Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

 

To Ci wszyscy chyba crack palą.

zalezy czy 14 cz next gen 14

 

 

Dla mnie momentami piłkarze jak zombiaku wyglądają xD

 

Ale to mniej ważny aspekt. oby gameplay trzymał poziom. narazie mega wkurzają mnie bramkarze, strzały techniczne z dystansu (prawie każdy wchodzi, dziś nawet mi kolega wrzutą strzelił z około 40m...) Jakby strzały poprawili i bramkarzy to dla mnie najlepsza fifka ever.

Odnośnik do komentarza

Myslalem ze tego nie bedzie w pelnej wersji a jedna

 

I niech ktos mi powie ze tutaj nie ma handicup.Ten co straci bramke i wznawia ma mega hadicup zeby szybko odpowiedziec.

I zaloz sie ze tego nie poprawia,tak jak w 14 Kick of Glich.

 

miałem nadzieję że żaden youtuber się nad tym nie pochyli ale oczywiście neppo nie wytrzymał :X

 

już wczoraj oglądając streamy zastanawiałem się dlaczego jest taka pustka pomiędzy liniami na samym początku meczu...#ealogic 

 

oni tego nie fixna nigdy (tak jak kick off glitcha w 14) także lepiej zaczynajcie sie uczyć jak to wybronić bo będzie to robić 90% onlinowych januszy

Odnośnik do komentarza

Myslalem ze tego nie bedzie w pelnej wersji a jedna

 

I niech ktos mi powie ze tutaj nie ma handicup.Ten co straci bramke i wznawia ma mega hadicup zeby szybko odpowiedziec.

I zaloz sie ze tego nie poprawia,tak jak w 14 Kick of Glich.

 

beka z fify, m.in. dlatego w nią nie gram, handicupy, schematy, jakieś momentum, oszukiwanie cpu, co to curwa jest XD jakby nie mogli tego gówna wyrzucić, no ale z nawet z takimi defektami pewnie fifa jest goty

Odnośnik do komentarza

Co maja wyrzucic ? Lamy z serwerow by im przeciwnicy 1 gosciem calej druzyny nie objerzdzali ? :teehee:

Czesc juz i tak gra w PESa, reszta bedzie narzekac na jakies handicapy, sromentum, zle polozenie gwiazd w układzie horyzontalnym i milion innych rzeczy by tylko nie powiedziec, ze graja jak ci(pipi)y.

Bez kitu - rozumiem narzekanie na AI bramkarzy, ale nie od 5 lat czytam to samo w tym temacie. Jeszcze najwiecej zawsze maja do powiedzenia osoby, ktore w FIFE nie reprezentuja soba totalnie nic, nie ogarniaja gry w obronie i pisza o schematach grajac na poziomie Two Button Control.

Edytowane przez easye
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Wciągnąłem się na maksa w nową fifkę i to... online. Ostatnie moje seryjne granie online w tę serię to edycja 09. Później stwierdziłem że to nie na moje nerwy i odpuściłem. Teraz znowu chcę mi się grać, może dlatego że praktycznie wszystko wygrywam? Ale to dopiero 8 dywizja, wyżej już pewnie kur.wicy dostanę.

Odnośnik do komentarza

Próbuję grać karierę offline, ale nie mogę już nerwowo. Gram na drugim najwyższym poziomie najpierw Leicester, ale nie szło grać bo 3* drużyną w jakimkolwiek pojedynku z konsolową od 4* wzwyż nie szło nic kompletnie zdziałać. (pipi)ica mnie już brała, więc zmieniłem na Chelsea i jest spoko, ale granie przeciwko leszczom typu Burnley czy inne beniaminki i patrzenie jak klepią piłę niczym Barca, zapodają noo-look passy, dryblują jak CR7 i punktują każdą dziurę w mojej obronie to porażka. Otoczka i klimat jest megaśny, sam kiedyś grałem po turniejach fifowych z sukcesami, więc niby drugi poziom z najwyższych powinien być spoko, ale jest mega nierealistycznie jak każdy underdog w lidze wykręca akcje z kosmosu a'la finaliści LM. Ja rozumiem dostać w(pipi) od City czy Liverpoolu (bo chyba nie od MU hahah) ale mecz z każdym słabiakiem, który gra mecz życia to nieco przegięcie i odpycha od grania. Ja wiem, że w FIFAch zawsze w 89' musi CPU strzelić itd. ale teraz pojechali z tym handicapem konkretnie. Zostaje jak co roku tylko online chyba.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

ja profilaktycznie koncowki meczow z AI zawsze chamsko gram na czas i pykam ostatnie 6-7 minut pilke tylko pomiedzy obroncami bo wiem, ze ewentualne przejecie pilki skonczy sie jakas skryptowana akcja przeciwnika zakonczona bramka - tak robilem na wysokich poziomach trudnosci zarowno w ps3 pesach i fifach :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...