Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni trailer z tgs przekonał mnie że dokonałem słusznego wyboru przy zakupie ps4. Namocniejszy ex następnego roku i tylko wiesiek może konkurować z tą grą. Czemu obie muszą wychodzić tak blisko siebie? Na pewno w lutym będziemy mieli grę roku już.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

podoba mi sie system że po odtrzymaniu ciosu nasze życie spada ale ma nadal pewną część paska zaznaczoną na czerwono i jeśli zdążymy szybko zaakaować wroga to nasze ciosy przywracają tą część zdrowia zanim czerwony pasek zniknie (a znika chyba po 2-3 sekundach), w sumie jak nie ma tarczy to jedyna szansa żeby nie zdychać co chwile

żeby nie było zbyt prosto to odzykanie życia zależy od siły ataku jakim walimy, jesli mamy sztylet to musimy zadać wiele ciosów żeby odzyskać całość (albo chociaż większość) czerwonego paska, bo 1 cios odzyskuje tylko kilka %

dodatkowo wróg może umrzeć zanim ciosami odzyskamy utracony kawałek i wtedy reszta czerwonego znika, więc jeśli dostaniemy od wroga który ma końcówke życia to prawie wcale sie nie uleczymy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

oczywiście że widzimy co sie dzieje, było to w demonsach i budziło zdziwienie, ludzie na to marudzili, a mimo to zostało prawie niezmienione aż do teraz, więc poprostu trzeba sie przyzwyczaić.

ja też bym wolał żeby zwłoki się ruszały jak w RDR albo TLOU, czyli bardzo nieznacznie gdy się po nich biega, jednak co począć? marudzić? no to marudź sobie jak musisz

 

 

edit a może to jest specjalnie zrobione, bo gra jest trudna i nawet najprostsze mobki mogą cie zabić i jeszcze zrobić gang rape, więc może specjalnie zrobili że gdy je pokonasz to możesz poniewierać ich zwłoki i pastwić się nad ich bezwładnymi truchłami <teoria spiskowa>

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Roll możemy wykonywać tylko gdy nie mamy aktywnego lock-on, gdy jest aktywny robimy tylko uniki.

 

LEAVE RAGDOLL ALONE :( Nie ma nic fajniejszego niż ustawianie stosu z zombiaków w Burgu oczekując na PvP.

Ludzie mają ból tyłka o to, że Kojima w nowym MGSie wstawia jakieś motywy fantastyczne i bliżej niewytłumaczalne moce DansGame.png czy jakieś "kretyńskie" kartonowe pudełka (a przecież ta seria z założenia jest megapoważna, no nie?), więc w sumie nic dziwnego, że czepiają się o ragdoll, który jest pewnie po prostu puszczeniem oka do fanów prawilnych gier z serii Souls.

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

Ludzie mają ból tyłka o to, że Kojima w nowym MGSie wstawia jakieś motywy fantastyczne i bliżej niewytłumaczalne moce

 

tak robią tylko xboty i newfagi, przecież mgs od zawsze miał w sobie "moce" , czy to psycho manis w jedynce, czy wrotkarz w dwójce, aż po całą mase w mgs3, od gościa kontrolującego szerszenie, przez astronautę ziejącego ogniem, po ducha który przywołuje zabitych wcześniej wrogów

Odnośnik do komentarza

Koval i milan, daliscie mi małego raczka tymi postami.

 

Ragdoll to znak tej serii. Jest awesome.

 

No kurde, przeciwnik atakuje i w sekundę robi unik. Szalone. Videa gaemz. Nie wiem po co wy jeszcze gracie w gierki, ja mam wystarczajaco dużo realizmu i prawdziwej fizyki w życiu.

Odnośnik do komentarza

czy mądrze to nie wiem, ale napewno fajnie że taki EX będzie na konsoli sony.

jednak przykład wii pokazał że o finansowym sukcesie konsoli decydują pieprzeni casuale, a nie hardkory. ale na obecną chwile to XO nie ma nic do pokazania, jest słabszy, i probuje się pozbyć kinekta którego niesamowicie reklamował jeszcze miesiąc temu - PS4 wygrywa na każdym polu, nie ma co się martwić

Odnośnik do komentarza

Yyy... wy tak na serio bronicie tego rag dolla? Dużo umiem wybaczyć, ale wrzucanie po stronie zalet obijania jak jakąś szmatą 4-metrowego truchła przeciwnika, który jeszcze przed momentem niemal przyprawiał nas o palpitację serca? Spadanie w przepaść przez samoistne przesuwanie się w bok, podczas okładania razami wroga (przy zalockowaniu) też było może na plus?

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...