Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

co chwile odpalam demko, takie dobre.

 

 

poprawią kilka błędów i będzie pięknie.

z zakupem się wstrzymam do dema pes'a

Po poprzedniej edycji PES'a z fox engine widziałem światełko w tunelu i że seria w końcu załapała o co chodzi. Bardzo liczyłem na demo PES'a ale się przeliczyłem. Zmiana systemu a oni dalej są o te dwa kroki za EA. Spóźnieni o generacje. 

Jeśli ktoś chce spróbować dema PES'a to musi zalogować się na japońskim koncie i ściągnąć Winning Eleven bo Europa dema szybko chyba nie dostanie. 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

W Warszawie moze nawet juz poniedzialek beda.

 

A gdzie?

 

Po pierwsze to..Kope lat ludziska :)

Ja zarezerwowałem w Wawie w świecie gier na chmielnej niedaleko złotych tarasów. (228zł)

W poniedziałek odbiór :)

 

 

A wiesz moze czy w poniedzialek tez wysylaja?

 

Tego nie wiem :/ ale czemu nie?

http://swiat-gier.com/playstation4/12599-fifa-15-pl-ps4-bonus-preorder-.html

Jak chcesz to dzwoń i się dopytuj :)

Odnośnik do komentarza

widzialem pare filmikow z niby fulla i dalej bramkarzom sporo za czesto zdarza sie jakas skrajnie idiotyczna interwencja, oby jak najszybciej zalatali to w jakims patchu, powoli nakrecam sie na ta czesc, trzeba przeliczyc kase w skarbonce 

 

Główki z 14 poprawili po paru tygodniach, tu pewnie będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze to..Kope lat ludziska :)

Ja zarezerwowałem w Wawie w świecie gier na chmielnej niedaleko złotych tarasów. (228zł)

W poniedziałek odbiór :)

 

 

No to dałeś mi rozkminkę Mac! Nie wiem czy anulować swój preorder w Ultimie za 218 zł i brać już jutro w Świecie Gier przepłacając dychę ;)

Skąd info o odbiorze w poniedziałek? Normalnie sklep Ci potwierdził taką datę? Nie wiecie od kiedy w Ultimie będzie można odbierać?

 

Bo w sumie chętnie bym pograł jak najszybciej :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...