Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

Na tyle wielka, że odpalając FIFĘ na starym silniku, nie da się w nią grać. Brakuje MNÓSTWA rzeczy. Od nowych animacji, poprzez znacznie lepsze strzały, większą dynamikę, ładniejszą grafikę, kończąc np. na znacznie lepszych główkach, czy grze bramkarzy. FIFA na next-geny jest znacznie zmieniona względem starszego odpowiednika.

Odnośnik do komentarza

Jakiś redaktorek z Onetu już grał i podobno rewolucji nie będzie, głównie kosmetyka: dopicowane trybuny/kibice, ślady zostawiane przez zawodników i kałuże na boisku, zawodnicy popełniający błędy mają się stresować, nowy system rzutów rożnych i wolnych oraz inne pomniejsze pierdoły. Pewnie i kupię, bo ominęła mnie 14 na PS4, ale nie jaram się jakoś niesamowicie.

 

 

Trzeba - tradycyjnie - liczyć na to, że tym razem KONAMI naprawdę się przyłoży, a że edycja 2015 przypada na 20-lecie studia tworzącego PES-a i tym razem robią go z europejczykami...

 

 

Zobaczymy, kolejnego roku z dwiema nudnymi kopankami bym nie wytrzymał.

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

Na filmikach cały czas wygląda to jak dopieszczona FIFA 12. Tak się ludzie podniecali, że EA cały czas wprowadza zmiany, KONAMI stoi w miejscu, a teraz wszystko wraca do normy i przez kolejne kilka lat będą nam wciskać patche za pełną cenę. Rutterowi skończyły się pomysły i umiejętności, czy EA uznało, że FIFA sprzedaje się na tyle dobrze, że lepiej przeznaczyć ludzi do produkcji innych tasiemców?

Odnośnik do komentarza

No akurat od FIFA 12 do 14 zmian w rozgrywce trochę zaszlo, jak widac, obecna część tych zmian wiele mieć nie będzie. Tak to jest, gdy nie ma konkuremcji. Jeszcze chciałbym zobaczyć gameplay w deszczu, tyle się o nim nagadali, kaluzach, zachowaniu zawodnikow i obym nie dostał znowu bialych kreseczek 2D.

CrossGen+Pc, koniec z liczeniem na zmiany w najbliższym czasie :-(

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak to jest, gdy nie ma konkuremcji.

Dlatego mam nadzieję, że tegoroczny PES okaże się naprawdę udaną grą i coś ruszy, bo to jedyna szansa na dwie sensowne piłki w 2016. Jedna - nawet jeśli jest dobra - gra zaczyna nużyć po jakimś czasie, a obie 14-stki (FIFA i PES) wynudziły mnie jakoś po 4-5 miesiącach.

Odnośnik do komentarza

Nie liczyłbym zbytnio na na firme, ktora od 8 lat powtarza co roku, ze zrobili wszystko "from the skratch", a pozniej jak sie to juz okaze stekiem bzdur na konfie ze placza niestety "nie ma zasobow, ani pieniedzy i ogolnie sorry ". Ostatnie lata pokazuja, ze pewnie dostaniemy PESa 2014 w 1080p, moze w koncu plynnej animacji i trybem online z 3sec opoznieniami.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ciezko by było wejsc trzeciej pilce na rynek teraz. Sprawa licencji plus tamte silne marki.

Akurat 2K w pierwszym roku miałoby szansę zgarnąć więcej nabywców swojej gry niż KONAMI. Naprawdę fan piłki mógłby nie sprawdzić nowej marki? Zwłaszcza, gdyby zbierała pozytywne recenzje? Jakich zmian w FIFA/PES by nie wprowadzono, zawsze będą to te same serie i to się po prostu czuje, mają swój określony feeling. Zwłaszcza dla kogoś, kto gra w nie rok w rok od dekady. Niektórzy (w tym ja) czują już zmęczenie materiału.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czego co poniektórzy chcą od grafiki.. Przecież wygląda to kapitalnie, a do premiery jeszcze sporo czasu :) Grunt żeby wy(pipi)ali handicap i mają moje pieniądze. Konami jest za bardzo w tyle, zresztą tam i tak jest 20% licencji z Fify i nie ma FUT'a, wiec baj baj PES. PES był Królem na PS2. Potem już było coraz gorzej niestety 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...