Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak coś to pytajcie: szpital drugie piętro na grounded banał jak wszystko inne przy dobrej taktyce. Wychodzicie na dwóch typków, których załatwiacie najpierw cegłą, która leży nieopodal, a drugiego siekierą, która wpada po pierwszym kolesiu. Dalej szybkie przepakowanie - miotacz ognia i może być już nawet bomba dymna. Ja zamiast tego przygotowuję shotguna. Lecimy do przodu i od razu na prawo zanim zobaczy nas wbiegająca ekipa. Dwa pomieszczenia przebiegamy i przed ich oczami szybko śmigamy na balkon w lewo. Jeśli poleca za nami - puszczamy bombę dymną i nie oglądając się wbiegamy do pomieszczenia, gdzie z dołu wpada ekipa dwóch/trzech kolesi. Ja na luziku traktuję ich sobie miotaczem i zbiegam schodami w dół. Wpada dwoch kolesi, których załatwiam shotgunem, następnie wychylam się delikatnie i zabijam ostatniego. Dla pewności można użyc czego mocnego - np. El Diablo. Tyle w temacie.

 

Jak potrzeba jakiegoś walkthrough lub innych porad co do dalszej części - dajcie znać. Chętnie pomogę przez Shareplay, jeśli ktoś całkowicie nie czuje się na siłach.

Odnośnik do komentarza

Trofiki SĄ zabugowane, a przynajmniej niektorym sie zdarzaja. Mnie wpadl podobnie jak koledze trofik za szybko: zanim uzbieralem wszystkie drzwi shivsami wpadl mi szybciej. Nie ma n to reguly, gorzej jak jest w druga strone i niektorym nie wpadaja trofiki, ktore powinni juz miec (jest o tym troche w necie)

Odnośnik do komentarza

Mi własnie wpadł trofik za artefakty, ale wszystkie miałem zebrane, brakowało mi 1 w kurorcie nad jeziorem, obejrzałem wszystko w plecaku ellie, ale 1 mi nie zaliczyło, dopiero jak obróciłem nóż to wpadł mimo że go wczesniej oglądałem powtarzałem tą lokację 3 razy.

Edytowane przez Strife
Odnośnik do komentarza

Trofiki SĄ zabugowane, a przynajmniej niektorym sie zdarzaja. Mnie wpadl podobnie jak koledze trofik za szybko: zanim uzbieralem wszystkie drzwi shivsami wpadl mi szybciej. Nie ma n to reguly, gorzej jak jest w druga strone i niektorym nie wpadaja trofiki, ktore powinni juz miec (jest o tym troche w necie)

 

Kumam. 

Prawdę mówiąc nie wiedziałem, że takie rzeczy Ludziom się dzieją. 

Ja bazowałem na sobie. I na PS3 i PS4 wszystko wpadało jak należy :) 

Odnośnik do komentarza

Panowie, gra na poziomie Brutalnym daje w kość.
Wszystko mi ładnie pięknie szło do momentu

generator w piwnicy hotelu


Chyba z godzinę uczyłem się rozstawienia przeciwników i oszczędzania ammo
( 3 naboje do strzelby, 2 do rewolweru i 2 do karabinu z lunetą ).
Ale gdy już się w końcu udało...  :banderas: 
Piękna gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...