Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś z was spotkał się już z podobnym problem. A mianowicie ukończyłem grę na poziomie "normal" i rozpocząłem nową grę na poziomie "easy" z myślą o zebraniu wszystkich znajdziek, artefaktów itd. Na drugą grę stworzyłem kolejny slot zapisu.
Gdy zajrzałem do statystyk okazało się, że prawie wszędzie mam 0 (np. zero drzwi otwartych ostrzem), podczas gdy 3 drzwi zostały już otwarte. Dziwne jest też to, że mam niby zebrane 17 nieśmiertelników świetlików w statystykach, a dopiero zebrałem 7. 17 to liczba z poprzedniej gry ("normal")

Czy ktoś z was miał podobny problem ? Mam po prostu dalej grać, czy się tym nie przejmować. Chodzi głównie o to czy trofea za znajdźki wpadną.

Odnośnik do komentarza

Ale już zacząłem nową grę (bez +) na poziomie normalnym i mam zamiar zebrać wszystko za jednym razem. Po prostu boję się, że trofea nie wpadną, gdyż statystki stoją w miejscu. Dziwne jest to, że robiąc nowego save'a przepisała się liczba nieśmiertelników i artefaktów ze starego.

 

No nic, ukończę grę i zobaczymy.

 

Jeszcze mam pytanko, trofka wpada po zebraniu ostatniego elementu, czy po napisach końcowych ?

Odnośnik do komentarza

Ok, udało się. Wszystkie trofea wpadły bez problemu. Niektóre wpadły o 2-3 przedmioty wcześniej. Widocznie coś musiało się przepisać ze starego save'a.

 

Teraz czeka mnie przejśćie gry na przetrwanie i przetrwanie +.

 

Czy ilość części do ulepszania broni, które znajduję podczas gry oraz ilość suplementów będzie taka sama jak na poziomie "łatwy" czy będzie mniejsza ?

Odnośnik do komentarza

Na łatwym będzie więcej suplementów i części. Na przetrwanie i przetrwanie + będzie wszystkiego mniej, zdecydowanie mniej. Ale gra jest tak skonstruowana że gdy grasz po cichu zabijając przeciwników to tak jakby ona to widzi i nie daje tobie naboi, a gdy lecisz na pałę strzelając do wszystkiego co się rusza i na drzewo nie ucieka to dostajesz więcej naboi. 

 

Fajniej się gra na Przetrwaniu ponieważ czujesz większą immersję z grą. Rozdziały są dłuższe bo siedzisz w jednym miejscu obserwujesz, czekasz rozgrywasz je taktycznie bardziej niż jak Rambo. Czasami więcej radość daje ciche przemknięcie obok przeciwnika niż jego eliminacja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wypadałoby wreszcie ograć mesjasza zanim będzie nowy mesjasz więc pytanko mam: Czy jak kupię używkę na ps4 to będę mógł pograć online? Jak wiadomo przy Uncharted 3 był online pass. Np. EA już dawno zrezygnowała z tego ale nie wiem jak tak Psiaki. A szkoda by było nie ograć fajnego multi.

 

Będziesz po sieci grał to się odezwij. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...