Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

tumblr_nupkf1ALMN1rn9ge0o5_400.gif

 

The Old Hunters wystarczająco długo czekało na dysku aż nadejdzie jego czas, a gdy ten nadszedł, było mi niezwykle miło powrócić do Bloodborne jednej z najwybitniejszych pozycji na PS4.

 

Gra się wprost fantastycznie, choć po ponad setce godzin spędzonych na platynowaniu DkS III należało się przestawić systemowo.

Jedyne co może przeszkadzać to farma fiolek, bądź waluty na nie (pod tym względem Darki są lepiej rozwiązane). Kamera też potrafi uprzykrzyć życie podczas walk z bossami. Reszta to zasadniczo same ochy i achy.

 

Animacja jest kapitalna. To jedno z najlepiej prezentujących się trzydziestu klatek jakie istnieje. Wcześniej tak niesamowite wrażenie na PS4 robił chyba tylko Mordor. Dodajmy do tego niesamowity klimat, kunszt wykonania, nieprawdopodobne udźwiękowienie i już mamy A/V, które określa jedno słowo - klasa.

 

Dodatek jest przewspaniały. Ogromnie cieszy fakt, że już pierwszy szef, niejaki Ludwig, jest bardziej wymagającą paskudą niż ktokolwiek z podstawowej wersji gry (no, nie licząc dwóch bossów z kielichów). Natomiast ostatni (Kos) jest jeszcze cięższy. Paskudne maszkary, rewelacyjnie przedstawione. Na długo zostaną w pamięci ich oponentów.

 

Lejdi Maria też niczego sobie, choć zdecydowanie za łatwa (wprawny gracz w okolicach 4 prób ja ubije).

 

Projekt pod względem aren można było nieco bardziej rozbudować. Z drugiej strony opcja walki boss po bossie, to nader sympatyczna odskocznia od codzienności w Śnie Tropiciela.

 

Wszyscy (w tym dodatkowy) padli. Teraz pozostaje zebrać rynsztunek.

 

Podsumowując - rewelacja.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to jest z rapid poison? Podpiąłem na początku NG+1 pod Chikage 3 kamienie, które dają największy boost do tej statystyki, zbliżam się do lasu i chyba ani razu nie zdarzyło mi się kogoś zatruć korzystając z tej broni. Jakiś bug, czy potrzebne jest naprawdę sporo machania + wysokie statystyki rapid poison?

Edytowane przez first99
Odnośnik do komentarza

Bez napinki tylko...to bedzie moje pierwsza gra tego typu a slyszalem zejest dosyc trudna ;-) macie jakies podstawowe porady zebym sie nie pogubil i nie polamal zbyt duzej ilosci padow?? :-P

 

P.s MOZLIWE SPOILERY

Na samym poczatku jest stworek natomiast gdy mnie zabil przenioslem sie do jakiegos snu, dostalem bron po czym wrocilem do miasta bo wszystkie drzwi pozamykane w tym kosciele.

Ze stworkiem mam sie napyerdalac golymi rekoma bo broni za cholere nie mam ktorych dostalem ?? :-P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem The Old Hunters w promocji i... nie mogę pobrać. Gra zainstalowana, patch 1.09 pobrany (waży ponad 9 GB), ale dodatku za nic nie mogę zassać. Z poziomu PS Store jest tylko info, że zakupiłem i nie ma opcji "pobierz". W bibliotece przy zakładce widnieją dwa dodatki, tyle że darmowe - motyw i coś do ShareFactory. Na stronie PS z poziomu PC mam w zakupach The Old Hunters dwa razy pod rząd i nie jest napisane,  ile waży. Ten kod zawiera się już w tym patchu 1.09, czy jak?

 

EDIT. Nvm, fodatek zawiera się w patchu.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Bloodborne 100% ukończone. Podstawka + kielichy + dodatek = łącznie blisko 80 godzin.
Dla mnie gra 10/10.
Walki z trzema bossami z dodatku w spoilerze, może się komuś przyda :)

The First Vicar



Lady of the Astral Clocktower



Orphan of Kos

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...