Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, potrzebuje Living String do wejścia do ostatniego dungeona, wyczytałem ze wypada z

mother brain, dwa razy juz to zabiłem, ciała nie zlootowałem

, akurat mam sam początek NG++, musze znowu prawie całą grę przejść, czy będę mógł kupić u sprzedawcy w Hunter's Dream (podobno sie pojawia) ?

Edytowane przez Jeez_PS
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłem i nie wiem za co się najpierw zabrać :P Zbyt dużo czasu minęło od kiedy ostatni raz grałem w Demon's Souls :P Co polecacie najpierw iść w kanały po drugiej stronie mostu(tona szczurów) czy bawić się skrótem gdzie są te wszystkie pozamykane psy?

Na uj takie pytania od razu na poczatku? Daj komus ps4 z gra i za Ciebie przejdzie, bedzie podobnie.

Odnośnik do komentarza

 

Kupiłem i nie wiem za co się najpierw zabrać :P Zbyt dużo czasu minęło od kiedy ostatni raz grałem w Demon's Souls :P Co polecacie najpierw iść w kanały po drugiej stronie mostu(tona szczurów) czy bawić się skrótem gdzie są te wszystkie pozamykane psy?

Na uj takie pytania od razu na poczatku? Daj komus ps4 z gra i za Ciebie przejdzie, bedzie podobnie.

 

Odpada, Janusze których znam nigdy w ręku pada nie mieli :P

Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja mam wrażenie że Sen Tropiciela wypada nieporównywalnie słabiej od Nexusa z DeS?

 

Brak w nim większej ilości osób, zajmujących się np. naprawą broni, magazynowaniem stuffu, czy znajdowanych w czasie kampanii npc, z którymi można byłoby zamienić parę słów więcej. Lalka ma klimatyczny, hipnotyzujący głos, ale przy Maiden Astrei wypada dużo słabiej, a i sam rozmiar miejscówki względem oryginału nie porywa. Cała reszta poza loadingami wypada fenomenalnie, choć czy BB przebił u mnie Demonsy zdecyduje się dopiero po spędzeniu z nim dobrych 30h więcej.

Jej, przez to upiorne miasto aż zamarzył mi się action rpg, z większym naciskiem na elementy platformowe, puzzle, i możliwość pływania wzorem kozackiego Soul Reaver. Niech Miyazaki nie zamieni się w drugiego Kojimę. Jego talent jest zbyt dobry na powielanie jednej formuły. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...