Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

do składki szybko ktoś by mi sie znalazł

 

tak sie zastanawiam, do tego tytułu pewnie będzie sie nieraz wracać

nie byłoby przekładania płyt

szybsze loadingi z dysku

niska cena ok 120zł na osobe

 

a pudełko? nie jestem kolekcjonerem

i sam nie wiem

 

co przemawia za pudełkiem?

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 12
Odnośnik do komentarza

Ja wzialem pudelko, seria nie jest tak popularna jak tasiemce ubi czy acti i trzeba wspierac takie gry. No i zostanie w kolekcji.

 

A kupno cyfrowej wersji nie wspiera twórców? Chyba jeszcze bardziej bo zwraca się więcej kasy, bez kosztów pudełka i haraczu dla sklepów itd.

Edytowane przez Artesal
Odnośnik do komentarza

A kupno cyfrowej wersji nie wspiera twórców? Chyba jeszcze bardziej bo zwraca się więcej kasy, bez kosztów pudełka i haraczu dla sklepów itd.

:cebula: tylko w połowie jeżeli zakup na dwóch.

 

Ja też wolę postawić pudło na półce, ale nie każdy lubi kolekcjonowanie, więc jak tam komu wygodnie.

 

Mam limitkę Demon's Soulsa, Dark Soulsa i kolekcjonerkę Dark Soulsa 2. Nie mogę nie mieć Bloodborne w limitowanej wersji, to nie przystoi. :kaz:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

fanek serio przestań się błaźnić i (pipi) z tematu jak chcesz cebulić mesjasza gamingu.

 

lol, nie to że mnie nie stać, nawet sam wym wziął cyfrową nie dzieloną

zastanawiam sie jak będzie wygodniej grać, przykładowo gdybym Driveclub miał na płycie to bym sie chyba za(pipi)ał z tym przekładaniem płyt bo gram w niego prawie codziennie choćby te 20 minut

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

prosze Cie, a gdzie ja napisałem, że szukam kogoś na składke, stać mnie aby kupić sobie gre ze sklepu raz w miesiącu

Soban zaczął z tą cebulą

Jak dla ciebie Lords of The Fallen było trudne to przy Bloodborne wymiękniesz jestem tego na 100% przekonany i bedziesz grę chciał sprzedać więc lepiej dla swojego spokoju kup pudełko po tygodniu nie stracisz dużo na odsprzedaży.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

Bloodborne” to gra, przy której spędzimy grubo ponad 40 godzin. Taką informację opublikowali dziennikarze czasopisma EDGE, którzy mieli okazję pograć w nowy tytuł na konsolę PlayStation 4. Co warte podkreślenia – w trakcie tych 40 godzin nie udało im się ukończyć głównego wątku, a także nie ruszyli aktywności zwanej „Chalice Dungeon”, czyli losowo generowanych lochów. Skupili się wyłącznie na zawartości dla pojedynczego gracza, co oznacza, że nie grali też w multiplayer.

 

Już teraz można więc założyć, że wzorem serii „Dark Souls”, produkcja studia From Software będzie naprawdę długą grą, przy której spędzimy wiele tygodni.

Co ciekawe – w artykule można przeczytać, że w grze znajdzie się mniej punktów kontrolnych, niż np. w „Dark Souls II”, ale ważne będzie szukanie skrótów, które w dalszej perspektywie okazują się kluczowe. Ujawniono także, że gra posiada nieco inną, zmodyfikowaną mechanikę, której nie pokazywano dotychczas w gameplayach. Producenci zabronili jednak ujawniać o co chodzi. Gracze mają przekonać się o tym sami.

http://naekranie.pl/aktualnosci/bloodborne-przejscie-gry-zajmie-ponad-40-godzin

Odnośnik do komentarza
“Yes,” Miyazaki confirms. “There will be a New Game Plus mode.”

 

He laughs.

 

“We’re having trouble beating it, though.”

 

 

 

a969e17d8bfc8430085ad8d0085bbc93.jpg

 

 

 

jakiś koleś wypróbował chalice:

 

Amazing.

 

Chalice dungeons are...amazing. Got to play one for bout a half an hour. Got to the second floor boss. Traps, weird enemies that respawn and track you down until you kill this enemy called the bell woman (tower of latria hello). 

 

There was a fat oiled up castrated guy who rolls around evrywhere and tries to flatten you. Funny and terrifying at the same time (cause fatass is dast as fuck).

 

And the atmosphere god damn the art god DAMN this is such a grade up from dks2 it isnt even funny.

 

Everything about the game is incredible.

 

As a present i got a bloodborne ps4 skin and a dead messenger notepad thing.

 

Edytowane przez Artesal
Odnośnik do komentarza

40h... Ja spedze z 2 lata, do premiery DkS3 ^^



 

 

 

 

 

Artesal a skad ten wpis?

 

Amazing.

Chalice dungeons are...amazing. Got to play one for bout a half an hour. Got to the second floor boss. Traps, weird enemies that respawn and track you down until you kill this enemy called the bell woman (tower of latria hello). 

There was a fat oiled up castrated guy who rolls around evrywhere and tries to flatten you. Funny and terrifying at the same time (cause fatass is dast as fuck).

And the atmosphere god damn the art god DAMN this is such a grade up from dks2 it isnt even funny.

Everything about the game is incredible.

As a present i got a bloodborne ps4 skin and a dead messenger notepad thing.

 

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

 

prosze Cie, a gdzie ja napisałem, że szukam kogoś na składke, stać mnie aby kupić sobie gre ze sklepu raz w miesiącuSoban zaczął z tą cebulą

Jak dla ciebie Lords of The Fallen było trudne bo przy Bloodborne wymiękniesz jestem tego na 100% przekonany i bedziesz grę chciał sprzedać więc lepiej dla swojego spokoju kup pudełko po tygodniu nie stracisz dużo na odsprzedaży.

@Fanek nie słuchaj hejterów. Koledzy od Soulsów na pewno pomogą ci w koopie przy co trudniejszych sekcjach. :lapka: po to ta gra go ma. No i bedzie się czym pochwalić w Zakupach Growych, a nie jakieś fotki z interaktywnego filmu za 259 zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...