Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

 

Mysle, ze jezeli chodzi o twarze, to mozemy zakonczyc dyskusje.

 

No tak, nie ma to jak porównywać twarze z FIFY15 z PES14. :sorcerer:

 

A kto porownuje ? Po prostu sa swietnie wykonane, o PESie nie ma sensu w tym temacie wspominac, zreszta nawet w odpowiednim kaciku juz nikt w ta gre nie wierzy.  :teehee:

Odnośnik do komentarza

 

 

Mysle, ze jezeli chodzi o twarze, to mozemy zakonczyc dyskusje.

No tak, nie ma to jak porównywać twarze z FIFY15 z PES14. :sorcerer:

 

A kto porownuje ? Po prostu sa swietnie wykonane, o PESie nie ma sensu w tym temacie wspominac, zreszta nawet w odpowiednim kaciku juz nikt w ta gre nie wierzy.  :teehee:

 

Ja będę wierzył zawsze w pesy bo jednak łyżwy na trawie to nie moja bajka.

Odnośnik do komentarza

Przez jakis noname'owy portal (chyba z Francji), ktory jako jeden z nielicznych byl na zamknietych pokazach  :teehee:.  Ogolnie PES na targach byl tak za(pipi)isty, ze nie wystawili nawet standow, a pokazy byly dla wybranych dzienikarzy. Z tegoroczna edycje juz nawet WEBlog nie wierzy piszac, ze to PES2014 w HD z tymi samymi bledami co zawsze. EA jak widac nawet z drobnymi zmianami i smaczkami chyba nie ma co sie martwic, ze straca prym lidera symulacji pilki noznej na rynku.

Edytowane przez easye
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

EA jak widac nawet z drobnymi zmianami i smaczkami chyba nie ma co sie martwic, ze straca prym lidera symulacji pilki noznej na rynku.

Teraz tylko czekaj aż wpadnie jakiś wierny fan PESa i wyjaśni Ci szybciutko co Ty wiesz na temat symulacji :D Inna sprawa, że takie osoby z tego forum można pewnie zliczyć na palcach jednej ręki, ale zawsze jakaś szansa jest.

 

Symulacja czy nie, ja na chwilę obecną biorę fifę taką jaka jest i nie narzekam. Dzięki temu, że online to jest parodia, częściej gram z kumplami w "trybie kanapowym" (z raz na tydzien) i wtedy gra potrafi naprawdę dać dużo frajdy. Jak ktoś nie gra na co dzień, to kolejne fify wyglądają dla niego bardzo podobnie i nie czuje dużej różnicy. Mnie akurat cieszą wszystkie smaczki i zmiany w gameplayu, które pojawiają się co roku - z ostatnich 5 edycji tylko Fifa 12 mi nie podeszła za bardzo (tak, jestem jednym z tych "kłamców!!" którzy kiedyś grali tylko w ISSa i PESa, a nagle od wersji 09 zaczęli grać w fifę i teraz oszukują ludzi na forum, bo to niemożliwe, że wierny fan PESa przestał akceptować idiotyzmy Konami i zaczął grać w piłkę od EA). Zobaczymy czy Fifa 15 na PS3 będzie się dużo różnić od 14, bo nie będzie pewnie sensu porównywać wersji Fify 15 na PS3 i PS4.

 

Trzeba będzie pomału zacząć myśleć o zakupie PS4 :)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Ja biorę w MM już są preordery za 229 zł ale nie wiem czy będzie metalbox

 

U mnie w Media Markt jeszcze nie widziałem żadnego preordera FIFY. Cena jak najbardziej na plus, dużo lepsza niż w Empiku która wynosi 259 zł. To już mała przesada za grę która wychodzi co rok ;/. Ze strony EA zniknęła informacja odnośnie wersji beta gry, gdzie dodano informacje o wersji demo gry która powinna ukazać się wkrótce. Może po Gamescom zobaczymy demo FIFY i PES gdzie będzie można je porównać. Ale wątpię żeby PES zdziałał coś pierwszą grą na NG.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajna informacja z twojej strony. Jestem ciekaw czy na oko coś się zmieniło ;) Znając pokazy Fify większość odpowie że znów to samo z aktualnymi składami. ;) A tak po za tym tak dla upewnienia spytam się o możliwość przeniesienia składu z Fify 14 na 15?? Jak to się dokładnie odbywa, czy da się przenieść czy się nie da??

Edytowane przez Frredy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...