Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem juz chyba pod koniec singla:

 

Zima. Ellie i Joel rozdzieleni, wydostalem sie z tej klatki jako Ellie i teraz bede lecial Joel'em szukac Jej.

 

 

Gram na normalnym poziomie trudnosci z tego co pamietam. Jesli bede chcial przejsc gre jeszcze raz na trudniejszym poziomie to cos z doswiadczenia, broni itp. Cokolwiek, przejdzie na nowa gre czy bede zaczynal od zera?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze ze dwie, trzy godzinki Ci zostały. Jak chcesz zacząć od nowa na wyższym poziomie trudności to zaczynasz od zera chyba, że chcesz iść trochę na skróty to jest pewien myk żebyś zaczynał na wyższym poziomie trudności z doświadczeniem które zdobyłeś a jak to zrobić masz w tym poście :)

 

http://www.psxextreme.info/topic/106296-the-last-of-us-remastered-edition/?p=3159627

Odnośnik do komentarza

Właśnie przed chwilą ukończyłem grę po raz pierwszy na normalu. Pomyślę czy walnąć najpierw NG+ na normal czy ten myk zrobić. Może najpierw normal+ żeby na spokojnie dozbierać wszystkie znajdźki itp.

 

Jaka jest różnica w grze normal a normal z ng+? bardziej wymagający przeciwnicy? jacyś nowi przeciwnicy?

Odnośnik do komentarza

 

Jaka jest różnica w grze normal a normal z ng+? bardziej wymagający przeciwnicy? jacyś nowi przeciwnicy?

 

Absolutnie żadnej różnicy. Granie w + polega tylko na dozbieraniu brakującego ekwipunku oraz umiejętności oraz tym że to co nazbierałeś za pierwszym razem w plusie jest już dostępne. Nic poza tym. To jest dokładnie taka sama gra jak za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza

Przed premierą każdy obstawiał, że

 

Joel lub Ellie zginie, zresztą połowa ND obstawiała za taką opcją, na szczęście druga połowa stała za znacznie lepszym rozwiązaniem, które ostatecznie trafiło do gry. I ta ostatnia scena, gdy Ellie pyta, czy Joel powiedział jej prawdę, jego odpowiedz i wyraz twarzy Ellie i... ok. Ciężko powiedzieć czy uwierzyła. Zobaczymy jak rozwiną tę postacie i historie w drugiej części

 

Odnośnik do komentarza

Przed premierą każdy obstawiał, że

 

Joel lub Ellie zginie, zresztą połowa ND obstawiała za taką opcją, na szczęście druga połowa stała za znacznie lepszym rozwiązaniem, które ostatecznie trafiło do gry. I ta ostatnia scena, gdy Ellie pyta, czy Joel powiedział jej prawdę, jego odpowiedz i wyraz twarzy Ellie i... ok. Ciężko powiedzieć czy uwierzyła. Zobaczymy jak rozwiną tę postacie i historie w drugiej części

 

 

Ja obstawiam ze

 

 

druga czesc przygod zadebiutuje dopiero pod koniec tej generacji czyli pewnie 2019r. naughty dag jest teraz zajete innymi projektami wiec tak szybko nie bedzie :cool:

 

Odnośnik do komentarza

Panowie mam kilka pytan:

 

1. Doszedłem do momentu gdzie mam ponad 7k części i następne odblokowanie jest przy 25k. Moje pytanie, czy przy 25k odblokuje znowu tylko jakąś jedną rzecz i następne odblokowanie będzie tak samo długie albo nawet jeszcze dłuższe ? Ma to znaczyć że resztę muszę sobie kupić tak ;d?

 

2. Dlaczego mapa miasto rodzinne jest tak rzadko ? Znajdzie się ktoś do gry kto pomoże wbić tam pcharek ? W ustawce można tak ?

 

Edit: Kilka odpowiedzi znalazłem sam, wynikały z mojej nie wiedzy i nie zrozumienia a kilka skasowałem bo miały związek z 1 pytaniem.

 

Z góry dzięki

Edytowane przez fullmonk
Odnośnik do komentarza

Grać drużynowo, to jest najważniejsza rzecz w tej grze zaraz obok strzelać celnie. Ogólnie możesz śmiało używać różnych broni, wszystko jest dobrze wyważone. Ustaw sobie kilka klas, w każdej inny zestaw broni, umiejętności (leczenie, tworzenie przedmiotów). Polecam zainwestować w Tajne Szkolenie na drugim stopniu, wówczas przeciwnik cię nie widzi na podsłuchu. Ogólnie, życzę miłej zabawy w najlepsze multi jakie wyszło na PlayStation :).

 

Przy okazji, taka jedna akcja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znajdź szybko swój ulubiony zestaw i się jego trzymaj przez kolejne tygodnie. Mój ulubiony jest taki. 

 

  • Revolver - którego prawie wcale nie używam, no w ostateczności gdy i tak już mnie widać.
  • Semi Auto z tłumikiem - zabijałem sprawnie po cichu

Covert Training Level 3 - ponieważ nie chcę być widoczny na mapie w postaci kropki i tak samo nie chce być zaznaczony na mapie przez przeciwnika po to żebym świecił się na czerwono. 

Agility Level 2 - mogę poruszać się bardzo szybko podczas kucania, praktycznie jestem nie słyszalny. Czasami zatrzymam się żeby posłuchać przez ściany, gdy przeciwnik nie wie że czaje się na niego - BUM headshot, i nawet nie wie skąd padały strzały bo mam Tłumik. 

 

The_Last_of_Us_Remastered.jpg

 

Stwierdziłem że to jest moja najlepsza taktyka. Całkowita niewidzialność na radarach a z tą w trakcie gry radziłem sobie jakoś znośnie :D Zauważyłem że ilość moich zgonów w trakcie meczy drastycznie spadła właśnie dzięki niewidzialności na radarze. 

 

Są oczywiście o wiele lepsze kombinacje ale jakoś nie potrafiłem z nich korzystać. A tak nawet jak nie szło mi podczas walki to mogłem się bez większych konsekwencji wycofać w bezpieczne miejsce a przeciwnik nie mógł mnie zaznaczyć w trakcie walki i dzięki temu nie wiedział gdzie jestem.

 

Jest też kwestia tego że nie na każdej mapie mój zestaw się sprawdzał zwłaszcza na otwartym terenie, dlatego miałem drugi trochę zmodyfikowany. 

 

Mapy losowane przed meczem są wybierane przez graczy, jeśli trafi ci się mapa która ciebie interesuje to głosuj jako pierwszy, często inni podążają za takim głosem.

 

A dodatki które kupujesz po przekroczeniu 8000 wymagają sporej ilości zebranych supplies. :/ Ja po zaliczeniu złotych pucharów za online przestałem grać. Ale jakbyś szykował ustawkę to mogę pomóc. 

Odnośnik do komentarza

To, ze istnieja cheaty na TLoU to jestem pewien, nawet mialem okazje sie przekonac. Nie wiem jak to robia ale zeby psuc sobie taka zabawe to trzeba miec naprawde z deklem. Co to za frajda?

 

Cora lepiej mi idzie w multi choc to nadal poziom raczej slaby. Wbilem dopiero 6 lvl, jestem w 7 tygodniu lowca ale cos czuje, ze za pierwszym razem do 12 tygodnia nie dotrwam niestety. Coraz wieksze wymagania a moj poziom az tak nie podskoczyl.

Odnośnik do komentarza
  • Tydzień 6 - skup się na zabiciu dwóch przeciwników Koktajlem Mołotowa (2 w trakcie jednego meczu)
  • Tydzień 8 - skup się na zabiciu dwóch przeciwników ostrzem (2 w trakcie jednego meczu)
  • Tydzień 10 - skup się na uleczeniu 2 kompanów z twojej drużyny (2 w trakcie jednego meczu)
  • Tydzień 11 - skup się na podarowaniu 2 paczek kompanom z twojej drużyny (2 w trakcie jednego meczu)
  • Tydzień 12 - skup się na zaznaczeniu 7 przeciwników na mapie (7 w trakcie jednego meczu)

Dzięki tej strategii powinieneś z łatwością przebrnąć przez misje ze 100% zagrożeniem dla twojego klanu. Wybrałem trudniejsze na początek kończąc na najłatwiejszej. 

 

Przed każdą misją która ma 100% zagrożenia dla twojego klany przygotuj odpowiednie perki. Np leczenie, dawanie paczek i zaznaczanie przeciwnika. 

 

 

Grając skupiaj się tylko na tym co TY masz do zrobienia podczas meczu. Nie graj drużynowo jeśli masz zabić dwóch kolesi mołotowem, bo tutaj wymagana jest strategia przyczajenia się. Tak samo jak masz zabić przeciwnika ostrzem musisz mieć przygotowaną bombę dymną i odpowiednio rzucić w pobliżu przeciwnika  a następnie SPRINT W JEGO KIERUNKU I CIACH !!! nie ważne że jego kompani mogą ciebie zabić, ważne żeby tobie zaliczyło zabicie ostrzem. 

Odnośnik do komentarza

@B-szewski ale mi chodzi o tą akcję z 11 sekundy gdzie koleś z kucaka przeteleportował się jakby pod boxa, bo dalej to już ja zabijam ;d

@Koleś88 przecież to tylko 5 razy kiedy masz zagrożenie 100 %, resztę gdzie masz zagrożenie mniejsze nie robisz misji, albo nie marnujesz łatwych. Wybierasz najłatwiejsze i na wykonanie misji masz 3 mecze a nie jeden tak jak pisze kolega wyżej, chyba że czegoś nie rozumiem.

 

1. dwa oblenia w 3 mecze ? to wychodzi mniej niż 1 obalenie na mecz ;d

2. dwie egzekucje w 3 mecze ? tak samo

 

do tego z łatwych możesz wziąć 

 

3. wręczenie prezentu

4. oznaczanie przeciwnika (wybierasz wyposażenie "przyduszenie"), wystarczy że w niego trafisz, trafić 7 kolesiów w 3 mecze nie mów że nie dasz rady bo sam piszesz że jakoś idzie

5. obalenie z jakiejś broni, wybierasz swoja ulubiona bo i tak z niej zabijasz

 

Według mnie żeby to z(pipi) trzeba mieć dwie lewe ręce ;d Pozdro

Edytowane przez fullmonk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...