Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dzisiaj wkoncu naprawde przysaidłem , mam 19 lvl i ubiłem 2 bossow (Bestie dodatkowa i Ojczulka)

 

Przyznam sie ze jak człowiek opanuje mechanikę to wcale nie jest tak trudna ta gra. Cierpliwości tylko wymaga i nie grania na hura.

 

Ojczulek padł za drugim razem (pierwszy raz zaskoczyła mnie druga faza walki i mnie zniszczył w sekunde)

Odnośnik do komentarza

IMO 100lvl PvP (czy nawet wyżej, lol) to mocna przesada - w tej grze mamy dużo mniej statystyk i tak wysokie pompowanie sprawi, że naprawdę nie będzie żadnych buildów, tylko każdy silny we wszystkim, z dużą ilością hapsów (a przecież i tak nie kroi się tutaj kreski zbyt dużo, no i nie ma backstabów), bez konieczności jakiegoś wybitnego menadżowania staminy (bo regeneruje się szybciutko) czy zarządzania equip loadem (bo go nie ma). W tej grze nawet nie trzeba inwestować tak bardzo w STR/SKL, bo soft capy nie są za wysokie, no i zawsze można starać się wygrindować lepsze gemy. No ale tłiczowcy/jutuberowcy forsują :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza

Idealnie było by robić wszystko na około 75 Ale... Brak setupu na 2 bronie +10 itd Janusze nie mają bla bla bla. PvP dla mnie i tak jest z(pipi)ane bo ogranicza się do.

 

A:Trafię seria z BoM i jest rape

B:Zależnie od (pipi)owosci i wielkości laga trafię z pistoletu i wsadze front staba z BoM

 

Po walce

Odnośnik do komentarza

Sa backstaby i imo 100 jest najlepszy. Nic nie jest przesadzone. W DS 125lvl byl, w DkS 125, w DkS2 150. W DS mamy podobna ilosc uzywanych statsow i rowniez do 50. Pamietajmy, ze red jak i blue maja jakies 70% paska zdrowia podobnie jak w DS. 100 pozwoli na cos mocnego w jednej dziedzinie do np 50, ale rowniez quality moze dac rade. Gadanie, ze endu nie trzeba jest smieszne. Ktos nie musi dawac, ale ten z 40 endu bedzie mogl byc mega agresywny w walce. 100 bedzie na pewno, a z tego co pisza to zastanawiaja sie nad 120 jak w DS. Dla mnie moze byc 100, moze byc 120 - obojetnie. Ktos tam w grupie pisal, ze na 120 najwiecej ludzi takze zobaczymy jak to bedzie.

Odnośnik do komentarza

Jak zrobie to nagram. 2 razy zrobilem, ale nie mialem jeszcze ogarnietego nagrywania, bo ps4 dopiero kupilem z BB razem. Musi to byc kontra tzn i gdy gosciu podleci i nie trafi ty naladowanym r2 kasujesz go w plecy i ladujesz bs. Ciezko zrobic, ale jak sie uda to epicko to wyglada - imo bardziej skillowo sie wykonuje niz riposte i prezentuje sie bardziej widowiskowo.

Odnośnik do komentarza

ależ ta gra jest momentami zakręcona, wszedłem wczoraj w las z 30k dusz na koncie, znalazłem latarnie, ide dalej padłem, myśle sobie dobra odzyskam dusze do latarni save i ide spać. Po respawnie ląduje w jakichś lochach, zero lasu wtf :D   ide dalej, trafiam przypadkiem na bossa electric, je.b je.b, ubija mnie :D

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Wczoraj ukończyłem tytuł jako jedyny od From Software ,jak dla mnie najłatwiejszy tytuł ;)
Mam pewien problem mianowicie ukończywszy grę myślałem dlaczego nie mam ciągle dostępu do lochów i okazało się że pominąłem jednego bosa który daje kielich :/ czy jest jakaś opcja zdobycia go czy na nowo muszę wałkować 3 pierwszych bosów by dostać się do niego?

Odnośnik do komentarza

http://www.reddit.com/r/bloodborne/comments/30bc4v/game_install_incomplete_cannot_load_save_data/

 

ten blad mam i nic nie dziala ;[ Mial ktos to?

Na pewno wczoraj sie wszystko zainstalowalo i patch jest także.

OK. Rozpoczęcie gry na nowo i dojście do pierwszej latarni rozwiązało problem. Znaczy odblokowało stary save ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...