Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Nie to ze gra jest slaba bo na pewno tak nie jest...moze to przez system walki bo tak na ta chwile to on dosyć biednie wyglada...w takim Nioh kto gral to wie jakie tam kombosy mozna bylo trzaskac ;-)

Nie chce smecic bo pewnie dla wielu to bezssensu no bo jak sie nie podoba to po chooy grasz?? :-P

Z tego co piszecie to jak gierka nie podeszla mi od razu to juz tego nie zrobi notomiast charakter mi na to nie pozwala...chociaz spróbuję skonczyc ta pierwsza lokacje, moze na blantmana pojdzie lepiej a noz sie przekonam ;-)

I teraz jakby mi ktos mpgl napisac ile boosow jest w miescie i czy pierwsze spotkanie z bossem odbywa sie bez...natomiast nastepne juz przechodzi sie przez mgle??

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba jestem nielicznym ktory jakos nie moze zlapac bakcyla na ta gierke

Przyznaje ze pierwsze dwie godzinki to byl dramat (pierwsza moja tego tupu gra) ale jak sie ogarnie co i jak to typki ktore mnie laly na poczatku dostaja ostry wpyerdol ;-)

Wczoraj doszedlem do pierwszego bosa i padl za 3 razem przy czym nie czulem zadnej satysfakcji a chyba powinnienem...polatalem jeszcse troche po miescie...doszedlem do chyba drugiego bossa...oczywiscie mnie zaciupal no ale to calkiem inny boss niz ten pierwszy ;-) jest sens dalej walczyc ze soba i grac bo pozniej bedzie lepiej?? Chcialbym dac gierce szanse no bo wypadaloby by to ograc ale w fabule tu sie nic nie dzieje tylko krew krwia pogania no i ten system walki taki jakis mehh imo ;-) prosze tylko nie hajtowac :-D

 

materiał co prawda nie o BB ale o "serii" ogółem. n.t. samej fabuły polecam skoczyć do 4:16, a jeszcze bardziej obczaić całiość, w tym n.t. game designu

 

Odnośnik do komentarza

Wcxoraj czytałem troche postów w tym temacie. Jestem na ok 160 str i dowiedziałem sie o kluczu który otwiera przejście do Górnego rewiru katedralnego i wlasnie stanąłem na córze. W sumie przy tym przejściu podejdę chyba do wszystkich bossów nawet jesli bedzie trzeba conieco sprawdzić

 

Ps. Moge jeszcze jakos dostać sie do Amigdale cxy jak jej tam jak jestem

Juz po walce z odrodzinym? Bo widziałem cos ze trzeba przejść przez aule a tam wcześniej nie byłem, dopiero po walce z Romem...

 

Dobra wyczytałem ze bylo trzeba zdobyć kamień migdałowy... jak w tej grze nic nie jest wytłumaczone ;o gra zaskakuje mnie na każdym kroku

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Jakieś rady na bossa z cainhurst? Gram rozpruwaczem, lvl 75 mniej wiecej i wpakowany kamień z ogniem. Wcześniej latałem z piorunem ale myśle ze koleś jest bardziej wrażliwy na ogień. Co prawda narazie z 3 razy z nim walczyłem ale daje mi popalić. Swoją droga to jest kurewa top 10 mojego życia. Jaka ta gra jest dobra. Level design miażdży jajca a klimat sprawia ze czasem mam dreszcze :o

Odnośnik do komentarza

Padł lamus za poerwszym razem po wyjściu ma papieroska i przewietrzeniu sie;p ogolnie zmieniłem klejnot na zwykle obrażenia, nałożyłem ognisty papier i leciałem z stunowaniem go. Nie wiem czemu uważasz ze ma obronę na ogień wydaje mi sie ze duzo wiecej życia mu schodziło. I wg nie wiem czemu ale jak oglądałem filmiki u innych to prawie pod koniec używał tych latających mięczaków a u mnie praktycznie zawsze gdzieś od połowy jego życia. Byc moze dlatego ze daleko juz zaszedłem w fabule i specjalnie go przykoksili

Odnośnik do komentarza

A warto inwestować w armor z cainhurst? Widze ze kosztuje majątek ale fajnie wyglada

 

 

Dobra gra skończona :D ależ to była przygoda ;O a co ciekawe ostatni bosik padł za pierwszym razem ;d co prawda nie ten z true endingu, który zapewne jest trudniejszy, choc tylko sie domyslam kto to może być. No nic co tu dużo gadac, tj. w trakcie gry tak i po jej ukoczeniu jest to dla mnie top 10 wszechczasów. Nigdy nie grałem w nic podobnego. Piękna a zarazem przerażająca przygoda ;)

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem wszystkie zakończenia wlasnie. Tak tak hejtujcie mnie, ale nie chciałem tego doznawać na yt a czy bede przechodził grę ponownie to czas pokaże a ciekawość wzięła górę ;) platyne i tak narazie odpuszczam bo jakos te lochy mi nie podeszły, po wątku fabularnym sa dla mnie poprpstu słabe. Tez świetne uczucie jak przy true ending mam ostatni etap i 4 fiolki krwi w ekwi ale obeszło sie bez powtarzania czegokolwiek ;d albo bossowie sa coraz słabsi albo skill jednak skoczył ;) i mimo wszystko zwykle zakończenie bardziej mi sie podobało. Swoją droga jak gra sie zaczyna ponownie to kiedy bedzie można levelowac? Majac 250k tetnien strach biegać po ulicach a lalka leży i można tylko zbadać. Kurde chyba juz podświadomie szykuje sie na drugie przejście jednak^^

Odnośnik do komentarza

Laleczka zacznie cię wzmacniac po tym jak z lokacji wròcisz do Snu Tropiciela. Polecam dać się zabić pojedynczemu przeciwnikowi i zaraz potem odzyskać wszystkie tętnienia krwi. Wiem bo dziś po przejściu gry to sprawdziłem. Grę miałem ukończoną na 80 levelu.

 

Te lochy Kielicha za każdym razem zaczynaja się takim samym układem pomieszczeń?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...