Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Bydlak padł solo :D ale ciężko było 

 

 

Fanek czekaj aż będzie zygac lawą i wtedy po nogach tnij,  u mnie wtedy po prawie 4k tracił za jeden taki manewr 

 

I staraj sie mieć hp na full bo u mnie minimalnie zostawało po szarzy na klatę 

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pies swoim zachowaniem jest po jakimś czasie wręcz transparentny jeśli chodzi o ataki, które będzie robił. Warto parę razy zginąć by go sobie dokładnie prześwietlić. Potem to już praktycznie taki, swego rodzaju, Quick Time Event :) Timing, Timing, niezachłanność i jeszcze raz timing. Po kilku próbach może się okazać, iż piesek to najprostszy boss do zrobienia "no hit challenge" :)

Odnośnik do komentarza

no i w koncu! po 3 tygodniach farmienia i pakowania postaci dzisiaj udało mi się w koncu pokonać...bestie kleryka :D Podstawowa bron, ktorą aktualnie gram to topór (poziom +2). Powiedzcie mi pany, czy ta nowa bron - mieczomłot, jest godna zainteresowania? Jak sobie przegladałem fora to najczęściej napotykałem się na opinie, że najlepszą bronią lub tez najczęściej używaną jest właśnie topór i Ludwig (kiedy bede mial do niego dostęp tak na marginesie? w sklepie dalej go nie ma). O mieczomłocie nie mogłem znaleźć żadnej opinii. Warto w nia inwestować? Jak już pisałem, toporem gram od samego początku i mam tą broń w miarę opanowaną tzn. znam już zasięg każdego ciosu, czas jaki potrzebuje na wyprowadzenie ataku itd. Nie chciałbym na nowo uczyć się nowej broni jeżeli nie jest ona jakaś zdecydowanie lepsza. Pzdr.

Edytowane przez Marczello
Odnośnik do komentarza

Merczello moge zapytac jaki ty lvl wbiles na tych wiesniakach po 3 tygodniach O_O? 

 

E spokojnie, troche podkoloryzowałem. Z powodu braku czasu nie gram za często przez co nie mogę się za bardzo "wgryżć" w gre. Do premiery Wieśka 3 mam zamiar skonczyć ten tytuł więc mam zamiar podkręcić tempo, szczegolnie w łikendy. Mój level to 23.

Odnośnik do komentarza

pies kur.w@ !

ubiłem go właśnie solo, ale duma :D

 

edit:

Co robicie po skoku amygdala, stoicie w miejscu czy uciekacie pod ściane?

zgniotła już mnie pare razy jak stałem w miejscu

 

edit2:

 

bossowie z całej gry to jest nic w porównaniu z tymi dungeonów!

dziś z Codename udało nam sie połączyć dokładnie po 8 minutach!

przy bossie zgon i łączenie od nowa 8min zapewne

ten element gry jest totalnie zepsuty tak jak loadingi - punty karne za to sie należą do oceny

szkoda, że nie ogarneli tego do premiery gry

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

3 tygodnie żeby ubić kleryka :obama: mi po formacie został w chumrze save przed shadow of yharnam i cygańskim pajakiem na szczęscie dało się dojść tam w 30 minut i ich ubić tylko szkoda mi fajnego kamienia, ktory skalowal ze skillem +14. W ogóle po utracie save odpalilem grę od nowa, nową postacią i w ogole zero znużenia mógłbym od nowa grzać hehe.

Odnośnik do komentarza

Amygdala w lochu to wbrew pozorom jeden z łatwiejszych bossów w ogóle.

Jak ktoś ma czas i chce zrobił łatwiutkie "no hit challenge" niech looknie w spoiler

 

 

 

Poruszając się na krawędzi areny, jest się praktycznie niewrażliwym na jej ataki. Ważne by ciagle biec przed siebie.i nigdy nie dawać "lock on" na bossa

Kamerę ustawiamy tak, by biegnąc przed siebie na skraju areny widzieć co robi Amygdala. Jak zabiera się do walnięcia rękoma w ziemię /stunuje się na kilka chwil/ podbiegamy i walimy w nie kilka szybkich ciosow. Szybki odskok na krawedź ekranu i znowu bieg. 

Można spokojnie ją podpuszczać jeśli odległość do bossa jest zbyt wielka. Wali rękoma w ziemię i się stunuje  - my walimy po łapkach. Ot całą filozofia.

Do jej trzeciej fazy, w której stracone kikuty bierze w łapy i zaczyna nimi zamiatać.

Wtedy natychmiast podbiegamy za nią, i walimy w coś co jest kikutem ogona. Amygdala w tej fazie nigdy nie sklacze do tyłu, tylko przed siebie, więc będąc za nią jesteśmy całkowicie niewrażliwi na jej ataki a Ona zupełnie bezbronna.

Taka walka może trochę trwać /10 minut+/ ale jest tak bezpieczna, że aż nudna.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...