Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

fajnie, ale pierwsze ukończenie zalecam offline bez brania pomocy innych graczy. także framerate będzie wtedy znacznie bardziej przyzwoity. to twoje pierwsze "souls game"?

Rady zeby grac offline sa mega glupie. Niech gra online i nikogo nie przywoluje. Sa mapy gdzie moze zostac najechany, a to dodatkowe emocje.
Tzn sie bede tak gral czyli online dlatego zakupilem tego PS+ ale bez pomocy az do skonczenia lochow.

BTW Jerome jak zobacze kolumne to zagladne czy nie jestes czasem za nia no wiesz chwycilem traume po tych wszystkich tutaj wpisach XD

 

 

ja przez żeroma już odruchowo odpinam kabel od internetu jak tylko dochodzę do drugiego poziomu w mergo

Odnośnik do komentarza

Kali graj Online ale nie przyzywaj pomocnikow to tyle. Gra jakas mega trudna nie jest ale jak nie grales w tego typu gre od dluzszego czasu to troche ci zajmie obycie sie w tym systemie.

No dokladnie tak zrobie dlatego kupilem tego plusa.

W sumie Kali jako nick to sobie w Japonii odpuscilem bo Kali po japonsku znaczy koniec penisa XD

Reasumujac jak tu przylecisz to mnie tutaj tak raczej nie nazywaj bo bedzie przypal XD

 

 

 

fajnie, ale pierwsze ukończenie zalecam offline bez brania pomocy innych graczy. także framerate będzie wtedy znacznie bardziej przyzwoity. to twoje pierwsze "souls game"?

Rady zeby grac offline sa mega glupie. Niech gra online i nikogo nie przywoluje. Sa mapy gdzie moze zostac najechany, a to dodatkowe emocje.
Tzn sie bede tak gral czyli online dlatego zakupilem tego PS+ ale bez pomocy az do skonczenia lochow.

BTW Jerome jak zobacze kolumne to zagladne czy nie jestes czasem za nia no wiesz chwycilem traume po tych wszystkich tutaj wpisach XD

ja przez żeroma już odruchowo odpinam kabel od internetu jak tylko dochodzę do drugiego poziomu w mergo
XDDDDDDDDDDDDDD

To czyli w sumie powinienem sie cieszyc z zapewnienia nietykalnosci od Jeroma

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Nie przejmuj się Jerome ma 120lvl więc marne szanse ze go kiedykolwiek zobaczysz możesz mieć na niego (pipi) jak my wszyscy.

 

Poza Masorzem oczywiście bo to koledzy od gierki.

Sam wiesz ze ja szybko przez gierki lece a przez to ze sie napalilem to pewnie zaraz na ng+ bede.

Dzis po robocie to ja pewnie spac nie bede

Odnośnik do komentarza

Jesli ktos potrzebuje pomocy to w serii Souls jak i BB nigdy nie odmawiam :)

A tak w ogole to planuje leciec do Jpn na urlop - mozna by bylo u Ciebie wynajac pokoj na ten czas? :Coolface:

Jerome sry ale ja sie z chlopakami nie umawiam XD

Tak na powaznie to mam zone wiec z pokoju nici Willy jest jak rodzinna dla mnie wiec tutaj inna sprawa on nawet placic za pokoj nie bedzie.

Ale spoko jak przylecisz to daj znac oprowadze Cie co i jak.

Wogole Willy mi na pv napisal by Ci wynajac pokoj przelejesz sianko i pozniej jak juz przylecisz by dac Ci adres Konami XDDDDDD

Edytowane przez Zetta
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No proszę nie (pipi)cie że BB nie jest trudny. Nowe gry przyzwyczaiły do tego że przechodzą się same więc kogoś nie obeznanego z RPG i Soulsami (np. mnie) może powqrwiać i to solidnie. Oczywiście jak ktoś przemielił soulsy w kazdą stronę to jest hmm inaczej? Na pewno jest to gra trudna i taka ma być.

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

No proszę nie (pipi)cie że BB nie jest trudny. Nowe gry przyzwyczaiły do tego że przechodzą się same więc kogoś nie obeznanego z RPG i Soulsami (np. mnie) może powqrwiać i to solidnie. Oczywiście jak ktoś przemielił soulsy w kazdą stronę to jest hmm inaczej? Na pewno jest to gra trudna i taka ma być.

 

w "nowych grach" casual odpala tryb normal, a gracz właściwy (graczus pospolitus) od razu bierze harda (czyli normal), albo czeka na odblokowanie jakiegoś insejn (czyli hard/czasem normal). robi jakieś czelendże, wbija pucharki i tak dalej. lub też gustuje w bitkach i slaszerkach. same erpegi troche mało, bo tam za dużo zależy od farmienia itemków i wbijania poziomów. nie jest też tak, że wszystkie "nowe gry" przechodzi się na autopilocie

 

 

Jedyna szansa na przezycie w BB po spotkaniu DeathStalkerRai'a jest... ''Make Contact'' - i stanie tak caly czas. Wtedy Arch Demon Rai zagladnie w glab Twojej duszy i przy odrobinie szczescia... odejdzie.

 

jesteś tak tandetny i campowy, jak walka dobra ze złem w serialu power rangers. ludzie mają już tu ponad te 20 lat na karku, daj żyć  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Abym Madaras się pojawił w Zakazanym Lesie, to co muszę zrobić, bo w sieci już znalazłem kilka wersji. Zagadałem z Valtrem, dołączyłem do jego Ligii, gdzieś czytałem, że trzeba go zabić, aby pojawił się Madaras, gdzie indziej piszą zupełnie coś innego, że pojawi się samoczynnie po dołączeniu do Ligii.

Odnośnik do komentarza

Abym Madaras się pojawił w Zakazanym Lesie, to co muszę zrobić, bo w sieci już znalazłem kilka wersji. Zagadałem z Valtrem, dołączyłem do jego Ligii, gdzieś czytałem, że trzeba go zabić, aby pojawił się Madaras, gdzie indziej piszą zupełnie coś innego, że pojawi się samoczynnie po dołączeniu do Ligii.

 

musisz zabić pięciu łowców, którzy dropia vermina, zgnieść je, potem zagadać z Valtrem, a potem tak jak pisze Jerome

 

aha verminy mają łowcy w Hunter's Nightmare, ale w ng znalazłem trzech, więc dopiero w ng+ uzbierałem potrzebną ilość, ale ja gram offline

Odnośnik do komentarza

ojezu NIE

 

gadamy z valtrem - przyjmuje nas do ligi. teleportujemy się i gnieciemy vermina, a jak go nie mamy, to ubieramy covenant runa i bijemy bossa w coopie. wracamy do valtra, ulala zgniotłeś vermina fajnie fajnie. teleportujemy się i wracamy znowu do valtra - madaras czeka przy lampie (da gwizdek po ubiciu)) 

 

w skrócie - trzeba pogadać z valtrem po zadeptaniu pierwszego vermina, teleportować się i wrócić do lasu - madaras przy lampie

 

po zadeptaniu pięciu verminów valtr oddaje swoje wiadre na głowe (co w połączeniu z resztą armorka znalezionego w old hunters tworzy seta). od tej pory valtr po przyzwaniu do coopa lata już bez wiadra (bo nam oddał), a także zmienia się trochę animacja gestu ligi, bo przejmujemy jego obowiązki <UWAGA SPOILER!!!>

 

 

 

aha verminy mają łowcy w Hunter's Nightmare, ale w ng znalazłem trzech, więc dopiero w ng+ uzbierałem potrzebną ilość, ale ja gram offline

 

nieograniczone verminy - za każdy coop będąc w lidze (covenant rune)

 

3 verminy od old hunterów z oczkami świecącymi się na czerwono w hunters nightmare (czyli po 3 na każde playthrou) 

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...