Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

Zostały podane już ceny za grę która w MediaMarkt wynosi 229 zł. Myślę że to przyzwoita cena jak na PS4. W tamtym roku kupiłem Fifę 14 na ps4 i cudna cena mi sie trafiła 2 dni przed premierą która wynosiła 169 zł z metalboxem.

czyli za 209 zł się wychaczy. 

 

 

Lepiej zamiast pokazywać cieszynki powiedzieli by czy w online dalej będzie wyskakiwało, że są składy zepsute, albo czy dalej powyżej 3 ligi będzie się traciło gole tylko po rożnych z główki

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

w to trzeba bedzie zagrac zeby zobaczyc czy cos poprawili, ten filmik z tym najazdem na nogi jak piłeczkę prowadzi już były i wyglądały identyko. jaranko strzałką która pokazuje jak piłka zmienia rotację po każdym kontakcie z butem - przecież też to już jest od paru części, próbują często reklamować serię zmianami które wprowadzili 2-3 części temu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

twarzami już od jakiegoś czasu niszczy FIFA, są praktycznie idealne, ale co się dziwić skoro mają taki sprzęt i możliwość zaproszenia zawodników. Konami zazwyczaj robi fejsy na podstawie zdjęć.

 

Z tymi stadionami fajna sprawa, szkoda tylko że znowu pewnie za bramką będzie kilka metrów wolnej przestrzeni. Od dawna marzy mi się żeby w FIFIE grając np. na takim Old Trafford czy Anfield trybuny były tuż za bramką.

Odnośnik do komentarza

Ja też biorę 15 ale chętnie bym zrobił zrzutę ze znajomym bo niektórzy twierdzą że się da.

Kup sobie slota, na allegro.

Co roku FIFA wychodzi nowa, więc 99% graczy i tak do poprzedniej części nie wraca,wiec jak po roku usuniesz z dysku to płakać nie będziesz.

Ale FIFA i tak szybko tanieje..

Odnośnik do komentarza

twarzami już od jakiegoś czasu niszczy FIFA, są praktycznie idealne, ale co się dziwić skoro mają taki sprzęt i możliwość zaproszenia zawodników. Konami zazwyczaj robi fejsy na podstawie zdjęć.

 

No nie wiem, jak dla mnie wyglądają jak plastusiowe ludziki.

 

lewandowski.jpg

 

 

Cr7 w PES2014

 

4i6wVcJ.png

 

 a takie w fife14

 

0010126587.jpg

 

rooney w pesie

 

BT4okrrIIAAGbEh.jpg

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...