Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Streamowalem te lagi wczoraj i dałem linka w grupie tam gdzie chłopaki siedzą. I tyle w temacie. Założyłem temat z organizacja fight clubu ze streamem i już zbroje ibsrane. Teraz wszystko można udowodnic na ps4 także i tak jeden sam się wczoraj zaorał w grupie. Stream fight club i chłopaki na bierki się przerzuca.

No i ten temat już był. Udowodniłem kompromitacje filmikami i ich msg ze mną na ps4.

Reddit się już dawno skończył.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiesz. To ja mam z was ubaw, ze macie tak malo dystansu do wszystkiego. Moze wychowani w stresie, nerwowi itd. Wiekszosc jest na tyle tepa, ze nie rozroznia zartow od powaznego pisania.

Wracajac do gry - nikt nie ma ze mna dodatniego bilansu, a jak raz wygral to gratulacje... tylko w czysty sposob. Server ssie wiekszosci graczy od 2 dni. Lagi straszne i powiem wam, ze ratio moje to jakies 50% w tych 2 dniach, loteria. Byla czy bedzie konserwacja, zrobia cos z tym i bedzie jak wczesniej to znowu niespodzianek nie bedzie.

 

Filmik z wczoraj, ale reszta byla na streamie.

Tu w filmiku mi sie udalo, ale loteria byla jesli chodzi o wygrane

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiesz. To ja mam z was ubaw, ze macie tak malo dystansu do wszystkiego. Moze wychowani w stresie, nerwowi itd. Wiekszosc jest na tyle tepa, ze nie rozroznia zartow od powaznego pisania.

Wracajac do gry - nikt nie ma ze mna dodatniego bilansu, a jak raz wygral to gratulacje... tylko w czysty sposob. Server ssie wiekszosci graczy od 2 dni. Lagi straszne i powiem wam, ze ratio moje to jakies 50% w tych 2 dniach, loteria. Byla czy bedzie konserwacja, zrobia cos z tym i bedzie jak wczesniej to znowu niespodzianek nie bedzie.

 

bo masz choyowe żarty. kiedy to zrozumiesz? robienie sobie altera w celu zachwalania samego siebie to też wyrafinowany trolling? xddddd

Odnośnik do komentarza

Chcesz powaznie?

-Mam tam konto ArmorSpider

-Reddit sciemnia i udaje pro, ale jak bedziesz chcial to wysle Ci wiadomosci z tymi wlasnie osobami z reddita na ps4

-Osrali sie, nikt nie chcial walczyc. Dlaczego? Bo walczylem z nimi i zawsze praktycznie dostawali po (pipi)e, mysleli ze nie znajde tematu, ale dostalem link od goscia z 4chana.

-Trzech natrafilo na mnie pechowo po tym jak widzialem wpisy. mam filmiki, kazdy dostal po (pipi)e, a potym jak dobzi koledzy, tlumaczonka i ze poco ta nerwowosc itd

-reddit to nooby ktorzy duzo wczesniej sie pokompromitowali jesli chodzi o spolecznosc pvp

-gosc ktory pierwszy napisalem w temacie nie gral w BB, troche tylko niby u kumpla

-dlatego bede ich meczyl, bo nie lubie w tej grze sciemniaczy ktorzy pisza by niby pokazac jacy to oni nie sa

-kilku z nich jechalem tez w Demonsach - miedzy innymi tego co nie gral w BB

 

Normalny jest 4chan ktory tez hejtuje mnie za pewne rzeczy, ale przyznali ze jestem nr1 w BB i z nimi mozna normalnie popisac. Zapraszaja na fight cluby (najwyzszy poziom w BB jesli chodzi o fight club) mozna pozartowac, nie ma spinki, a takich jak reddit zawsze bede gnoil gdy tylko na nich trafie.

A na 4chan? Mozna sie posmiac i nikt nie ma bolu dupy. Tu przyklad w opisie kowenantow.

 

''If you want to serve the queen and be a cuck then go Vileblood and say hi to Death stalker Rai.

If you want to cleanse the filth and be an outstanding member of the church be an executioner

If you don't really give a shit about church politics and just want a covenant go Hoonta of Hoontas.''

Odnośnik do komentarza

Troche szalenstwa dla zabawy, ale z kultura. Takie cos lubie. Jak ktos sciemnia z wygranymi lub peka mu dupsko i wyzywa to juz cebulactwo - i na takich spada miecz prawdy Rai'a.

 

Wyjasnienie - ostatnie zdanie napisane by troche rozbawic. Tak, pisze, bo sporo osob potrzebuje wiekszego dystansu. Inteligentni rozumieja, ameby wyzywaja.

Odnośnik do komentarza

Masz syna z Jeromem?

Nawet 2 :) I dążymy do tego. aby nasze dzieci nie wyrosły na zazdrośników, typowych polaczków. Nie hejtowały wszystkiego dookoła, nie udawały, że są wszystkowiedzące i najmądrzejsze. Mają się cieszyć każdą chwilą i do wszystkiego podchodzić bez stereotypów.  Jeżeli już osiągną zamierzone przez siebie cele, to mają na podstawie własnego doświadczenia pomagać innym (być może i swoim dzieciom) osiągnąć cel. Do siebie mają podchodzić z dystansem. Tak w dużym skrócie.

 

Nie ma sensu z wami dyskutować, takich ja wy poznałem już przez całe swoje 40letnie życie (tak mam 40 lat i 2 synów z czego jeden już ze mną nie mieszka) wielu. Począwszy od szkoły, na pracy i sąsiadach skończywszy. Zawsze się znajdą krytycy i tacy którzy wiedzą lepiej. Zazdroszczą bo sami nie mogą tego mieć. Zawsze tak będzie. A ja wam powiem, że podtarłbym sobie dupę wami w realu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...