Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A mnie ciekawi ten Beast modę. Widać że będzie dużo możliwości walki i kombinowania, taktyk etc. Nie wiem czemu ta gra wywołuje we mnie takie emocje, ale już po obrazkach czuję to coś. Niech tylko level design nie zawiedzie. Wypływają właśnie relacje dzinnikarzy z godzinnego grania i jest mega pozytywnie, bardzo trudno i bardziej emocjonująco niż w soulsach. No i świat znów jest połączony jak w DkS 1.

Odnośnik do komentarza

Niech tylko level design nie zawiedzie.

 

Nad grą czuwa koleś, który czuwał nad tworzeniem shrine of storms, boletarian palace, painted world, undead burg i parish czy depths - level design w tej grze z pewnością będzie dobry.

 

 

AMA kolesia na reddicie, który twierdzi, że widział tę godzinną prezentację na gamescomie:

http://www.reddit.com/r/bloodborne/comments/2dgvcr/gamescom_i_got_a_special_1h_presentation_of/

 

I jeszcze filmik w beznadziejnej jakości (ale nikt go nie wkleił)

https://www.youtube.com/watch?v=JPjdM6I4_wA#t=83

Odnośnik do komentarza

Brak faworyzowania tarczy naprawde może oznaczać spadek poziomu trudności gry. Nie wiem czy to dobrze bo nie chce mi sie wierzyć, że już na starcie uniki bedą koniecznością do tego aby w ogóle przeżyć a niechciałbym aby skonczyło sie wymianą "na chama". DkS2 tez na początku kusił dual wieldingiem ale dopiero guard break załatwił sprawe ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem przekonany, że tarcze w tej grze będą co najwyżej jakimiś puklerzami - nie będzie można opierać na nich przechodzenia gry w swojej bezpiecznej skorupce havela i greatshielda tak jak to ma miejsce w Darkach. Pamiętajmy, że w grze jest system odzyskiwania zdrowia po otrzymaniu obrażeń, jeśli w określonym okienku czasowym odwdzięczymy się trafieniem temu przeciwnikowi. IMO sprzyja on bardziej ofensywnemu, ryzykownemu stylowi prowadzenia starć; wyobraźcie sobie taki obrazek: zamiast wyczekiwać zza guzika L1 na luki przeciwnika, będę lawirował moimi unikami w balecie śmierci, a randomowe obrażenia będę mógł złagodzić leczącymi mnie dobrymi (i skilowymi) kontrami. Jeśli nie będę uważał, zapędzę się za daleko - cóż, You died.

 

Koleś z reddita wspominał, że oprócz limitowanych fiolek leczących (swoiste estusy, odnawiane w "bonfire'ach") nie ma żadnych innych itemów leczących. Dołóżmy do tego brak magii i wtedy martwmy się nad poziomem trudności :)

 

Jeszcze jedno - wg mnie to nie poziom trudności świadczy o sukcesie gier From, a klimat, design lokacji i świata oraz miodność samego gameplayu (nie tylko walka, ale i eksploracja). Przypomnijmy sobie DaS2: poziom trudności? Zachowany, chyba nawet najwyższy z całej serii (choć głównie artificial). Gameplay? Taki sam jak zawsze. Klimat? Słabszy. Design? Subiektywnie najsłabszy w całej serii. I tylko przez te dwa ostatnie powody gra przez znaczącą większość ludzi, którzy ograli wszystkie 3 Soulsy jest uznawana za najsłabszą (pomijam soul memory i całe pvp celowo, hehe).

 

Póki co jaki mamy obraz Bloodborne? Klimat? MEGA. Design? MEGA. Gameplay? Nie ma żadnych wskazówek na to, że miałby nie być tak samo dobry. Poziom trudności? Nie wiadomo. Serio ktokolwiek może martwić się o to, że tylko z tego ostatniego powodu gra może nie wypalić?

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

Potwierdzili brak czarów?

 

czuje ze broń palna może byc w jakimś stopniu odpowiednikiem niektorych czarów. Zwlaszcza jesli będą rozne bronie. Np miotacz ognia itp

 

mam nadzieje ze broń palna nie bedzie taką slabizną jak w serii dmc. Oczywiscie nie chce zeby byla to strzelanina. Ale zeby bron palna miala swoje ciekawe zastosowania i momenty a nie zeby była tylko bzdetem omikroskopijnym dmg

Z drugiej strony na gameplauy z duzym kolesiem widac ze shotgan dosyc powanie go staggeruje i stopuje jego ruchy. To tez nie moze byc przesadzone bo walka sprowadzi sie do stageru i wyprowadzenia combosa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...