Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

 

ja ostanio cudem znalazłem trochę czasu na granie i znowu mnie bierze :( shotgun na dołądowaniu sieje pożogę okropną rundy 6:1 8:1 a akcje jak u Yetiego to wisienka na torcie. 

boże jakie to dobre

co do shotguna , gramy w lidze i on jak i obrzyn są zabronione , bo mają kosmicznego powera :)

 

 

no nie dziwię się. po drugim booście dwa hity z pół dystansu kładą delikwenta. Potężna zabawka, nawet mi nie przeszkadza wtedy, że Cię widzą, jak masz 4 naboje w magazynku to mogą przychodzić grupowo...

Odnośnik do komentarza

Tactical shotgun zrozumiem, ale obrzyn? ;/ Przecież to broń na krótki dystans na początkowo 2 pociski. Niezbyt przydatna gdy ammo do broni długiej się skończy, a sytuacja wymaga większego zasięgu ognia (rewolwer i deagle wciąż tutaj rządzą).

Swoją drogą ta strzelba z dlc też okazała się nie być aż tak mocna jak się obawiałem. Na krótkie starcia rządzi, ale na większe dystansy i 3 hity i nie kładą wrogów, so still < karabin samopowtarzalny/ automat. 

No ale na całe szczęście multiplayer nie polega na otwartej walce, a na podchodach i skradaniu, bo w innym wypadku było by znacznie gorzej. Wredniejsza jest już imo kusza, ale wymaga odpowiednio więcej skilla, więc wciąż idzie normalnie pograć.

Odnośnik do komentarza

No i za tę różnorodność styli fapujemy do tego multi.

Bardziej niż z optymizmem co do jego kontynuacji w drugiej części, podchodzę z obawą. Aktualne jest zwyczajnie najlepiej wyważone.

Same here - kazus najlepszego multi KZ2 i jego następcy KZ3 każe mieć wiele obaw

 

Serio rewolwer kładzie na 3 strzały? Mi to sie nigdy nie udało

Odnośnik do komentarza

Ha!

 

Ja dopiero jestem po paru godzinach z TLOU.

 

 

 

Wylazlem z miasta do jakiegos lasu.

 

 

 

Gra faktycznie dobra i historia poki co ciekawa. Jedyny minus to AI przeciwnikow. I nie mam tu na mysli "zombiakow".

To jest jakas masakra. Kasowanie "po cichu" duszeniem jednego typa, kiedy drugi stoi doslownie pare metrow dalej, albo jak znajduja cialo kolegi i wlasciwie maja to w nosie... Dziwnie to wyglada momentami. :)

 

Dzis runda druga i licze na wiecej. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...