Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Ryo-San napisał:

Aż się boje teraz odpalać dwójkę bo domyślam się że to już pewnie nie będzie to :sorry:

 

Ostatnio zanim wróciłem do drugiej części postanowiłem sobie przypomnieć pierwszą. Też dwa razy. I o ile jestem się w stanie zgodzić z tym co napisałeś o pierwszej części, to druga robi to lepiej. Są tam momenty, do których można się przyczepić jednak, jak dla mnie wypada lepiej.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ciekawe czy pape będą za to wołać czy f2p

 

Ale tak czytam i kurwa czy oni nie chcą z tego zrobić jakiegoś lootera co-opowego

Cytat

The job ads also match with comments made by PlayStation Studios boss Herman Hulst this month, who hinted at a narrative-driven online experience coming from PlayStation. “Who says that multiplayer experience cannot have great stories, right?” He said.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 10.04.2022 o 09:17, mario10 napisał:

Gratuluję, ale teraz chyba wszystkie gry tak opisują ps4/ps5. Trochę przepłaciłeś ona z reguły kosztuje poniżej 40zł a dodatkowo jak masz ps5 to jest psplus collection.

Z całym zestawem innych gierek?
Zapłaciłem za nowe 4 pudełka z przesyłką 190 zeta. Gdybym miał szukać po olx, to ten ma tą, a ten tamtą. Tu zwykły kurier, tam z olx 5 xł przecena albo 1 i summa summarum by mnie wyszło przeszło 2 stówki, a ceny z olx do tej promocji nowych różnią się te 2-7 złoty, że taniej niż w tym sklepie, a niektóre chcą drożej.

Plus dodatkowe są taryfy w formie "cebulionów" za każdy kupiony produkt.

Oprócz tego nie mam Ps5 i jakoś nie szukam teraz. Świeżo kupiona 4 Pro i nie zmienię jej do wersji Slim lub Pro gdy wyjdzie 5. A jestem zwolennikiem pudełek, nie cyfrówek. Mnie zmusili na PC, w tym CD Action z kluczami na Steam.

Produkt Ilość Cena
Kwota: 180,87 
Wysyłka 11,98  przez InPost Paczkomaty 24/7
Metoda płatności: Przelewy24
Suma: 192,85  (zawiera 36,05  VAT)
Gra PS4 / PS5 / The Last of Us Remastered 1 44,99 
Gra PS4 / PS5 / Horizon Zero Dawn Edycja Kompletna Complete Edition 1 44,99 
Gra PS4 Uncharted Kolekcja Nathana Drake'a 1 47,99 
Gra PS4 / PS5 / Until Dawn PlayStation Hits 1 42,90 
Edytowane przez Soyokaze
Odnośnik do komentarza

Zależy gdzie....
Szukałem sklepy typowo pod konsole.
Jak wspomniałem sa i niektóre po 20 gry na olx a czasami i 60 wystawiają. Te na olx były w podobnych cenach z różnicą do 5 złoty, ale pojedyncze sztuki nie opłacały się. A jestem daleko od dużych miast, by wstępować do sklepów i marketów.
Teraz szukam kolejnych tytułów.
Grania akurat przed świętami i w trakcie świąt. Fajnie, że się udało Ps4 nabyć przed świętami.

The last of us jest jedną z tych co zazdrościłem konsolowcom, bo ja właśnie tego typu lubię tytuły. Zacząłem oglądać i przerwałem i dobrze, że tak zrobiłem. Teraz mogę na spokojnie przejść po swojemu. Jeszcze i tak wybiore ang głosy, bo jednak lubię oryginały. Obawiałem się, że niektóre tytuły są pozbawione opcji zmiany głosów i tekstów, ale bezpodstawnie do tych tytułów co mam.
Kolejny powód radosci, że jest konsola. Bo i konsola i tytuły z gatunku które lubię. I pewnie oznaka starości już.
Wolę czasami "samograjki" z historią, niż wymagające rozgrywki.

Mógłbym wgrać LoU już na dysku ale mieć 2 pozycje nieskończone to przesada już, a gdzie jeszcze 3... Trza dawkować sobie pomału. Skończyć wpierw jedno:D

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ogrywam sztosa drugi raz dopiero i jakoś mi się zdecydowanie bardziej podoba niż za pierwszym podejściem. Nie wiem dlaczego ale bardziej czuje klimat, bardziej się wczuwam w atmosferę gry i gamepllay. Nic gra nie straciła ze swojego uroku, wręcz nawet zyskała. Bawie się znakomicie. Nie wiem po co ten nowy remake. To wstyd i rąk branży 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...