Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Po ukończeniu singla pograłem chwile online. Bardzo mi się podoba ale początki są delikatnie mówiąc trudne. Słabo to na razie idzie, ale pewnie kwestia doboru broni i taktyki niż skilla w samym strzelaniu. Dziś popróbuje różnych opcji.

 

początki są trudne, bo odruchowo się biega i szaleje. warto pamiętać, aby powoli i spokojnie odkrywać mapy i czaić się na przeciwników, do tego każde wolne części wydawaj na upgrade broni (nie np zbroję) 

 

i powolutku, po pierwszym tygodniu (7 meczy) będzie sporo łatwiej

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Cosmos

pro tip: ulepsz Tajne Szkolenie i Pierwsza Pomoc do poziomu drugiego. Pierwszy chodząc w kuckach uczyni cię niewidzialnym dla trybu nasluchiwania przeciwnika, drugi przyspieszy leczenie wspoltowarzyszy. Moim zdaniem to najlepsze perki. Pod R3 z kolei będziesz mógł oznaczać na krótko pozycję wroga.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Waldus ale oprócz wykrwawiania to do kuszy podobny jest kar.mysliwski z tlumikiem. I jest standardowo na początku meczu i nie trzeba kupować za części. Nie raz już miałem 10/0 grając ta bronią. Nie demonizuj dlc. Bronie jak bronie. Jak ktoś grę ogarnia to zawsze będzie na plusie mimo przegranej. Sety i taktykę też trzeba dobierać pod rywala i czasem zmieniać w trakcie meczu.. to caly czas najlepsze multi na PS4 i ludzie zawsze grają. O żadnej porze w żaden dzień tygodnia nie miałem z tym problemu..

Odnośnik do komentarza

Taktyka taktyką, ale jak trafi się na zgraną ekipę z pump action shotgunem lv.2 i kuszami - która w odróżnieniu od karaninu myśliwskiego wcale nie wymaga wyższego levelu i większego poświęcenia punktów, aby nie wykrywało postaci na mapie, to... no sam wiesz. Aż sobie sprawdzę z ciekawości co piszą ludzie na oficjalnym forum ND.

Odnośnik do komentarza

Zgrana ekipa z setami na dlugi dystans=zgrana ekipa z setami na średni dystans=zgrana ekipa z setami na krótki dystans. Jak juz mówiłem sama broń daje przewagę sytuacyjna zależnie of mapy i tego na ile pozwolimy podejść przeciwnikom. Na prawdę w różne multi grałem i setki jeśli nie tysiace h spędziłem w różnych fpp/tpp w multi i wg mnie to jedna z lepiej wywazonych i przemyślanych gier z genialnym teamplayem i taktycznym podejściem ale przy tym nie nudna i zmudna. Bardzo specyficzna ale nie dziwoląg :-P grałem dziziaj trochę i oberwalwm parę razy z pompki i kuszy i co? Bardziej się skradalem i albo kosa w plecy albo frontalnie po wrzuceniu dymnego pod nogi zwierzyny. Żadne dlc nie zepsuje tej gry i pay to win mówią osoby z ratio poniżej 1.0 bo nie ogarniaja specyficznej mechaniki. Sorry taka prawda..

 

E: poza tym te bronie kosztują chyba 12,50 pln w pakiecie a sama omawiana kusza 4,50 pln więc..

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Ok. wypowiem się ostatecznie jak zakupię i sprawdzę. Chyba nawet za chwilę bo mam ochotę na trochę adrenalinki w multi TLoU :D Póki co nie czułem, żebym obrywał bardziej, bo ktoś ma giwery z dlc, których ja nie mam. Uwierz, że jestem uczulony jak ktoś mnie zabija w multi i na prawdę tego nie znoszę, więc zauważyłbym jakieś przepowerowanie dotykające moich wyników :P Dla porównania ostatnio też dużo h w Destiny przegrałem na serwerach i tam Suros Regime kosił straszenie przez pewien czas. To był prawdziwy balas..

Odnośnik do komentarza

Kielich, ale nie zrozumiałeś mnie - ja się zgadzam, iż broń nie ma pływu na balans drużyn w sensie całościowym. Biję do tego, iż na wszystko jest jakiś sposób i można sobie z tym poradzić, mi chodzi o sytuacje 1on1. Czyli odstawiamy na bok balans drużyn bo faktycznie jak w przeciwnej drużynie jest ktoś z pompką to u Ciebie pewnie też itp. 

Ale w sytuacji 1on1, kiedy mierzysz się z przeciwnikiem o podobnych umiejętnościach (lepszy to Cię nawet z łuku zaciuka) to jednak pompka lub kusza dają przewagę. 

 

Zresztą sam zobacz:

 

2rvzshw.jpg

 

2n88rop.jpg

 

świecenie na mapie po trafieniu, leczenie tylko na 70%, luneta… to jednak jest trochę OP i mimo, iż nie wpłynie na całość meczu to wkurza czasami. 

 

ALE PANOWIE JEST NADZIEJA

 

tak się podniecamy tym, iż to trzeba kupić itd tymczasem nie zauważyłem, iż dostęp do tych broni ma każdy nawet bez zapłaty za DLC, tylko trzeba zagrać gotowym setem, zobaczcie:

 

kusza:

2hn16ix.jpg

 

pompka:

2n0ngyg.jpg

 

w takiej sytuacji zwracam honor, bo jeżeli dodamy do tego, że w zasadzie każdy może się tymi gnatami pobawić za free to znacznie zmienia postać rzeczy. Kapnąłem się wczoraj koło 2.30 rano jak już kończyłem grać (25 tygodni zaliczone mam narazie) więc dopiero będę się musiał pobawić.

 

 

 

wg mnie to jedna z lepiej wywazonych i przemyślanych gier z genialnym teamplayem i taktycznym podejściem ale przy tym nie nudna i zmudna

 

z tym to się akurat w dwójkę zgadzamy, bo patrząc na horyzont nowych premier szybko nic nowego w podobnym charakterze nie wyjdzie, czekam na MGO, tutaj może być również ciekawie

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

ALE PANOWIE JEST NADZIEJA

 

tak się podniecamy tym, iż to trzeba kupić itd tymczasem nie zauważyłem, iż dostęp do tych broni ma każdy nawet bez zapłaty za DLC, tylko trzeba zagrać gotowym setem, zobaczcie:

 

kusza:

2hn16ix.jpg

 

pompka:

2n0ngyg.jpg

 

w takiej sytuacji zwracam honor, bo jeżeli dodamy do tego, że w zasadzie każdy może się tymi gnatami pobawić za free to znacznie zmienia postać rzeczy. Kapnąłem się wczoraj koło 2.30 rano jak już kończyłem grać (25 tygodni zaliczone mam narazie) więc dopiero będę się musiał pobawić.

 

Jest to tylko ten jeden szkopuł o którym wspomniałeś; wykupując te giwery na "własność" możemy używać ich ze swoimi preferowanymi perkami; w moim przypadku z Tajnym Szkoleniem poziomu II i Uzdrawiaczem poziomu III. Tutaj jesteśmy ograniczeni do gotowych setów. Moim zdaniem siła kuszy powinna zostać zredukowana z 70 do 50% obrażeń, a shotgun nieco osłabiony na dalszy zasięg. No ale sam też spróbuję tego drugiego seta z uwagi na combo rewolwer, człowiek orkiestra i tę strzelbę. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

jest naprawdę dobry, bo nie dość ze leczysz kompanów szybciej, to jeszcze dostajesz za to części, to plus kiedy obalenie nie nalicza się jako punkt cholernie się przydają jeśli trzymasz się razem z grupą (szybsze leczenie = mniejsza szansa na wpjerdol podczas ratowania ziomków)

 

szczerze powiedziawszy bardziej boli mnie w tych setach brak Tajnego Szkolenia lv.2. 

Odnośnik do komentarza

2. Tak? Ale coś więcej niż tylko nakrycie głowy i maski? Na przykład spodnie i kurtki?

 

BTW: zapomniałem ze jest coś takiego jak podsłuch...używacie?

Oczywiście. Najczęściej, żeby sprawdzić czy nie ma min podłożonych. Przeciwników rzadko widać, bo najczęściej używają tajnego szkolenia v2. tak jak ja :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...