Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@Soban

 

Niekoniecznie z typiara, wszystko zalezy od questa z Eileen.

 

@Guer

 

Jak z nim walczylem zabijal mnie na 2 strzaly z pistoletu i dalem rade, nie poddawaj sie xD

 

A co do tego filmiku, napisalem mu ostry komentarz, nie moglem sie powstrzymac :yao: Mam tez prosbe, usuncie linki do tego filmiku i nie dawajcie prosiakowi rozglosu.

 

Który to Twój?

 

Dobry koment tam też jest:

 

 

A mnie to ciekawi to czy pan Wiaczesław Mołotow istnieje w uniwersum Bloodborne?

 

 

Bushisan, zrobiłeś słynną już w tej grze akcję zwaną Pig Fistingiem.

Odnośnik do komentarza

Skad wziasc blood ritual (3) jak mam ukonczone wczesniejsze dungeony? (pipi)lo mi sie wczesniej i zrobilem drugi raz taki sam. Chce zrobic dungeon lower i nikt tego nie dropi w dungeonach.

 

I nie natknalem sie na item naprawiajacy bron. Z katana to po kazdej walce musze wracac do HD.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Robię sobie przerwę chyba będę nową postać musiał zrobić bo z lvl zagalopowałem się mam 100 lvl i new game plus jak przecinak :D zatrzymałem się po amelii w 40 min nie spiesząc się i bawiąc grą :)  . Na razie pillars i w między czasie może chalice dungeon popróbuje :)

 

 

Niestety tutaj mam jeden minus dotyczący bb . O wieeeeele gorszy new game plus. W Dark Souls miałeś nowych przeciwników na każdym kroku a tu nadal prawie ci sami tylko z większą ilością hp. Gdyby chociaż troszkę taktykę zmieniali a tak jak już masz opatentowane po pierwszym przejściu jak takiego lać to przy drugim nie zginiesz :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

żal mi gościa :)

 

 

Ten film jest po prostu smutny. Jeśli ktoś, kto "profesjonalnie" zajmuje się grami wideo nie jest w stanie pojąć konceptu uczenia się grania w grę poprzez metodę prób i błędów, to nie pozostaje nic innego, tylko siąść i zapłakać nad losem współczesnego gaming industry. I jeżeli on sam przyznaje, że z czasem zaczynał totalnie mechanicznie grać w BB, na pamięć szlachtując wrogów powtarzając dany fragment i wciąż musiał liczyć na to, że tym razem czegoś nie s(pipi)i, bo nie był w stanie się wciąż zaadaptować, to może po prostu gry wideo nie są hobby/pracą dla niego :)

Gadanie, że BB jest opakowane w mroczną otoczkę tylko dla przyzwoitości to wyraz totalnej ignorancji względem dorobku From. Ta cała "otoczka", klimat, design są jednym z kluczowych elementów tych gier i jednym z powodów, dla którego osiągnęły taki sukces. Wątpię, że gdyby gry tej serii posiadały sam hardkorowy gameplay, przebiłyby się tak mocno do mainstreamu. Zresztą dobitnie widać to na przykładzie Dark Souls 2, gdzie właśnie ta gra trochę straciła z całej tej "otoczki" i była bardziej rzemieślniczą robotą pod kątem klimatu i designu - i z tego powodu m.in. sypały się na nią gromy od fanów.

Internet już zna takie rzeczy. Wyszła gra 93 na MC, gracze zachwyceni, przychodzi grubas: " a pohejtuje sobie, zrobię flejm, bendom wyświetlenia" i wszystko na temat. Olać tłuszczem tłuszcza.

Odnośnik do komentarza

Robię sobie przerwę chyba będę nową postać musiał zrobić bo z lvl zagalopowałem się mam 100 lvl i new game plus jak przecinak :D zatrzymałem się po amelii w 40 min nie spiesząc się i bawiąc grą :)  . Na razie pillars i w między czasie może chalice dungeon popróbuje :)

 

 

Niestety tutaj mam jeden minus dotyczący bb . O wieeeeele gorszy new game plus. W Dark Souls miałeś nowych przeciwników na każdym kroku a tu nadal prawie ci sami tylko z większą ilością hp. Gdyby chociaż troszkę taktykę zmieniali a tak jak już masz opatentowane po pierwszym przejściu jak takiego lać to przy drugim nie zginiesz :)

 

Dark Souls nie mial zadnych nowych przeciwnikow w ng+, a w DkS2 dochodzilo tylko pare b.phantomow. Tutaj masz to samo jak masz duza ilosc insight. 

Odnośnik do komentarza

na ktorym gdzies levelu biliscie tego bossa z pajakami w wodzie?

 

Około 60 byłem. Jak na razie z nim się męczyłem najdłużej (ponad 10 minut, bo zabijałem te pająki), skończyły mi się fiolki, on miał mało życia więcej przeprowadziłem ostatni, rozpaczliwy atak:

 

 

Ja się odrodziłem, on nie - 2:1 dla mnie :problem:

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dobra dzis przysiadlem i jakis boss padl.

Ten na moście celtic costam. Zaskoczył mnie po tych wilkolakach ale o dziwo bez problemu. Mechanike ds znam ale niewiele gralem to byl pierwszy boss? Chwile wczesniej doszedlem do goscia z bronia palną na jakims cmentarzu ale polozyl mnie.

W co warto na poczatek inwestować krew u lalki? Albo w.co nie.
Dajcie jakies porady na poczatek xd

Odnośnik do komentarza

Hp i stamina imo, potem cos pod dmg, zaleznie od tego co nosisz.

Ja zaczynalem od endurance, stamina najwazniejsza, odpowiada za ataki i uniki. Potem podbiłem vita jak mnie jeden boss na hita składał. W strange pozniej, bo moja bron nie powala jesli chodzi o skalowanie ze statami

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

 

na ktorym gdzies levelu biliscie tego bossa z pajakami w wodzie?

Około 60 byłem. Jak na razie z nim się męczyłem najdłużej (ponad 10 minut, bo zabijałem te pająki), skończyły mi się fiolki, on miał mało życia więcej przeprowadziłem ostatni, rozpaczliwy atak:

 

 

Ja się odrodziłem, on nie - 2:1 dla mnie :problem:

 

 

Strasznie duzo osob ma z nim problem, ja ubilem go na 42 lvlu, najłatwiejszą metodą.. mianowicie biegne do niego, R2 + R1 i uciekam. Odciągam pająki na jedną stronę i sprintem bokiem znowu do niego i R2 + R1 (znaczy najpierw R2 a potem jeszcze R1 zeby mu do(pipi)ac). No i wiadomo troche sie turlać trzeba żeby uniknąć jego "skilli" ale straciłem max 5 fiolek.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Rom też był dosyć prosty. Po prostu cierpliwie i metodycznie ubijałem każdego pajączka. W drugiej i trzeciej fazie, ataki Roma są niesamowicie przewidywalne więc o ile nie traciłem go z oczu oczywiste było jak zaatakuje. Najtrudniej było unikać lody z góry ale zazwyczaj nie trafiał we mnie więcej niż jednym więc luzik :). W Chalice jest nieco groźniejszy bo mamy mniejszą arenę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...