Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

swoją drogą w wiedźminie 3 można obcinać wrogom części ciała a nawet przecinać na pół, w bloodborne pewnie tego nie będzie, troche szkoda

 

To już NG2 miało ten bajer, szkoda, że next genowść jedynie w grafice widać i nie mam tu na myśli tylko BB, niech wreszcie zaczną stawiać na mechanikę gry a później na super grafę. Bo IMO każda gra tego typu powinna pochwalić się wy(pipi)istą dekapitacją przeciwników. Pamiętam jak grałem w pierwszego NG z myślą w głowie..." kurde na następnej konsoli chce widzieć jak strzępy ubrań fruwają w powietrzu wraz z obciętymi kończynami".....

Edytowane przez Soul
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pierwsze słyszę, ale jeśli tak, to fajno :P

no właśnie ja nie słyszałem żeby sie tym gdzieś chwalili, ta gra ma taki ogrom fajnych rzeczy że wiele smaczków które wybijają się na plus nawet nie jest omawiana mimo że inne gry tego nie mają

 

tak czy siak widać to np na gameplayu z gamescomu - obcina głowy, albo nawet cały bark na skos (głowa+ręka+kawałek korpusu jednym ciosem na skos), wydaje mi się że widzialem też jak przeciął na wysokości brzucha na pół poziomo, chociaż tu akurat nie mam pewności

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

swoją drogą w wiedźminie 3 można obcinać wrogom części ciała a nawet przecinać na pół, w bloodborne pewnie tego nie będzie, troche szkoda

"O czym ty bajdurzysz odmieńcze?!"

Jak na razie pokazali w grze tylko odcinanie ramion, a konkretniej prawych ramion. Wiedźmin 3 nie ma mieć systemu pozwalającego dowolnie odcinać kończyny. To była jedna z obietnic podczas zapowiedzi, ale skończy się pewnie tylko jedną z kilkunastu animacji wykończeń przeciwników w efekcie których będą tracić konkretne partie ciała.

Odnośnik do komentarza

Dla tej gierki zrobię ten sam głupi motyw co w przypadku ps2 i SH2, czyli kupię ją zanim sprawie sobie konsole. Pierwsze dwa lata życia nowego hardware zmaga się jeszcze z chorobami wieku dziecięcego, a wykonanie analogów ds4 to xDDDD, ale to właśnie dla takich produkcji warto wyłożyć te 250 zeta, by sygnał dla wydawcy był jasny i czytelny. Wlasnie takich gier chcą Gracze.

To samo zamierzam zrobić w przypadku The Evil Within i Alien Isolation, jeśli opinie będą pozytywne.

 

#yebaćpifpafy

Odnośnik do komentarza

Z reddita:

 

- How will they make the moonlight greatsword transformable?

- obvious transformation would be from this fast-paced broad dagger and when transforming you raise hand to the sky and moonlight will be casted upon this dagger changing it into Large Sword of Moonlight.

 

 

 

Ciekawy pomysł, chciałbym to zobaczyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...