grę nie da się grać w 30 jak już raz się odpaliło 60, po prostu się nie da. I nie ma żadnego smużenia (przy 60), za to szarpany obraz i smużenie jest w 30 fpsach.

 

Serio, Ci co grają w 30 niech się lepiej zastanowią, czy chcą być hipsterami czy mieć przyjemność z gry.

 

Hipsterski pajac... idź lepiej na rowerku się przejedź czy coś żeby się odstresować a nie robisz tutaj spinę.

Uspokój się bo ci kpd spadnie w bfie (a to najcenniejsza rzecz dla ciebie) . Nie grałeś to się nie wypowiadaj jakbyś grał.

 

Ludzie na tym forum mają poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

 

Wysłane z G2.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, niech każdy gra jak chce, a nie jakieś wyzywanie.

 

 

Ten kto gra w 30 fpsach i uparcie pierdzieli o cinematic experience jest hipsterskim pajacem. W tą grę nie da się grać w 30 jak już raz się odpaliło 60, po prostu się nie da. I nie ma żadnego smużenia (przy 60), za to szarpany obraz i smużenie jest w 30 fpsach.

Serio, Ci co grają w 30 niech się lepiej zastanowią, czy chcą być hipsterami czy mieć przyjemność z gry.

Hipsterski pajac... idź lepiej na rowerku się przejedź czy coś żeby się odstresować a nie robisz tutaj spinę.

Uspokój się bo ci kpd spadnie w bfie (a to najcenniejsza rzecz dla ciebie) . Nie grałeś to się nie wypowiadaj jakbyś grał.

Ludzie na tym forum mają poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

Wysłane z G2.

 

Super czytanie ze zrozumieniem, gratulacje. Nigdzie się nie odnosiłem do tego jak się gra na 30 FPS czy 60, chodziło mi o to żebyś darował sobie wyzywanie innych.

Nie grałeś to się nie wypowiadaj jakbyś grał... tyle postów w temacie TLOU na PS3, a jedyne gdzie tę grę widziałeś to na YT, no co za hipokryta.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...