Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Ta taktyka ze skokami jest dobra ale pierwsze dwie fazy. W 3 jakieś 30% skoków kończy sie moim zgonem. Z tego co czytałem to jeden z patchy zmienił jej skakanie żeby już nie można jej było tak łatwo ubić. Obecnie pierwsze dwie fazy robię bez draśnięcia bez tej taktyki. Niestety potem już jest ciężko. W każdym razie dzięki!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

w ostatniej fazie lokowałem się na jej tułowiu i wbiegałem w martwą strefę przy nogach, potem za plecy i ciąłem, po dwóch trzech szlagach amygdala robiła skok, a ja rolla do tyłu, lądowała głową kolo mojej postaci, co dawało mi darmowy cios, następnie powtarzałem operację aż zginęła, kluczem tutaj może być timing i kierunek rolla

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta taktyka ze skokami jest dobra ale pierwsze dwie fazy. W 3 jakieś 30% skoków kończy sie moim zgonem. Z tego co czytałem to jeden z patchy zmienił jej skakanie żeby już nie można jej było tak łatwo ubić. Obecnie pierwsze dwie fazy robię bez draśnięcia bez tej taktyki. Niestety potem już jest ciężko. W każdym razie dzięki!

W ten sposób zabiłem ją po ostatnim patchu :dunno:  Za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza

Pamietacie jak tutaj komarzysko wrzucil filmik, ze ktos tam mnie pokonal w swieta gdy serwer lagowal? Wczoraj (bo od tamtej pory server smiga znowu swietnie) mialem okazje sie zrewanzowac. Bez lagow, bez niespodzianki. :Coolface:

Polowe czasu spedzam teraz w Fishing Hamlet gdzie mam okazje caly czas walczyc 2v1 lub 3v1 i po buildzie dla Rakuyo - idealna bron pod moj styl - ratio teraz to juz okolo 95% - takze zdobylem juz Fishing Hamlet i tam tez panuje niepodzielnie.

Fear the Cursed Clan!

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ta taktyka ze skokami jest dobra ale pierwsze dwie fazy. W 3 jakieś 30% skoków kończy sie moim zgonem. Z tego co czytałem to jeden z patchy zmienił jej skakanie żeby już nie można jej było tak łatwo ubić. Obecnie pierwsze dwie fazy robię bez draśnięcia bez tej taktyki. Niestety potem już jest ciężko. W każdym razie dzięki!

W ten sposób zabiłem ją po ostatnim patchu :dunno:  Za pierwszym razem.

 

U mnie zawsze spadała na mnie a robiłem tak samo, dlatego sam zabiłem ją starym dobrym... unik i (pipi) w głowę od przodu, lekko robi się ciężko w drugiej fazie jak sobie wyrywa ręce, ale co zrobić....

Odnośnik do komentarza

Malo znany zawodnik nawet w naszym polskim community, ale pamietam - bo pamietam wszystkich ktorzy chociaz raz mnie pokonaja, a ze mozna to na max palcach 2 rak policzyc takze nie trudno zapamietac :Coolface:

Server dziala, a ja jestem w za(pipi)istej formie. Znajdziecie mnie w Hamlet i Mergo jesli ktos chce zawalczyc :) Subskrybujcie mnie, ogladajcie, ale dopingowac mnie nie musiscie! Praise the Dark! Praise the Cursed Clan!

 

:Coolface:

Odnośnik do komentarza

7d2732186da4296c1d228539002777d5.jpg

 

Dobra BB GOTY zakupiony wraz z headsetem i karta za ¥3000 by zakupic najwiekszego raka w historii branzy czyli abonament na granie online XD

Stalym sie po raz pierwszy tym samym niedumnym subskrynentem PS+ dla BB i SFV.

Przesylka doszedla przed samym wyjsciem do roboty wiec nawet nieodpalilem bede sie teraz kisil w robocie 9h :/

Po tych wszystkich opiniach na temat BB podjarka siega zenitu XD

@ Ukyo i Bansai jestem gotow!!

Edytowane przez Zetta
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

fajnie, ale pierwsze ukończenie zalecam offline bez brania pomocy innych graczy. także framerate będzie wtedy znacznie bardziej przyzwoity. to twoje pierwsze "souls games"?

Za pierwszym przejsciem wraz z tymi jakimis lochami oczywiscie pelen offline nie chce by mi ktos gre skonczyl XD

Tak to moj pierwszy Souls jakos mi wczesniej umknely ale jestem uparty wiec sie przedre a i zobowiazalem sie platyne wbic XD

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Tak się nie nastawiaj też bo gra raczej nie jest trudna, nie kumam tego robienie z BB jakiegoś mesjasza poziomu trudnosci żadnego grindu godzinnego nie będzie wystarczy czasem użyć głowy i grać na spokojnie. Jak będziesz grindował to się przelevelujesz i będzie kapa. 

Odnośnik do komentarza

Tak się nie nastawiaj też bo gra raczej nie jest trudna, nie kumam tego robienie z BB jakiegoś mesjasza poziomu trudnosci żadnego grindu godzinnego nie będzie wystarczy czasem użyć głowy i grać na spokojnie. Jak będziesz grindował to się przelevelujesz i będzie kapa.

No dokladnie Bluber ale tyle sie nasluchalem o poziomie trudnosci BB ze sie przygotowalem psychologicznie jak cos na grinda XD

Wkrotce sie przekonam XD

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

prędzej czy później i tak dochodzi się do momentu w którym okazuje się że grind nie robi za nas całej roboty. grałem ostatnio z etamem5 na ng+ przeciw m.in. romowi i kilka zgonów pomimo leveli 130-170 nadal szło wyłapać, bo zapomniało się nam że liczy się przede wszystkim manual.

 

przyczyna całego zła na świecie tkwi właśnie w wesołym mieszaniu terminów "trudny" i "wymagający", a później przychodzi taki Dejw i wspomina Ninja Gaiden Black.

Odnośnik do komentarza

 

fajnie, ale pierwsze ukończenie zalecam offline bez brania pomocy innych graczy. także framerate będzie wtedy znacznie bardziej przyzwoity. to twoje pierwsze "souls game"?

Rady zeby grac offline sa mega glupie. Niech gra online i nikogo nie przywoluje. Sa mapy gdzie moze zostac najechany, a to dodatkowe emocje.
Tzn sie bede tak gral czyli online dlatego zakupilem tego PS+ ale bez pomocy az do skonczenia lochow.

BTW Jerome jak zobacze kolumne to zagladne czy nie jestes czasem za nia no wiesz chwycilem traume po tych wszystkich tutaj wpisach XD

Edytowane przez Zetta
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...