Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

to bedzie moja pierwsza kopanina w ktora zamierzam pograc troche jako ze demko mnie strasznie wkrecilo. jakies rady dla nooba? przerazaja mnie te cale triki, komp od zawodowca w gore jedzie mnie jak dziecko.. wszelkie rady mile widziane zarowno do gry online i offline.

i tak ogrywajac demko jest ciut lepiej z AI kompa niz w poprzednich czesciach - do gry w single player od zawsze preferowalem pesa - tam od zawsze gra z konsola byla lepiej zrobiona, fifa na najwyzszych poziomach od zawsze to byla joga banita konsoli zawodnikami z overall 60

Odnośnik do komentarza

Empik.com juz wysyła

Maja za 220 wersje na PS4 z odbiorem jutro w salonie. Kusi mnie to niezmiernie, patrzac ze po poludniu wychodze do pracy do wieczora, jutro na rano, wiec moglbym sobie potem odebrac i spokojnie juz jutro zagrac. Chodzi mi po glowie tylko jeszcze Saturn/MM, ze wrzuca za 199 i przeplace 2 dychy :P

Odnośnik do komentarza

to bedzie moja pierwsza kopanina w ktora zamierzam pograc troche jako ze demko mnie strasznie wkrecilo. jakies rady dla nooba? przerazaja mnie te cale triki, komp od zawodowca w gore jedzie mnie jak dziecko.. wszelkie rady mile widziane zarowno do gry online i offline.

 

- przejrzyj dokładnie controlsy, przetestuj każde zagranie, odpal sobię trening albo arenę albo skill games, to cię trochę doedukuje :)

 

- zmień sobie od początku switching controls assistance z auto na air balls, auto będzie ci sprawiać problemy na dłuższą metę bo w obronie będzie ci przeskakiwać zmiana zawodnika na niekoniecznie tego którego chcesz, z ustawieniem air balls zmieniasz samemu L1 albo prawą gałką a automat przełącza tylko przy wrzutkach co jest najwygodniejsze

 

- kamera preferowana z jak największym widokiem placu np tele

 

- przede wszystkim naucz się grać w obronie, używaj dużo jockey z L2 idealne do blokowania pola gry wrzutek używam tego nonstop, odbierać możesz samym dobrym ustawieniem się (czekasz aż ktoś wpadnie na ciebie), bardzo dobrze działają odbiory z O jeśli dobrze trafisz, możesz też gonić kogoś i trzymać O to go trochę potargasz za koszulkę, ewentualnie mashować O  żeby go spowolnić - z odbiorami kółkiem uważaj w polu karnym bo jak nie trafisz z interwencją to dają czesto faul ; wślizgi z kwadratem działają bardzo dobrze ale trzeba je wycelować porządnie ;

contain z X olej bo jest bardzo słabyw obronie nie biegaj za piłkarzykami tylko odcinaj linie podań (pomoże ci to później w meczach online), najlepiej przełącz się na defensywnego pomocnika i nim działaj, jak bronisz środkowym obrońcą to jest jedna zasada nie rób dziur w obronie bo jest to bardzo karalne najprostszą klepką ; grając online przewiduj zagrania, jak ktoś ma Ibre to wiadomo że musisz odciąc podania do niego, ja robię tak że przełączam się na CDM i manualnie stoję obok Ibry tak żeby nie dostał żadnego podania - działa prawie zawsze :) takiego Cristiano na skrzydle podwajaj z R1 i kasuj jak najszybciej zanim się rozpędzi

 

- w ataku nie graj na chama do przodu, wymień kilka podań żeby ci się w ogóle piłkarzyki ustawili na pozycjach, czasem wystarczy przegrać całą akcję z jednej strony na drugą żeby boisko się otworzyło ; najbardziej użyteczne zagrania to klepka (L1+X), prostopadłe dolne i górne (L1+/\), zastawianie się napadziorem (trzymaj L2 i chroń piłkę) ; nie masz co grać na wrzutki bo są kiepskie ; strzelaj jak najwięcej blisko pola karnego i w samym polu karnym - na razie bramkarze są biedni więc wchodzi sporo prostych bramek, łatwo też o dobitkę po strzale ; na początku nie potrzebujesz trików do szczęścia bo możesz manewrować nawet biegając z R2 i wciskając jakieś skosy,  to i shotfake (O+X) wystarczy ci na początek

 

- nie pchaj się na online od razu, z niskim EASFC levelem coprawda trafisz na januszy ale niekoniecznie, komfortowo wygrywaj na professional i wtedy atakuj, do tego czasu na twoim mscu grałbym offline, a trybów masz masę np ultimate team sezony offline

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

 

widzialem pare filmikow z niby fulla i dalej bramkarzom sporo za czesto zdarza sie jakas skrajnie idiotyczna interwencja, oby jak najszybciej zalatali to w jakims patchu, powoli nakrecam sie na ta czesc, trzeba przeliczyc kase w skarbonce 

 

Główki z 14 poprawili po paru tygodniach, tu pewnie będzie podobnie.

 

nie poprawili do teraz.

 

jutro jest premiera w usa ?

Odnośnik do komentarza

to bedzie moja pierwsza kopanina w ktora zamierzam pograc troche jako ze demko mnie strasznie wkrecilo. jakies rady dla nooba? przerazaja mnie te cale triki, komp od zawodowca w gore jedzie mnie jak dziecko.. wszelkie rady mile widziane zarowno do gry online i offline.

 

ja mam klopoty z komputerem na semi-pro, ale online wygrywam DIV1, ustaw sie odrazu na granie online i wyczytywanie roznych przeciwnikow a nie tylko komputer ktory potem to samo robi bez zadnego error-a

Odnośnik do komentarza

 

Nie lepiej kupić za 180 zł na amerykańskim storze? i grać już od jutra?

do tego można podzielić na 2 <cebula> :teehee:

 

więc wychodzi jakoś 95zł na premierę, goty. Szkoda ze wtorek i sroda pracuje caly dzien;/

 

 

Podzielić na 2? Jest jakiś trik o którym nie wiem, czy kupujesz z kimś? :P 

 

Panowie, orientujecie się, czy można będzie zmienić język komentarza po zakupie polskiej wersji? Ostatni raz bawiłem się w to jeszcze na x360, bodajże przy FIFIE 12 - można było ściągnąć z Live'a paczki języków komentarza. Ktoś wie jak ta sprawa wygląda teraz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...