Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beka Wnusiu

to następne pytanie, właśnie

czarnuchy spj.erdoliły i uciekając przed tym opancerzonym furgonem schowałem się do garażu, długo muszę czekać na zmianę miejscówki bo przyznam, że powoli zaczyna mnie męczyć to masowe eksterminowanie bandytów w mieście.

 

Odnośnik do komentarza

to następne pytanie, właśnie

czarnuchy spj.erdoliły i uciekając przed tym opancerzonym furgonem schowałem się do garażu, długo muszę czekać na zmianę miejscówki bo przyznam, że powoli zaczyna mnie męczyć to masowe eksterminowanie bandytów w mieście.

 

Ooo to bylo lepiej nie przesiadac sie na PS4. Wiedzialem ze temat Cie zmeczy a tu poczatek gry. Hihi.

Odnośnik do komentarza

ja się w(pipi)ilem. jak zobaczyłem końcówkę prologu, to wyyebałem pada i wyłączyłem konsoklę. za duże emocje, ja gram dla rozrywki i popyerdoliłem pierwsze podejście

Ja grajac w TLoU wzruszylem sie 3 razy. Nie przesadzam, ale nigdy w trakcie grania w jakakolwiek inna gre mi sie do nie zdarzylo.

 

 

Smierc Sary, rozmowa w ktorym Ellie mowi Joelowi, zeby jej nie opuszczal i TEN moment, kiedy Ellie zabila Davida. Nie dlatego, ze go zabila, tylko jak ledwo z siebie wykrztusila, ze chcial ja zgwalcic.

 

Po tych wszystkich momentach robilem sobie przerwe. Glowna zasluga tego, ze tak bylo to fakt, ze napisane byly cholernie autentycznie i fantastycznie zagrane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawiązując do Left Behind, w jednym z pomieszczeń znalazłem PS3, bodaj w wersji slim, jedna z fajniejszych znajdziek na jakie się natknąłem - albo Uncharted w postaci gry planszowej w sklepie z zabawkami. :) Jeszcze lepszy był motyw z facebookiem w budce fotograficznej kiedy to mieliśmy możliwość udostępnienia wykonanych zdjęć.

Pytanie Ellie "Co to jest facebook?" dzisiaj wywołałoby więcej kontrowersji niż jakikolwiek biurokratyczny przekręt, ale 20 lat po wybuchu epidemii wydaje się abstrakcją, że było to skupisko problemów i sposób na rozwijanie swoich relacji z ludźmi 21 wieku.

W każdym razie bardzo fajny akcent. :)

Odnośnik do komentarza

 

ja się w(pipi)ilem. jak zobaczyłem końcówkę prologu, to wyyebałem pada i wyłączyłem konsoklę. za duże emocje, ja gram dla rozrywki i popyerdoliłem pierwsze podejście

Ja grajac w TLoU wzruszylem sie 3 razy. Nie przesadzam, ale nigdy w trakcie grania w jakakolwiek inna gre mi sie do nie zdarzylo.

 

 

Smierc Sary, rozmowa w ktorym Ellie mowi Joelowi, zeby jej nie opuszczal i TEN moment, kiedy Ellie zabila Davida. Nie dlatego, ze go zabila, tylko jak ledwo z siebie wykrztusila, ze chcial ja zgwalcic.

 

Po tych wszystkich momentach robilem sobie przerwe. Glowna zasluga tego, ze tak bylo to fakt, ze napisane byly cholernie autentycznie i fantastycznie zagrane.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Multi specyficzna ale miodne.

Najbardziej mnie ciekawi że ogólnie raczej jest to multi kooperacyjne, ale ostatnio spotkałem grupę kolegów którzy preferują grę w pojedynkę.

Hasło przewodnie to jak jesteś dobry samemu, to w kupie paru takich jest nie do powstrzymania :)

 

Ja tam raczej preferuje klimat współpracy.  Też tak bluzgacie za skradzione wam przez kogoś innego egzekucje ?

Odnośnik do komentarza

Nie, bo za obalenie też dobrze wpada jak się dużo nazbiera lub jak sie za obalenia challenge wybiera :sorcerer:

 

Ja tez cały czas cisnąlem samemu, raz pograłem z forumkiem, ale za duży stres i nie można bylo chodzić na chama i kraśc e-kolegom egzekucji. Ulubiona mapa to tama <3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...