Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

posiadam krwawy diament, ktorego efektem jest skalowanie umiejętności +12. Wytłumaczy mi ktoś łopatologicznie co to w praktyce oznacza?

 

Jeszcze jedno pytanko. Jestem po pokonaniu pająka. Otworzył mi się nowy nagrobek w snie tropciela, z ktorego mogę się dostać do budynku auli i granicy koszmaru. Jednak wyczytałem gdzieś, że lepiej iść do niewidzianej wioski yahargul czy jakos tak. Nie widzę jej jednak w 3 nagrobku. Mam odkryte jedynie podziemne wiezienie i starą opuszczoną kuznię. Jak sie dostac do tej niewidzianej wioski? Tak w ogole to zauwazylem, ze po pokonaniu tępego roma wiele rzeczy w grze sie zmienilo. W snie tropciela jakby przejrzało i jest nowa klimatyczna muzyczka (a raczej spiew). Poza tym w różnych miejscach widzę jakieś potwory oraz przeciwnicy, którzy wczesniej się respałnowali w znanych mi miejscach teraz nikneli. Nie wiem czy ma to związek z pokonaniem tego pająka czy przez mój wgląd (60) ale klimacik jest nieziemski ^^

Edytowane przez Marczello
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

daj się

ubić gościowi z workiem obok katedry Odeona.

 

 

 

juz dalem sie mu ubic wczesniej. przenioslem sie wowczas do więzienia, zwiedzilem całą lokacje (tak mi sie przynajmniej wydaje) i nawet ubiłem opcjonalnego bosa - bestie paarl. Cos ominąlem?

 

Edytowane przez Marczello
Odnośnik do komentarza

hehe po kolei... :)

 

 

 

1. Zostałem pokonany przez kolesia z workiem i przeniosłem się do podziemnego więzienia. Tam wydaje mi się, ze zwiedziłem całą lokację (ale tu mogę sie mylić) i pokonałem bestie paarl (przeczytałem gdzieś, ze po zabiciu pająka ten bos nie bedzie już dostępny).

2. Później wrocilem do snu tropiciela i idąc przez Byrgenwerth zabiłem pająka (zginąłem w tym samym czasie co pająk, na szczęście zaliczyło mi bosa) i obudziłem się w snie tropiciela.

3. W snie tropiciela zauwazyłem, ze mam dostęp do 4 nagrobka (budynek auli i granica koszmaru) jednak nie chce go "naruszać" dopóki nie odkryje wszystkich lokacji w nagrobku nr 3. I tu pojawia się problem, ponieważ gdzieś w 3 nagrobku powinno byc przejscie do niewidzianej wioski ale nie mogę go znaleźć.

 

 

 

end of story :D

Edytowane przez Marczello
Odnośnik do komentarza

a dostep do niej nie jest z tego samego nagrobka co do auli i koszmaru?

Lokacje jakie mam dostępne:

 

3 Nagrobek:

- Podziemne więzienie (nie mogę się tam dostać, jest napisane "funkcja niedostępna). Co gorsza, nigdzie już nie widzę typów z workiem.

- Stara opuszczona kuźnia

 

4 Nagobek:

- Budynek auli

- Granica koszmaru

 

To tyle. Wioski Yahargul ani widu ani słychu... :/

 

Edit: oki, temat nieaktualny już. Znalazłem już :)

Edytowane przez Marczello
Odnośnik do komentarza

Jak pokonales pajaka to i nie byles w Unseen to jakim cudem trafiles do Auli?

 

Dał się złapać mniejszej Amygdali posiadając Kamień Migdałkowy? Oj słaba wiedza o grze Raikoh, oj słaba...

 

[EDIT]

 

Haha. Ficuś najpierw beczy, że się w tematach o grach nie udzielam, a teraz widzę, że lata za mną po tych tematach i minusy rozdaje :dynia:

Edytowane przez Lem
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Która strategia na bossów na ng+ jest wg was lepsza?

Broń dwuręczna + żywioł ognia/ pioruna i pakowanie w skill?

Czy stunowanie pistoletem + visceral attack i rozwijanie arcane? (ofkors jeśli akurat pistolet jest zdolny do ich stunowania)

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

No w praktyce różnie to idzie. Na ng+ Blood Starved Beast zmusiła mnie do rozważenia powtórnego użycia tej samej strategii co w przypadku huntera z kosą - czyli właśnie visceral attacks. Jeden z jej ataków; chwyt + gryzienie jest dla mnie praktycznie zabójczy, bo podczas próby odturlania zawsze zdąży zabrać resztkę hp uderzeniem łapy. Co za sucz. :doom:

 

 

IMO najlepsze w sieci:

 

plain_doll_by_uger-d8nqknq.jpg

 

bloodborne_by_menaslg-d87k22x.png

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...